www.sudzibas.lv Baiba Putniņa PIeraksts pie daktera

Baiba Putniņa - PIeraksts pie daktera

Nejaukākā, negodīgākā daktere, ko esmu sastapusi!
Atnācu savā pieraksta laikā, vai nedaudz pēc, dzirdu, ka kabineta jau kāds runā, domāju pacients, tātad netraucēšu, pēc manis atnāk cits vīrietis, sākam runāt, jautā, vai daktere tur runa ar pacientu vai darbinieku, saku, ka ja daktere runātu ar darbinieku, tad jau pacientu aicinātu, kā tad... šī dzird mūsu sarunu un iznāk, uzaicina pacientu, kam pieraksts ir 15 min pēc manis, es saku, dakter, man pieraksts bija uz 18:00, vina atbild, nu jau ir 18:15 un uzaicina iekšā vīrieti, labi, gaidu, atnak vēl viena dāma pēc manis, vīrietis iznak, viņa aicina iekšā sievieti, kas ir aiz manis, es jautaju, mani neņemsiet? man atbild,, Jūs nokavējāt, tagad gaidiet, kamēr paņemšu pēdējo pacientu...nebūtu jau nekas, ja nebūu pie kabineta durvīm pieklājīgi gaidījusi 10 min, kamer viņa beidz tervelēt ar savu kolēģi, kamēr mani uzaicinās, nevis nepieklājīgi spērusies iekšā un vel, ja būtu nākusi par valsts naudu, nevis EUR 30,00, tad nu vnk devos mājās ar domu, ka pieklājīgais cieš visvairāk un ja nu tā, tad arī no maniem 30 eur viņa nedabūs ne kapeikas sava negodīguma dēļ. Esmu dusmīga un vīlusies.

I

Facepаlm 28.06.2018

Tu aizskāri viņas jūtas ar savu nokavēšanos. Tāpēc viņa atriebās

V vjacheslav 21.02.2019
Профессионально сделанная операция

Хочу поблагодарить хирурга - проктолога Байбу Путниню. Проффесионально и быстро избавила меня от геморроя третей стадии сделав операцию с применением технологии HAL-RAR которая является одним из наиболее эффективных и наименее агрессивных способов лечения геморроя. Огромное вам спасибо!

V vjacheslav 21.02.2019

S SantaDreimane 21.02.2019

Tu esi tas vīrietis, kas Ilonai pa priekšu ar savu pakaļu ielīda?

V vjacheslav 22.01.2020

Какая Илона? Голову лечи!

L ligita Atigil 26.03.2019

Tikai labākās atsauksmes par dakteri Baibu.

D DAce888 03.07.2019

Es trīs gadus mocījās ar ...to problemu. Gājām uz Stradiņi slimnīcu, opereja,maksajam daudz naudas, gads un atkal problēma atpakaļ. Daktere Putniņa ar 20 minutes operaciju taisīja, un gads ir cauri un vis labi! Daktere PROFESIONALS un es priecīga. Samaksajam un dabūjam no vid procentus. Viss ka banka, lidz centam. PALDIES ! PALDIES PALDIES!

W Wolfy Sin 19.01.2020

Один из худших врачей у которого я была, она либо не умеет грамотно проконсультировать или просто не знает русский язык.
Вместо того чтобы посоветовать что лучше пить из лекарст,просто сунула лист с распечаткой и сказала -если не поможет на операцию.
Принесла результат на повторную запись с фиброколоноскопии,на который она даже не посмотрела .
Дальше гуугл в помощь,со всеми отзывами и вообще прочитать что за таблетки она выписала.Шла не по гос,записе поэтому вдвойне обидно.
Операцию наверное легче сделать ,чем лечить проблему.

V vjacheslav 22.01.2020

Делай у неё операцию смело! Она очень хороший и опытный доктор. Мне помогла избавится от геморроя 3 степени. Мучился 5 лет, за 500€ (страховка покрыла) в Айва клинике прооперировала (1сутки)! Через 2 недели вышел на работу. Прошло уже 1.5 года проблем нет!

D Dace Miķelsone 04.09.2020

menshe uvazaemaja dama!
dr.Putniņa ne dolzna znatj russkovo jazika na profesionaljnom urovne. Ona professionaljno vladeet latishskim, angliskim, prerdpodovala inostrannomu potoku med.akademii.
Vi, dopuskaju, s neuvazeniem otnositisj k doktoram! Oni uchatsa 10, 15, 20 let, potom esho i esho, shtobi podderzevatj svoi profesionalizm. Tut voznikaet vopross o prioritetah, jazik ili profesionalizm!? Mozet Vam, stoit podumatj o svojom urovne inteligencii?
Prinashu izvenenija, esli, v vashem lice, pokazalasj zostkoi k Vashemu komentariju!
Dr.Putniņa profesional, ejo rabota daze priznana v UK, RU, EE, i.t.d.

S Sindija 22.09.2020

Es biju pie dakterītes šodien pirmo reizi. Man ļoti patika, salasījos sliktas atsauksmes, bet nekā tamlīdzīga... Ļoti laipna, atbild uz visiem interesējušiem jautājumiem👍

D Dace Miķelsone 21.09.2021

Mūsu Latvijai ir sava valoda - juridiski, faktiski! Dr.Putniņa, bez dzimtās latviešu valodas, pilnībā pārvalda angļu valodu, lūdzu!
BEZ PAPILDUS KOMENTĀRIEM [ ... ]

A Arnis Dzelme 23.09.2021

Ja daktere pārvalda latviešu un angļu valodu tad viņai nevajadzētu konsultēt krievu valodā kuru viņa nepārvalda.Un VCA vajadzētu izņemt informāciju par to ka konsultē arī krieviski.Cilvks maksā par konsultāciju,bet ja daktere nespj konsultēt konkrētājā valodā tad arī nau nekāda pamatojama par to ņemt samaksu.

A Alim 30.06.2020

Viņa ir nejauka,strāda poliklīnka Elita ķirgurs,kāda briesmīga attieksme,necienījas.Pirmo reizi redzēju arstu,man bija šoks.Es vairāk neieju pie Baibas.

3 3elly 16.12.2020

Attieksme ļoti mainās, ja apmeklējat ar nosūtījumu par valsts naudu. Negaidat, ka būs atsaucīga, taču, iespējams, var saprast, jo ķirurgi ir aukstasinīgi.

G Gulbenietis 22.09.2021

Ja nokavēji, tad neko vairs, gaidi! Plus vēl dakteri aprunā ar kādu. Tu parakstīji sev spriedumu pati.

D Džo_Anna 03.01.2022

Man bija problēma, tādēļ es meklēju ārstu, kurš spētu man palīdzēt. Aplūkoju, kas man atrodas tuvumā, tādā veidā uzgāju uz dakteres Baibas Putniņas. Kā standartā parasti, tā arī es, sāku lasīt atsauksmes un uzgāju šai. Mani sabiedēja, jo domāju, a ja nu daktere ir tiešām nejauka. Un ziniet ko, izrādijās, ka viņa ir fantastiska ārste. Ātri noteica diagnozi, tika veikta arī operācija, viņa man daudz palīdzēja, un es par to esmu ļoti pateicīga. Pēc operācija, ja radās jautājumi, tad ārste uzreiz atbildēja uz epastiem. Es sev nosolijos, ka pie šīs sūdzības uzrakstīšu atbildi, lai citi zin, ka ārste ir tiešām laba un spēj palīdzēt. Ir grūti atrast labus speciālistus, tādēļ ir nepatīkami, ka ko šādu var izlasīt par tiem cilvkiem, kuri to it nemaz nav pelnījuši. Jauku visiem dienu!

R Renate Rozenberga 23.01.2022

Ļoti patīk operēt, dara to arī tad, kad citi ārsti neisaka. Rodoties pēc operācijas komplikācijām, daktere izvairījās no jebkādas atbildības un pārstāja atbildēt uz epastiem. Sarunā ar citiem ārstiem pieminot Baibu Putniņu tie smīn. Dīvaini, ka nav nekādas kontroles un šādi ārsti brīvi praktizē.

D Dace Miķelsone 23.01.2022

Iespējams, cien.Renate!
Pieļauju, vaina nav dakterē, kura Jūs ārstēja, operēja !? [ ... ]
Zinot, no personīgās pieredzes, no paziņu atsauksmēm, kuriem rekomendēju Dr.Putniņu, vēlos oponēt Jūsu rakstītajam.
Pagājušajā gadā mani izoperēja ar +++ zīmi, jo daktere paveica vairāk par gaidīto. Pamatojums: biju plānojusi pēc operācijas veikt papildus plastisko operāciju. Tā bija plānots pēc sarunas ar draudzenēm, kuras bija šo neērto operāciju veikušas senāk, valsts slimnīcā. Daktere Putniņa arī pasmīnēja, kad izteicu savas domas, patīkami!
Arī mana ģimenes ārste, lūdzot nosūtījumu tieši pie Dr.Putniņas pasmaidīja sakot:"...nu jā, daktere Putniņa ir labs speciālists, savējos sūtu pie viņas, ar pārliecību..., bet, būs jāgaida, varbūt pat mēneši!" Es negaidīju, pierakstījos maksas vizītē, pēc 10 dienām jau operācija. Un, naudiņu par plastisko operāciju ieliku krājcūciņā.
Tagad, pašai prieks un draudzenēm, kurām biju rekomendējusi, manā izpratnē, foršo dakterīti Putniņu;-) , kuru gribās uzrunāt par dakterīti Baibu, jo tieši tādas sajūtas mani pārņēma pēc konsultācijas, operācijas un gada, kurš pagājis pēc tās. Paldies, Dr.Putniņai ! ;-)
Renate, lai Jums laba veselība, veiksmes! Iespējams, Jūsu negatīvai attieksmei pamatojums un vaina nav meklējama ārstos, līdzcilvēkos, ģimenes locekļos - padomājiet, cenšoties saprast, pasmaidiet, būs labi !
Dace.M.

A Arnis Dzelme 07.03.2022

Dace M cik var redzēt metaties virsū jebkuram kurš uzraksta kaut ko ne tik labu par šo dakteri.Esat draudzene vai radiniece?Šeit iedzīvotāji sniedz savu viedokli par pieredzēto lai kāds tas arī būtu.

D Dace_J 29.01.2022

Vizīte ilgst minūtes 5.Ārste apskata,kaut ko pieraksta kartiņā izraksta zāles vai nosūtījumu uz operāciju,pasaka diagnozi un vizīte galā.Nekas smalkāk netiek paskaidrots ne par to cik nopitna ir slimība, ne par zālēm,ne par operāciju.Pacients iznāk ārā nesaprašanā un izmisumā.Informācijai :Vizīte nedrīkst ilgt mazāk par 15 minūtēm un ārsta pienākums ir izskaidrot pacientam par viņa saslimšanu ,par nozīmēto ārstēšanu,par to kādas var būt komplekācijas un t.t.To protams nav iespjams izdarīt 5 minūtēs.Ārsts iespējams ir zinoš bet nostāda prioritātē pieņemt vairāk pacientus un vairāk nopelnīt ,neviss pildīt savus pienākumus pilnā apmērā pivieršot pietiekamu uzmanību un laiku katram pacientam.

D Dace Miķelsone 07.03.2022

God.Arni!
Biju paciente(Siguldas iedzīvotāja), un tikai! Pateicoties dakterei, biju paciente, vairs ne! Taču, kā draudzene Putniņa būtu feina, domāju ;-)
Veiksmes Jums, iedzīvotāj Arni !

A Arnis Dzelme 07.03.2022

Pilnīgi neticami , bet tas lika man pasmaidīt ;-)You have Made my day!

P Paciente paciente 06.07.2022

5.06.2022 biju pie dakteres uz vizīti.
Palasot te komentārus bija godīgi bails iet.

Bet biju pārsteigta cik daktere ir laipna , zinoša, kompetentā un laiku nevilcinoša.
Uz pieņemšanu ierados ātrāk un tieku uzreiz aicināta!
Apskate un konkrētas rekomendācijas.
Informācija par visu ir iedota drukātā veida. Lai pēc laika bišu varu pārlasīt un atcerētos.

Viennozīmīgi iesaku šo dakteri !

A Arnis Dzelme 10.07.2022

Tas tik pirmais iespaids.Ja jums sāksies kādi sarežğījumi pieredzēsiet pavisam citu atieksmi.Sākot ar izvairīšanos no atbildēm un beidzot ar atklātu agresiju.

D Dace Miķelsone 10.07.2022

Arni! Fui, kāds Jūs melis !
..Fui Fui Fui, kaktā, nokaunieties!

;-)

A Arnis Dzelme 08.10.2022

Dacīt,tas jau ir palicis smieklīgi ka apvainojiet visus kas stāsta savu negatīvu pieredzi 😁Savas privàtàs lietas ar savu draudzeni dakteri kàrtojiet kur citur 👍Jūs neēsat klāt kabinetā un ikviena pacienta dzīvē un nevarat spriest par to kā daktere izsturās ,cik pareizas diagnozes un ārstēšanu nosaka un pats svarīgākais kāds ir tam visam rezultāts.Līdz ar to jūsu komentāri par to ka kàdam nau taisnība galīgi nevietā jo varat spriest tikai par sevi un savu pieredzi.

K KārkliņšBIROJS 31.01.2023

Dr. Putniņa ir atsaucīga un profesionāls ķirurgs!
Pēc ģimenes ārsta rekomendācijas uzreiz devos pie viņas uz citu poliklīniku, nokavēju veselu stundu, gāju uz reģistratūru un jautāju, vai daktere mani vēl pieņems?! Reģistratūrā man teica, ka daktere ir ļoti jauka un visus pieņem, ja vien savlaicīgi piezvana mums un mēs viņu informējam. Tā arī notika! Konsultācijas laikā visu izstāstīja, izteica rekomendācijas, nomierināja un teica, ka operācija jāveic tikai tad, ja stāvoklis neuzlabosies.Mans kolēģis arī bija operējies pie dakteres (pēc ģimenes ārsta padoma un rekomendācijas par Dr.Putniņu), un ir apmierināts ar rezultātu! Pēc operācijas viņam vispār nebija jāmokās, salīdzinoši ar iepriekšējām, kuras bija operējies pie cita ķirurga. Nepieciešamības vadīts, lūdzu kolēģim dakteres telefona nr,, uz ko man pateica, ka ar viņu var sazināties tikai ar e-pasta starpniecību, uz kuru viņa samērā ātri arī atbildot. Savu mob.nr. viņa nedāļājot! Minētās, manas personīgās, mana kolēģa pieredzes rezultātā un, lasot komentārus, paanalizējot ierakstu saturu, rodas pamatotas aizdomas par, iespējams, konkurējošo dakteru, nevis pacientu ieraksties šajā "sūdzību dēlī" par minēto dakteri. Jo, vēlreiz uzsveru, viņa ir atsaucīga, konstruktīva, laipna, savas lietas profesionāle!
Ar šādām nesmukām lietām, savā jurista praksē, esmu sastapies bieži, diemžēl!

Cien. Dr. Baiba Putniņa - veiksmes Jums, izdošanos!

P Polina1 29.12.2023

Крайне не рекомендую посещать этого «специалиста». У этого врача явно есть личная неприязнь к русско-говорящим пациентам и проблемы с нацизмом.
На сайте epoliklinika было указано, что врач знает три языка: латышский, русский и английский. Не понимаю, зачем это указывать, если она принципиально отказывается говорить по-русски и во время консультации попыталась пристыдить меня, что я говорю на этом языке. После этого начала игнорировать меня в открытую.
Перешла на английский, но и на этом языке врач не смогла объяснить мне про мой недуг, а просто сунула мне бумажку с направлением на операцию.
Отвратительный опыт. Я считаю неприемлимым такое отношение, особенно со стороны врача, к которому приходишь, чтобы получить помощь. И особенно, когда за эту услугу заплачены деньги.
Непрофессионально, неуважительно и бесчеловечно.

D Dace Miķelsone 02.01.2024

"DOROGAJA" POLINA1(RUS) - IDITE, POZALUJUSTO, ...NA#UJ

Esmu ārstējusies pie Dr.Putniņas,domāju, ka viņa nav naciste, noteikti nav! Bet, nacionāliste un īstena mūsu Latvijas patriote gan! Tāda profesionāla līmeņa ārsti, kāda ir viņa, jau sen varētu strādāt ASV, AAE, Vācijā, Šveicē, vai citā valstī ar daudz, daudz, daudz(!) augstāku atalgojumu. Jautājums/Atbilde!? Kādēļ jauna, augsti profesionāla un perspektīva daktere vēl strādā Latvijā - viena atbilde ir, patriotisms!
Visu cieņu dakterei, es novērtēju!

Dace M.