Baiļu slēpošanas un kameru trase - Nevērīgi darbinieki

Ar draugiem izlēmām doties uz baiļiem braukt ar kameām! Kad pirmo reizi braucu viss bija labi otro reizi kad mani vilka ar pacēlāju aukšā es nokritu! Kad braucu trešo reizi tad arī nekas nebīja bet kad braucu 4 atkal nokritu un sasitu kāju! Un tad vēl pēc tam mani par to vainoja es jau gribēju pateikt: vai tad es pati grib;etu sev izdarīt pāri un tā izdariju?' UN KAD UZGĀJU AUKŠĀ VIŅI IZLIKĀS KĀ ITKĀ NEKAS NEBIJA NOTICIS !

B

B Beisbolzzz 30.12.2012

Par ko tad īsti ir sūdzība? par to, ka pati tizla un nokriti? Nesen pats tur biju, darbinieki normāli, ne ko sliktu varu teikt, ne arī uzslavēt. un tas šķie diezgan smiekliigi nokrist braucot ar pacēlāju :D sasit kājiņu un uzreiz sudzību sava tizluma dēļ

Y YoYo 30.12.2012

Tiešām... kā tieši ir vainīga trase vai tās darbinieki, ka izcelies ar tizlumu krītot tur, kur nav jākrīt.
Iedomājies sevi šo cilvēku vietā, skriet pie katra tizleņa... nedēļai varbūt pietiks izturība ilgak diez vai!
Sūdzība ne par ko...

Y YoYo 30.12.2012

Un vēl bez tizluma... manāms arī zināms analfabētisms:
Vārds aukšā latviski rakstās - Augšā! (pārrakstīšanās tiek izslēgta, jo šis vārds ir pieminēts 2 reizes un abās identiska kļūda!!!)
Par komatu lietošana un teikuma uzbūvi runāt vispār nav vērts - šausmas

B betijа 30.12.2012

Tas ka es esmu tizla to es saprotu bet TAS KA VIŅI IZLIKĀS tas mani TRACINA !

B Beisbolzzz 31.12.2012

tur nav bērnudārzs, lai ar tevi auklētos. Cik tev gadiņi vispār?

B betijа 31.12.2012

Vairāk nekā tev sūkātājs, tādus jautājumus parasti uzdod idioti kas tikko sasnieguši pilngadību un jūtas ļoti nobrieduši

Ausainītis 31.12.2012

Staļina govs (kaza)?