Baiba Martinsone - Nekorekti strāda

Mums ar sievu saka brukt laulība. Pierunāju savu sievu iet pie psihoterapeita, psihologa tikt ar bērnības problēmam gala un saglabt laulību ģimeni. Tātad mana sieva atrada psihoterapeiti Sigulda Baiba Martinsone privat prakse.
Sieva uzzvanīja Martinsonei un pieteica ģimenes sansus. Tad kad pienaca ta diena kad sievai bija jāiet pie psihoterapeite.
Sieva aizgāja pie Martinsones ar visam problēmam. Seans beidzas apmēram pēc 50min pēc seansa man sieva uzzvanīja un pastastija ka notika seans.
Bija pieteikts ka ģimenes seans, sieva parakstīja konfidenciālo līgumu sausterpeju. Un tad sakas seansa runāšana. Palūdza kas ir par problēmu un utt.
Sieva saka runat kadas ir problēmas ar ko netiek gala tatad saka ar pasu bērnību, saka stastit ar bērnības problēmam sīkumos. Ko atbildēja Baiba Martinsone pateica kad man pa lielam neinteresē kas jums ir bijis bērnība. Ko sieva bija sajukuma ka ta neinterese. Bija seans pieteikts gimenes es ka virs nevareju ierasties kopa bet atbrauktu pēc pars dienam. Bet vienalga Martinsone nav ņēmusi vera kad ir pieteikts ģimenes sans un turpināja manai sievai teikt kad jums nekas nekais un Jūsu enerģētika un iekšējais kodols ir vēsals. Liek noprast vai Martinsone ir ekstrasens vai psihoterapeits un psihologs. Ko beigas sievai pateica Baiba Martinsone ka ārste ar sertifikātu nesteidzaties izšķirties ar viru bet cenšaties maksimāli gut labumu no laulības materiālu labumu un kad jutad esat nodrošināta un tad varat šķirties.
Tad kad es uzzināju so visu no sievas es biju šokā ka strāda Baiba Martinsone uguni pielēja klāt ellu.
Šobrit tam visam ir noteikts nekorekts stāvoklis.

Es ka virs biju ieradies uz vietas Siguldas slimnīca kur pieņem Baiba Martinsone privātprakse. Bet tur nav noradits laiks un ka vispār var sarunat seansus biju zvanījis pirms tam kadas 4 dienas pa 5 zvani bet neka neatbildēja.

Pēc ši seansa ar manu sievu kadas 3 dienas vēlāk es beidzot sazvanīju Baibu Martinsoni, es apstastīju visu so teikto ko dakters ir stāstījis manai sievai. Un uzdevu jautājumu Baibai vai tas ir korekti ka jūs strādājat. Protams kad saka noliekt so visu teikto maz vai sieva melo man.
Vienkārši tel. Saruna ko es pateicu Baibai Martinsonei par so darba etiku uzziņas sabiedrība. Lai zina ka strāda.

Un pagāja kadas 4 dienas un man zvana no Siguldas policijas sakara par draudēšanu Martinsonei.
Ko es ari pateicu policijai atstastito visu un ta ari pateica ka tie jau nau draudi. Ta man ari beidzas policijas apmeklējums.

Rodas jautājums vai korekti strāda Baiba Martinsone?
Tāpēc šobrit es iešu uz visam ārstu iestādem lai pārbauda ka strāda Baiba Martinsone.

Un ko es pats iesaku cilvēkiem apdomājat ša ārsta pareizo darbu, vai jums ir nepieciešams iet pie ša ārsta.

J

"sievu iet pie sihoterepeita,sihologa" - labāk pie sihiatra, un pašam, nevis sievai.

J Janis cik 27.02.2017

"Sadiem auniem ja nau saprasana tad vari savas domas kur citur isteikt,nesi pareizaja vieta." - nu re, kārtējais pierādījums, ka cilvēkam steidzami nepieciešama kvalificēta sihiatra palīdzība!

M Macc 27.02.2017

Janka iemācies rakstīt. Parasti cilvēkiem ar zemu izglītību arī ir vislielākās problēmas. Iesaku apmeklēt ortopēdu, bet baidos, ka ir sen jau par vēlu.

Tavu sūdzību uzskatīju par joku brīdī kad izlasīju vārdus : sihiatrs, isteikt, nesi, gimenes sans, ekstresens

"Psihiatri" ir ārsti, kuri specializējušies tieši psihisko slimību ārstēšanā, tāpēc viņi var noteikt Jums nepieciešamo terapiju un vispiemērotākos medikamentus.

"Psihoterapeita" darbs ir sniegt psiholoģisku palīdzību - izprast grūtības, to rašanās iemeslus un mehānismus, palīdzēt klientam meklēt jaunus risinājuma veidus, apzināties stiprās puses un resursus, saprast savas dzīves mērķus un vēlmes.

J Janis cik 27.02.2017

Klau ar savu aukstako izglitibu aizei ielas paslauki itka trukst darbinieku.

C critical thinker 27.02.2017

oho, klients ne tikai ir analfabēts, bet arī rupjšs

Pacco_al 01.03.2017

"Muļķis pat baznīcā dabūn pērienu"- latviešu tautas sakāmvārds

H Hp 30.07.2017

Neienāk prātā, ka varbūt puisis ir krievu tautības? Un viņa centienu rakstīt latviski visi tikai norej, kā jau latvieši, kā suņi...viņam.ir sieva un bērni un viņš cīnās par viņiem! Taz jau ir ļooooooti liels detums Latvijā!