www.sudzibas.lv Baby Foot Baby Foot čības

Baby Foot - Baby Foot čības

Nebija nekāda rezūltātu. Tas ir reklamas triks-neiberzieties, par tadu cenu var atlauties aiziet uz diviem pedikira apmeklejumiem.

Maija

A Anna 28.12.2010

Vajag lasīt instrukciju un rīkoties pēc tās.
Uzreiz nekas ari nebus - Rezultāts paradas tikai pēc 7-14 dienam un pēdas reali ( !!!) paliek loti maigas, veca āda noiet nost !!! "loti svarīgi to kā maiga un jauna ada paliek ne tikai pēdas, bet ari starp kaju pirstiem un ap nagiem .
Rezultāts ir loti labs ( bet redzams pec min 7 dienam !) un nevajag iet pie pedikira meistera:)

Es redzeju reklamas rulitis youtube un nopirka internetveikalā www.shopbeauty.lv, cena 17 ls.

B babyfoot 29.12.2010

ja kājas neglītas, tad staigā gumijas zābakos.

I Inese 08.07.2011

Pārbaudīts uz savas ādas! Nekas nenotika! Kārtējā reklāma, vai paredzēta tām/tiem, kas visu cauru dienu pavada gumijas zābakos vai savus aizaudzētos papēžus tēš ar cirvi!

Neticiet!!! Kārtējais OPIUM DLJA NARODA!!! Nauda atdota NE-PAR-KO!!!

T ToInese 08.07.2011

Tās izrādījās miroņiem domātas, bet tiem jau vienalga...