www.sudzibas.lv Baiba Putniņa PIeraksts pie daktera

Baiba Putniņa - PIeraksts pie daktera

Nejaukākā, negodīgākā daktere, ko esmu sastapusi!
Atnācu savā pieraksta laikā, vai nedaudz pēc, dzirdu, ka kabineta jau kāds runā, domāju pacients, tātad netraucēšu, pēc manis atnāk cits vīrietis, sākam runāt, jautā, vai daktere tur runa ar pacientu vai darbinieku, saku, ka ja daktere runātu ar darbinieku, tad jau pacientu aicinātu, kā tad... šī dzird mūsu sarunu un iznāk, uzaicina pacientu, kam pieraksts ir 15 min pēc manis, es saku, dakter, man pieraksts bija uz 18:00, vina atbild, nu jau ir 18:15 un uzaicina iekšā vīrieti, labi, gaidu, atnak vēl viena dāma pēc manis, vīrietis iznak, viņa aicina iekšā sievieti, kas ir aiz manis, es jautaju, mani neņemsiet? man atbild,, Jūs nokavējāt, tagad gaidiet, kamēr paņemšu pēdējo pacientu...nebūtu jau nekas, ja nebūu pie kabineta durvīm pieklājīgi gaidījusi 10 min, kamer viņa beidz tervelēt ar savu kolēģi, kamēr mani uzaicinās, nevis nepieklājīgi spērusies iekšā un vel, ja būtu nākusi par valsts naudu, nevis EUR 30,00, tad nu vnk devos mājās ar domu, ka pieklājīgais cieš visvairāk un ja nu tā, tad arī no maniem 30 eur viņa nedabūs ne kapeikas sava negodīguma dēļ. Esmu dusmīga un vīlusies.

Il

Facepаlm 28.06.2018

Tu aizskāri viņas jūtas ar savu nokavēšanos. Tāpēc viņa atriebās

Vj Vjačeslavs Vinokurovs 21.02.2019
Профессионально сделанная операция

Хочу поблагодарить хирурга - проктолога Байбу Путниню. Проффесионально и быстро избавила меня от геморроя третей стадии сделав операцию с применением технологии HAL-RAR которая является одним из наиболее эффективных и наименее агрессивных способов лечения геморроя. Огромное вам спасибо!

Vj Vjačeslavs Vinokurovs 21.02.2019

Sa SantaDreimane 21.02.2019

Tu esi tas vīrietis, kas Ilonai pa priekšu ar savu pakaļu ielīda?

Vj Vjačeslavs Vinokurovs 22.01.2020

Какая Илона? Голову лечи!

Li ligita Atigil 26.03.2019

Tikai labākās atsauksmes par dakteri Baibu.

Da DAce888 03.07.2019

Es trīs gadus mocījās ar ...to problemu. Gājām uz Stradiņi slimnīcu, opereja,maksajam daudz naudas, gads un atkal problēma atpakaļ. Daktere Putniņa ar 20 minutes operaciju taisīja, un gads ir cauri un vis labi! Daktere PROFESIONALS un es priecīga. Samaksajam un dabūjam no vid procentus. Viss ka banka, lidz centam. PALDIES ! PALDIES PALDIES!

Wo Wolfy Sin 19.01.2020

Один из худших врачей у которого я была, она либо не умеет грамотно проконсультировать или просто не знает русский язык.
Вместо того чтобы посоветовать что лучше пить из лекарст,просто сунула лист с распечаткой и сказала -если не поможет на операцию.
Принесла результат на повторную запись с фиброколоноскопии,на который она даже не посмотрела .
Дальше гуугл в помощь,со всеми отзывами и вообще прочитать что за таблетки она выписала.Шла не по гос,записе поэтому вдвойне обидно.
Операцию наверное легче сделать ,чем лечить проблему.

Vj Vjačeslavs Vinokurovs 22.01.2020

Делай у неё операцию смело! Она очень хороший и опытный доктор. Мне помогла избавится от геморроя 3 степени. Мучился 5 лет, за 500€ (страховка покрыла) в Айва клинике прооперировала (1сутки)! Через 2 недели вышел на работу. Прошло уже 1.5 года проблем нет!