Balss M

Esli hotite vikinutj dengi, smelo idite v setj magazinov "Balss M"! Takoi derjmovoi obuvi net daze na rinke! Esli ne otlomaetsja kabluk, tak chto-nibud porvetsja, razmer na pare nikogda ne sovpadet s realnim, obichnoe delo, kogda v odnoi pare obuv raznogo razmera. A esli vi dokazete, chto vina ne vasha, to vam dadut vozmoznostj pomenjat eto dermo na drugoe, eshe dermovee.

I

S shviller 03.03.2006

esli u vas krivie nogi obratites k vracu.obuv nado umet nosit i ne kokaja firma v etom ne vinovata.esli vas ctoto ne ustraivaet idite v atelje.

P Paula 25.09.2012

Par preces kvalitāti neko nevaru pateikt, bet par pārdevēju veikalā - Brīvības ielā 90, palikusi ne īpaši patīkams iespaids...tāda attieksme, ka Tu esi viņai parādā...vispār nevaru saprast, ka tāds cilvēks var strādāt apkalpošanas sfērā...ļoti nelaipna...pat tirgu cilvēki tā neuzvedās...