www.sudzibas.lv Baltā Bura Darba Intervija

Baltā Bura - Darba Intervija

Neiesaku doties uz darba pārrunām uz uzņēmumu "Baltā Bura", kur nu vēl tur strādāt. Pfeee! Aizbraucu, un nožēloju, ka vispār tērēju savu laiku! Kaut kāds zaļš gurķītis nosēžas priekšā un mēģina no tevis izdabūt laukā uz darba piedāvājumu vispār neattiecināmu informāciju - sākot ar to vai man ir draugs un kāpēc vēl neeasam precējušies.. utt. Vai ko tādu vispār var prasīt? Kas viņam par daļu!? Un par piedāvāto darbu vispār nevienu vārdu :( Tikai informācijas izprašņāšana no manīm. Atbildi (tikai nezin par ko, jo nekas netika pat piedāvāts) teica, ka dos pēc dažām dienām. Aha! Noteikti - gaidi ar maisu! To viņš neuzskatīja par vajadzīgu! Idiots!

J jungleboi 31.03.2008

:) Šitas ir labs. Labi izsmējos!

Bet ja nopietni par šo lietu varētu arī tiesāties.

J janis 31.03.2008

tev bija japieceļas un tam jaunajam gurķim jaiesper pa maisu

E emill 27.04.2008

jaunajam gurkjim ir lapas ar informaaciju kas jaadabon no potenciaalaa darba neemeeja jo darbs ir saistiits ar celjosanu atrashanos taalaak no maajaam. saprotu latvietim tas taa nesaprotami tas kaa ielauzshanaas privaatajaa dziivee
bet neviena kompaanija jau negrib straadnieku kursh deelj darba izjauc savas attieciibas utt.
jaa shie jautaajumi ir noteikti intervijas forma kaadaa lielaakaa valstii ar lielaakiem meerogiem celjosana taalaak un ilgaak, firmas prestizs ir atkariigs no taa ka darbs neizjauc privaato dziivi un t.t. bet jauniem gurkjiem arii vaig straadaat :D:D

D darbinieks 27.06.2009

Antixa droši vien gribēja tikt tai darba vietā un aplauzās...tāpēc uzreiz nomelno uzņēmumu...vispirms, lai noskaidro visu par šo uzņēmumu, pirms sāk kaut ko muldēt.

I ieva 27.06.2009

īstenībā arī esmu bijusi daudzās darba intervijās, kur prasa tādus jautājumus un tāda tonī runā, ka divas dienas pēc intervijas negatīvas emocijas paliek. Tāpēc varu saprast sūdzības autori.
Es esmu gados jauna un tāpēc arī man dažas darba intervijās tika prasīts vai man ir vīrs vai draugs un pat ar ko tas nodarbojas, bet kad es uzprasīju kāds tam sakars ar Jūsu piedavāto vakanci man atbildēja ka darbadevējām bail, ka jauns darbinieks var palikt stāvoklī!:( murgs kaut kads!!! Pat prasa vai es neplānoju bērnus tuvakajā laikā:O Protams ne par kādu darbu šajos uzņēmumos nevar būt ne runas, jo tāda attieksme nav nopietna pret potenciāliem darbiniekiem!!!

A Aleksandrs 27.06.2009

Nedaudzus gadus atpakal stradaju B.Bura, alga nevisai+njema nost par paradniekiem(kad vini apmaksaja rekinu, man nauda netika atgriezta), ta ka B.B.uzvarijas ari no manas naudas.Prece siem ari sudiga.Tiesi tada viena zala gurka del nacas aiziet, jo vina stulbibas paciet netaisijos.Neilgi pec tam uzzinaju, ka vinu pasu izmetusi lauka, jo "labi "stradaja vel blakus visadus darbus.Par parrunam-mani tincinaja vesels bars, pec parrunam jutos ka energiju zaudejusi, bet tomer siem biju pa pratam.
Uz doto bridi stradaju, B.B guvu darba pieredzi un nemaz nenozeloju ka tur nestradaju.
Ja jus ari nepienema saja firma, ticiet drosi, neko neesat zaudejusi.Ticiet veiksmei un piedalieties citos konkursos.
P.S.ja vel kimijas nodala strada Lonscakovs, vinjam-fizkuljtprivet:)

A alīī..... 28.06.2009

tur ir tā, , ja tu esi slinks un necenties neko darīt un nespēj izpildīt plānus, tad protams arī attieksme nekāda.
bet kopumā tur reti mainās darbinieki, tagad salīdzinājumā algas ar citiem uzņēmumiem, BB ir ok, ...apmaksāts telefons, dienesta auto +degviela, veselības apdrošināšana., nezinu mani viss apmierina.

A alīī.... 28.06.2009

un vēl jautājums...kādā ziņā prece sūdīga???
salīdzini ko izplatīja pirms cik tur gadiem un ko izplata tagad.

Z Zina 23.07.2010

Par to kā tur ir strādāt - nezinu, bet par to - kas tur strādā un kā - zinu. Tik neprofisionāls uzņēmums sen nav redzēts, varbūt, ka ar lielajiem pasūtītājiem ir ok, bet pret jaunu, pagaidām nelielu attieksme pilnīgi nekāda. Ar tādu nekāda sadarbība vairs nav iespējama.