www.sudzibas.lv Babymarket krāpšanās ar cenām

Babymarket - krāpšanās ar cenām

Bieži lietoju tādas mājaslapas kā Kurpirkt.lv vai salīdzini,lv, jo tas ļoti atvieglo labas cenas atrašanu jebkam, ko vēlos pasūtīt. Protams, ka daudzi interneta veikali tikai norāda, ka prece ir uz vietas, bet izrādās, ka tāss nav, bet tādu riebeklību un visu potenciālo klientu laika šķiešanu, kādu panāk babymarket var sastapt retāk. Skatoties kurpirkt.lv meklēju rotaļlietas un daudzas, kuras skatījos likās visizdevīgāk ņemt tieši babymarket, bet kad uzklikšķināju uz saites, sapratu, ka ir pavisam savādāk- viņu mājaslapā VISĀM ROTAĻLIETĀM, KURĀM SKATĪJOS CENAS - TĀS BIJA AUGSTĀKAS. Viņi absolūti nelietdeīgi piesārņo meklēšanas rezultātu sarakstu ar šādu krāpšanos. Zinu, ka šīs mājaslapas, kuras savā starpā salīdzina vairāku internetveikalu cenas datus atjauno vienu reizi dienā, tāpēc nesteidzos ar sūdzību pirms laika. Šāda bēda ar babymarket ir pamanīta atkārtoti un regulāri. Zūd jēga no meklēšanas un beigu beigās, pat ja viņu cena būtu nedaudz zemāka nekā konkurentiem, viņi tāpat būs zaudējuši savu pievilcību ar nesmuku rīcību. Ceru, ka citi internetveikali ņems vērā šo babymarket kļūdu un nesekos piemēram.

R ri4y 03.09.2015

Raksti pretenzijas salidzini.lv un kurpirkt.lv, jo veikals var nomainīt cenu, bet atjauninājumu XML kodā salidzini.lv un kurpirkt.lv veic vienu reizi 2-3 dienās. Piemērs: Šodien prece A interneta veikalā no rīta maksā 1 Eur, kurpirkt.lv un salidzini.lv ir veicis atjauninājumu no interneta veikala XML koda, pēc stundas piegādātājs izsūta info interneta veikalam, ka prece A ir beigusies vai nezināmo apsvērumu dēļ preces cena tiek pacelta no 0.90 Eur(iepirkuma cena) uz 1.50 Eur, līdz ar to interneta veikals paceļ preces cenu uz 1.60 Eur, kurpirkt.lv un salidzini.lv jaunā preces cena parādīsies tikai pēc 3 dienām, līdz ar to kurpirkt.lv tiks norādīta 3 dienas vecā cena 1 Eur, ieejot pēc linka 1.60 Eur. Var būt ka piegādātājam ir XML kods, tad veikalu viņi neinformē, veikalam var būt uzcenojums +0.10 centi, tā tad piegādātājs pats savā datu bāzē nomaina cenu un piegādātāja mājas lapā cena automātiski nomainās pati. Ja esi idiots un neko nejēdz no interneta, nav ko sēdēt un sūdzības cepināt! Ej mācies!

S Suudzinjsh 03.09.2015

ri4y es saprotu, ka tā tas strādā un ja tas tā notiktu tikai laiku pa laikam, tad es neko neteiktu - zinu ka tādi dati šajos portālos neatjaunojas uzreiz (to rakstu arī sūdzībā), bet šāda lieta notiek vienmēr kad meklēju kaut ko un es neticu, ka jau mēnešiem ilgi viņiem cenas katru dienu kāpj.