www.sudzibas.lv Balt-Go SIA Atceļ ceļojumu, neatdod naudu

Balt-Go SIA - Atceļ ceļojumu, neatdod naudu

2019. Gada decembrī iegādājos ceļojumu uz Baltkrieviju Spa ģimenes loceklim un veicu pirmo iemaksu atbilstoši prasītajam 80 eur apmērā. Ceļojumam bija jānotiek 2020. Gada martā. 2020. Gada janvāra beigās, kad cilvēks, kuram ceļojums bija domāts devās uz biroju, lai iesniegtu dokumentus vīzas sagatavošanai, viņai paziņoja, ka ceļojums visticamāk nenotiks, jo nav pietiekams braukt gribētāju skaits. Bet solīja informēt kā attīstīsies situācija. Janvāra beigās - februāra sākumā radiniecei paziņoja, ka ceļojums tiek atcelts, jo nav pietiekams cilvēku skaits un paziņoja, ka atmaksās man naudu. Mani, kā pasūtītāju, nez kāpēc par to neinformēja. Nepieklājīgi. Kad no radinieces uzzināju, ka ceļojuma nebūs un jāprasa nauda, vērsos pie Balt Go ar iesniegumu, norādot visus datus un pieprasot atdot samaksāto. Sakumā e-pastos solīja jautājumu atrisināt, bet naudu neesmu saņēmusi joprojām. Nekādas ziņas no uzņēmuma nav. Nepieklājīga, bezatbildīga attieksme pret klientu un savu saistību izpildi. Neiesaku.