LV RU
www.sudzibas.lv Babītes novads Bērna neužņemšana bērnudārzā

Babītes novads - Bērna neužņemšana bērnudārzā

Man liekas muļķīgi meklēt bērnam bērnudārza vietu ja man pie mājām ir bērnudārzs. Ja ir sadzimuši ļoti daudz bērnu 2016., 2017., 2018., gadā tad uzskatu ja pašvaldībai ir jādomā kā paplašināties un uzņemt rindā stāvošos bērnus. Nu nav tak iespējams stāties rindā pirms bērna dzimšanas ! Kāpēc vecākiem jāpamet darbs vai jāmeklē aukles? Visi to nevar atļauties dažādu iemeslu dēļ. Ja tendence ir bērnu skaitam pieaugt tad tak ir pašvaldībai jàdomā kā šos mazos pilsoņus uzņemt PII! Pašvaldība vienmēr publicē jaundzimušos un pieteikšanās uz PII iesniegumi. Vai tiešām nevar izanalizēt bērnus kas uzsāks bērnudārza gaitas !? Tā ir ļoti daudzu vecàku problēma!Lūdzu Pašvaldība risiniet šo problēmu. Vecākiem tak jāpelna nauda nevis jāsēž mājās. Visiem nav vecvecāki vai auto kur šos mazos Ķiparu nogādāt !

S

Komentāri (3)

Kolta 22.06.2019

Nu nav tak iespējams stāties rindā pirms bērna dzimšanas!

Īstenībā var gan!

O Olav 22.06.2019

Kā Babītē var iestāties rindā uz mūsu gaidāmā bērna bērnudārzu?

A arnitaa 22.06.2019

Ja tā pavisam bez emocijām paskatās uz pirmsskolas izglītības jautājumu, obligāta ir apmācība 5gadīgajiem un 6gadīgajiem, ko arī nodrošina. Tas, ka pēc bērna pusotra gada vecuma ir jāatgriežas darbā patiesībā nav pašvaldības un PII problēma. Diemžēl. Tāpēc arī ir izstrādāta līdzfinansējuma programma un ir iespējams bērnu laist vai nu privātajā vai mājdārzinā, vai arī saņemt līdzfinansējumu auklei.
Bet protams, par to būtu pašvaldībai jādomā, ka bērnudārzi ir ļoti nepieciešami.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes