Baiba Meļķe un Liene Meļķe - Krāpšana

Vēlos informēt visus,ka Mazsalacā ir tāda māte un meita:Baiba Meļķe un Liene Meļke, kuras vēlas uzcelt māju, bet nemaksā par izdarītiem darbiem. Man kā mājas dizainerei nav samaksājušas vairāk kā 800 EUR, un ir aizdomas, ka arī celtnieki ir apkrāpti. Tāpēc informēju sabiedrību, Baibas Meļķes telefons: 26309741, un viņa esot arī skolotāja Mazsalacas vidusskolā
Un viņas meita, lielākā uzmetēja, Liene Meļķe: 26406067

Es naudu par izdarīto dizaina darbu vairs neceru atgūt, bet ceru ka citi: būvnieki, dizaineri neiekritīs šajās Meļķu ģimenes afērās, jo cik dzirdēts, tad viņām patīk tēlot cietējas, bet tiek apčakarēti cilvēki lielā daudzumā.

Ar cieņu,
Ilze

I

Komentāri (3)

T Tong Po 14.09.2016

Varbūt jāsāk ar to, ka ar klientiem par pasūtījumu izpildi jāslēdz līgumi? Tad nebūs bezcera atgūt naudu! VArbūt ne ātri, bet naudu atgūsi.
Bet ja strādā neoficiāli un maksājot konvertēs un tā, nu tad nemaz nav žēl! Čakarētājs čakarētāju apčakarē!

S sanita.berga 07.10.2016

Pirms kāda gada par šitām afēristēm Mazsalacas pasta kastēs bija šāda vēstule:

Artūrs Kaļimuļins, Lienes bijušais līgavainis, savulaik turīgs un zīmēties kārs, jaunais potenciālais miljonārs, diemžēl krīzes laikā bankrotējis,un tādējādi, protams, kļuvis Lienei nederīgs, stāsta kontekstā vairāk interesants Mārim, jo viņs tik tiešām ir jau aptuveni 5 gadus sena Lienes pagātne, ko savukārt nevarētu teikt par Māri.

Grāmatvedis Māris Šteinbergs - unikāls čalis, cēlies no Mazsalacas, ir bijis Lienes tuvumā no skolas laikiem, gājis cauri visiem Lienes draugiem un turas joprojām, par to reāls žetons viņam!

Jānis Mūrnieks, vienkārši gudrs, inteliģents džeks, kurš savulaik, pamatīgi izspiegots un izvērtēts (liekot lietā pat Lienes sakarus bankās, lai noskaidrotu ienākumu līmeni) , tomēr ir izpelnījies vietu Lienes harēmā.

Un galvenā varone Liene Meļķe- unikāla ar savām spējām, nu jau padsmit gadu garumā dzīvot dubultu, un atsevišķos momentos pat trīskāršu dzīvi. Rafinēta, profesionāla mele un sava labuma meklētāja. Lielākoties gan uz citu rēķina.

Bet stāsts ir par tagadni.
Laikam Māris un Jānis, nav pazīstami, bet vajadzētu, jo viņiem ir kaut kas kopīgs- proti Liene, kura viņus abus sadala pa nedēļas dienām. Jānim ir EuroMaint un ikdiena Ozolniekos, bet Mārim - brīvdienas Mazsalacā, un mazliet atpūta ar Lieni Mārupē, šādi tādi kopīgi ceļojumi, un tā tas turpinās jau n- tos gadus.
Māris nezin, kur Liene Jelgavā dzīvo, un arī Jānis nekad nav bijis Mazsalacā, jo tur priekšā ir Māris..un tā mēs te varam turpināt un turpināt.
Lienei patīk nodrošināties. Visam jārit pēc plāna. Ja nesanāks ar Jāni - būs Māris, un otrādi. Tad, kad pie apvāršņa vēl nebija parādījies Jānis, tad šis pats scenārijs derēja ar Artūru un Māri. Artūrs negaidot ieradās Mazsalacā, Liene tikmēr, kā ierasts, bija ar Māri. Panika absolūta- bet- viss izdevās. Neviens neko neuzzināja. Ne Māris, ne Artūrs.

Starp citu, Lienes mamma Baiba Meļķe par visu ir informēta 100% un vienmēr. Cik reizes Lienei nav bijis jātēlo, ka vienā vai otrā pasaules pilsētā ir pirmo reizi, lai gan viņa tur ir jau bijusi ar kādu, par kuru labāk ir klusēt. Nez, ko Māris domāja, kad Liene brauca ar Artūru ceļojumos. Un nez, ko Jānis domā, par to, ko Liene dara brīvdienās Mazsalacā...

Visi šie braucieni ir reāli fakti, bet ir jau vēl arī pelēkā ikdiena, par kuru lietas kursā ir tikai pati Liene. Kā un ko viņa shēmo, lai vilks būtu paēdis un kaza dzīva... Tas tomēr ir smags darbs braukt ar diviem vilcieniem vienlaicīgi.

I Ilze Krumina 29.05.2017

Šo absurdo ierakstu, it kā manā vārdā, kā arī komentārus zem tā, ir veikusi trešā persona! Nekas no augstāk minētā neatbilst patiesībai, izņemot faktu, ka ir sniegti pakalpojumi! Bet par tiem samaksa ir saņemta! Šis ieraksts ir veikts ar nolūku aizskart sūdzībā minēto personu godu un cieņu nekrietnā veidā. Es diemžēl nevaru panākt, ka šis ieraksts tiek dzēsts, varbūt to var pati Baiba, vēršoties ar iesniegumu attiecīgajās instancēs.
P.S. Mārtiņ, es joprojām turpinu atdot Tavus parādus!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes