www.sudzibas.lv Baiba Bildere un Daiga Birkenfelde Dzīvokļu īres krāpniecīb

Baiba Bildere un Daiga Birkenfelde - Dzīvokļu īres krāpniecīb

Dārgie draugi un citi, kas meklē dzīvokli īrei - NEUZĶERIETIES uz divām krāpniecēm Baiba Bildere un Daiga Birkenfelde.

Meklējām dzīvokli - atradām smuku, labu, par konfekti. Sākām interesēties - viss izklausîjās labi līdz brīdim, kamēr neparādījās teksts, ka"tiksimies sestdien, bet garantijas naudu iepriekš pārskaitiet uz kontu". Sākām kaulēties vienojāmies, ka nāksim pirmie sestdien skatīties. Uz ko dāma teica, ka ok sestdien ielidos no Vācijas un uzreiz zvanīs. Būšot Latvijā līdz 6.maijam tikai pāris dienas. Intereses pēc uzrakstījām arī no citām epasta adresēm, ka interesējamies - uz ko saņēmām identisku epastu - tikai naudu pa priekšu uz kontu un tiekamies 7.maijā, jo tikai 7.05 viņa ielido Latvijā. Pēc vairākām sarakstēm tapa skaidrs, ka šis viss ir viena liela afēra. Zemāk atsūtītie dāmu rekvizīti un dati un saņemtais pirmais epasts, kas līdzīgi nosūtīts katram interesentam! Jàpiebilst, ka saņēmām epastā līgumu - pilnu ar kļūdām, kā sunim blusu!

LV41LATB0002020718695
Daiga Birkenfelde
[slēpt]@mail.ru

Sveiki,

Saksim ar to,ka pati pašlaik atrodos Vācijā,tāpēc ar telefons ir izslēgts. Reāli dzīvoklis izskatās taisni kā bildēs,dzivoklī ir visas bildēs redzemās mēbeles.
Pati Latvijā būšu un dzīvokli Jums varēšu izrādīt 3. maijā. Ludzu apskatiet,gan atrašanās vietu (sludinājumā norādīta) gan bildes,un ja Jūs esat par 110% drošs,ka vēlaties īrēt ilgtermiņā,(vismaz uz 1 gadu) mēs varam vienoties par rokas naudas iemaksu viena mēneša īres maksas apmērā,lai Jūs dzīvokli varētu rezervēt sev,tas ir 320 eur,kuri pēc tam kalpos kā drošības nauda (par tehniku,mebelēm,LCD TV un taml.) un ievācoties Jums būtu jāmaksā vēl tikai par tekošo mēnesi,t.i.,vēl 320 eiro. Man ir jurista sastādits īres līgums,kurā atrunāta arī šīs rokas/drošības naudas iemaksa; kādam mērķim,par ko,kam,utt - viss sīki un smalki.
Nakamajā epasta vēstulē nosūtīšu Jums īres līgumu,lai varat iepazīties,līgums no manas puses jau ir aizpildīts un parakstīts,Jums atliks tikai izprintēt,aizpildīt un parakstīt. Jums šo rokas naudu lūdzu,ja tiešām esat izlēmis īret,tas ir,lai nav tā,ka visiem citiem atsaku,un beigās atbraucot uz Latviju,Jus atsakāt,jo esat atradusi labāku piedāvājumu vai pārdomajis un es līdzarto nepaspēdama varētu speciāli braukt vēlreiz no Vācijas uz Latviju.
Ja šis piedāvājums Jūs apmierina,lūdzu,Jūs mazliet pastāstīt par sevi. Ģimenes finansiālo stāvokli,cilv. skaitu,kuri mitināsies dzīvoklī un taml.,tā īsi.

Savukārt,ja nepiekritat rokas naudas iemaksai,varam tikšanos runāt uz 5. maija vakarpusi,tik tādā gadījumā negarantēju,ka pie dzīvokli tiksiet,jo priekšroku laika trūkuma dēļ (6.,vēlākais 7.maijā jau atgriezīšos Vācijā) došu tam vienam īrniekam kurš man liksies atbilstošākais un veiks rokas naudas iemaksu,lai es būtu droša,ka aizbraucot līdz Latvijai un atsakot pārējiem,Latvijā klātienē varam noslēgst tikai formalitātes. Katrā ziņā izvēli atstāju Jūsu ziņā. Gaidīšu Jūsu atbildi.

Paldies.
Ar cieņu,
Daiga Birkenfelde.

P Palminjsh 11.05.2014

Rakstam Valsts policijai iesniegumu. Bet, lai vai kurš stāv aiz Baibas Bilderes, jebkurā gadījumā pēc bankas datiem un IP adresēm kriminālajai izmeklēšanai nevajadzētu būt problēmām atrast "plānā galdiņa urbējus".

Saksim ar to, ka pati pašlaik atrodos Vācijā, tāpēc ar telefons ir izslēgts. Reāli dzīvoklis izskatās taisni kā bildēs, dzivoklī ir visas bildēs redzemās mēbeles.
Pati Latvijā būšu un dzīvokli Jums varēšu izrādīt 3. maijā. Ludzu apskatiet, gan atrašanās vietu (sludinājumā norādīta) gan bildes, un ja Jūs esat par 110% drošs, ka vēlaties īrēt ilgtermiņā, (vismaz uz 1 gadu) lūgšu Jums iemaksāt rokas naudu viena mēneša īres maksas apmērā, lai Jūs dzīvokli varētu rezervēt sev, tas ir 250 eur, kuri pēc tam kalpos kā drošības nauda (par tehniku, mebelēm, LCD TV un taml.) un ievācoties Jums būtu jāmaksā vēl tikai par tekošo mēnesi, t.i., vēl 250 eiro. Man ir jurista sastādits īres līgums, kurā atrunāta arī šīs rokas/drošības naudas iemaksa; kādam mērķim, par ko, kam, utt - viss sīki un smalki.
Nakamajā epasta vēstulē nosūtīšu Jums īres līgumu, lai varat iepazīties, līgums no manas puses jau ir aizpildīts un parakstīts, Jums atliks tikai izprintēt, aizpildīt un parakstīt. Jums šo rokas naudu lūdzu, ja tiešām esat izlēmis īret, tas ir, lai nav tā, ka visiem citiem atsaku, un beigās atbraucot uz Latviju, Jus atsakāt, jo esat atradusi labāku piedāvājumu vai pārdomajis un es līdzarto nepaspēdama varētu speciāli braukt vēlreiz no Vācijas uz Latviju.
Ja šis piedāvājums Jūs apmierina, lūdzu, Jūs mazliet pastāstīt par sevi. Ģimenes finansiālo stāvokli, cilv. skaitu, kuri mitināsies dzīvoklī un taml., tā īsi.

Savukārt, ja nepiekritat rokas naudas iemaksai pirms dzīvokļa apskates dzīvē, varam tikšanos runāt uz 5. maija vakarpusi, tik tādā gadījumā negarantēju, ka pie dzīvokli tiksiet, jo priekšroku laika trūkuma dēļ (6., vēlākais 7.maijā jau atgriezīšos Vācijā) došu tam vienam īrniekam kurš man liksies atbilstošākais un veiks rokas naudas iemaksu, lai es būtu droša, ka aizbraucot līdz Latvijai un atsakot pārējiem, Latvijā klātienē varam noslēgst tikai formalitātes. Katrā ziņā izvēli atstāju Jūsu ziņā. Gaidīšu Jūsu atbildi.

177.pants. Krāpšana
(1) Par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos vai ar viltu (krāpšana), —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.

G guntagunta 03.06.2014

Tikko atradu ļoti skaistu dzīvokli, par aizdomīgi zemu cenu, teksts ļoti līdzīgs, tikai šoreiz sieviete atrodas Anglijā. Labi, ka iepriekš biju šeit lasījusi par šo krāpšanas taktiku. Viņa atbild caur e-pastu [slēpt]@mail.ru

G guntagunta 03.06.2014

Ā, un vēl jautājums, kā gan komunālie ziemā ir tikai par 40 eiro lielāki, ja dzīvoklis ir vismaz 50 kv.metrus liels.

P Palminjsh 04.06.2014

GuntaGunta - ja ir aizdomas par krāpšanos - momentāli ziņojam Valsts Policijai.

K karinaD 04.06.2014

Pievienojos Guntagunta. jau ieliku par šo Sabīni Sokolovsku sūdzību, lai cilvēki uzmanās

A asdfgh12367 30.09.2014

Šādu pašu krāpšanas shēmu mēģina: Liga Vitola