www.sudzibas.lv Baiba Putniņa PIeraksts pie daktera

Baiba Putniņa - PIeraksts pie daktera

Nejaukākā, negodīgākā daktere, ko esmu sastapusi!
Atnācu savā pieraksta laikā, vai nedaudz pēc, dzirdu, ka kabineta jau kāds runā, domāju pacients, tātad netraucēšu, pēc manis atnāk cits vīrietis, sākam runāt, jautā, vai daktere tur runa ar pacientu vai darbinieku, saku, ka ja daktere runātu ar darbinieku, tad jau pacientu aicinātu, kā tad... šī dzird mūsu sarunu un iznāk, uzaicina pacientu, kam pieraksts ir 15 min pēc manis, es saku, dakter, man pieraksts bija uz 18:00, vina atbild, nu jau ir 18:15 un uzaicina iekšā vīrieti, labi, gaidu, atnak vēl viena dāma pēc manis, vīrietis iznak, viņa aicina iekšā sievieti, kas ir aiz manis, es jautaju, mani neņemsiet? man atbild,, Jūs nokavējāt, tagad gaidiet, kamēr paņemšu pēdējo pacientu...nebūtu jau nekas, ja nebūu pie kabineta durvīm pieklājīgi gaidījusi 10 min, kamer viņa beidz tervelēt ar savu kolēģi, kamēr mani uzaicinās, nevis nepieklājīgi spērusies iekšā un vel, ja būtu nākusi par valsts naudu, nevis EUR 30,00, tad nu vnk devos mājās ar domu, ka pieklājīgais cieš visvairāk un ja nu tā, tad arī no maniem 30 eur viņa nedabūs ne kapeikas sava negodīguma dēļ. Esmu dusmīga un vīlusies.

Il

Facepаlm 28.06.2018

Tu aizskāri viņas jūtas ar savu nokavēšanos. Tāpēc viņa atriebās

Vj Vjačeslavs Vinokurovs 21.02.2019
Профессионально сделанная операция

Хочу поблагодарить хирурга - проктолога Байбу Путниню. Проффесионально и быстро избавила меня от геморроя третей стадии сделав операцию с применением технологии HAL-RAR которая является одним из наиболее эффективных и наименее агрессивных способов лечения геморроя. Огромное вам спасибо!

Vj Vjačeslavs Vinokurovs 21.02.2019

Sa SantaDreimane 21.02.2019

Tu esi tas vīrietis, kas Ilonai pa priekšu ar savu pakaļu ielīda?

Li ligita Atigil 26.03.2019

Tikai labākās atsauksmes par dakteri Baibu.