www.sudzibas.lv Ballzy Slikts serviss

Ballzy - Slikts serviss

Sakarā ar tā brīža valstī esošo situāciju, es izlēmu pasūtīt preces caur ballzy internetveikalu, pasūtījumu es veicu 22. Martā, paciņu nācās gaidīt ļoti ilgi, tā pienāca tikai 10. Aprīlī, kaut arī viņi bija teikuši, ka izsūta 4-9 darbadienu laikā, komunikācija bija ļoti slikta. Saņemot paciņu, es konstatēju, ka tajā ir tikai 3 no 4 lietām, nekādu ziņu viņi man nebija devuši, kā arī nauda par nesaņemto preci nav joprojām atgriezta. Tajā pašā dienā, 10. Aprīlī, es viņiem uzrakstīju ziņu, ka paciņā nav visas pasūtītās lietas, bet joprojām nav nekādas atbildes, uz zvaniem arī neatbild.

M madxxxka 27.04.2021

Man ir tieši tāda pati situācija ar Ballzy, tikai manā gadījumā viņi norādījuši neīsto pakomātu un preci nevaru izsekot vai saņemt. Vai kādā vietā izdevās sakontaktēties ar veikalu, jo abi nr nav sasniedzami un uz epastu neatbild?

M Mārtiņš Zvīnis 07.09.2021

Man tieši šī pati problēma pasūtījumu veicu 20.augustā un kopš tā brīža nevienu ziņu neesmu saņēmis no viņiem ka kavēsies vai tml. rakstot uz ēpastu neviens neatbild jau vairāk kā nedēļu. Vienīgais LV veikali gan atbild, bet viņi neko nezin pa pasūtījumiem, jo par to atbildīga Igaunijas daļa. Vai jums izdevās kaut ko noskaidrot par saviem pasūtījumiem kas kavējas? Vai arī tie vienkārši tika piegādāti ar ļoti lielu kavēšanos? Jā laikam vēlreiz viņu interneta veikalā es neiepirkšos. Uz vietas LV veikalos cik ir bijusi saskarsme gan ir laba apkalpošana, so šis laikam būs uz mūsu lēno kaimiņu atbildību :(

E Elina Elina 18.04.2023

Pasūtīju apavus VANS no www.ballzy.eu, sākotnēji viss kārtībā, atnāca ātri un bez defektiem, uzvilku pāris reizes un noliku skapī, jo bija sācies vēls rudens. Tagad, pavasarī izvilku no skapja, pāris reizes pavelkāju, skatos - defekts audums pārplīsis potīšu vietās, rakstu sūdzību. Pirmkārt, man bija jāgaida 8 dienas atbildi. Ottkārt, nekāda pretimnākšana, tā ir mana vaina, ka apavs saplīsis, jo neesmu pareizi tos velkājusi. Tad lieciet klāt apavu lietošanas instrukciju, pilnīgs mēsls tie apavi, ja pat vienu sezonu nevar nostaigāt.