B. Reinika " Co / Veterināra Klīnika - Bezatbildīgie ārsti

Vakardien raudaaju bezspeeciibas un aarstu nolaidiibas deel. Meenesi atpakal mans kuceens skrienot pa kalnu skali iekliedzaas un peecaak vairs nespeeja atsperties uz pakalkaajas. Kuceens nekaveejoeties tika aizvests pie aarsta uz Kalnciema ielu, mums izrakstiija zaales (Artrix un pretiekaisuma - Metacam) kaa arii noziimeeja rentgenu, ko mums veica Candera ielaa. Rentgenu Candera ielaa veica kaads loti nikns viirietis, kuram paareejais apkalpojoshais personaals luudzaas lai vins paskataas savu uztaisiito rentgenu. Vins teicaas, ka pieraksts bijis tikai uz rentgenu, nevis aarsta konsultaaciju. Biju tuvu asaraam, jo gribeeju zinaat vai ar kaajinu viss ir kaartiiba- taapeec paskatiijies rentgenu vins pateica;" Sheit nekaa neredzu, pliisuma vai luuzuma nav! Sasstiepta ciipsla". Mees aizvedaam veelreiz suniiti uz Kalnciema ielu, paraadiijaam rentgenu, mums atkal pateica- sastiepums. Meeenesis garaam, zaales devaam, visaa procesaa izteereets vairaak kaa 100,-Ls, suniits joprojaam klibo. Mums ieteica doties pie Girta Drapces, kurs uzreiz paskatoties rentgenu un iztaustot suniisha celi, pateica, ka ir cela krusteniskas saites plisums, un iespejams plisis menisks. Suniitim visu sho laiku bija jaaiztur saapes, un veel pie taadas piepuules otras kaajas saites pliisums arii ir iespeejams. Suniiti vediisim uz operaaciju un shos "arstus" suudzeesim tiesa!

I

R Rita 20.04.2007

Jā kārtējo reizi apstiprinās, ka ārstiem galvenais ir tikai nauda. Par ko viņiem ir iedoti diplomi, nesaprotu!!! Laikam par labām attiecībām ar mācību spēkiem nu nevis par zināšanām. Jau neskaitāmas reizes ir dzirdēts par ārstu nolaidības rezultātā mirušiem dzīvniekiem. Jums vēl paveicās, ka ir dzīvs sunītis. Es arī uzskatu, ka Latvijā ir uz 1 rokas pirkstiem saskaitāmi labi dakteri un Ģirts Drapče ir no tiem, kā arī visi viņa klīnikā praktizējoši ārsti ir ļoti profesionāli. Pilnīgi atbalstu jūs un tiešām vēlētos, lai tie bezatbildīgie dakteri stāvētu tiesas priekšā un varbūt tad dakteri sāks aizdomāties un trīcēt par savām licenzēm.!!!!

F Fix 20.04.2007

Nedomaaju, ka buutu pliisis menisks, jo kuceenu vecumaa tas veel ir ljoti elastiigs, bet kuceena massa ir paaraak maza, lai shaadu traumu ieguutu. Kursh naakamais buus vainiigs, ja operaacijas laikaa konstatees, ka saites ir morfologjiski veselas un meniskam nav ne vainas? Bet par operaaciju buus jaamaksaa.

I ilona 20.04.2007

Cieniijamias Fixaa kungs! Kuceena masa ir paaraak maza,... Vai Juus domaajat ka es runaaju par kaadu dekoratiivo suniiti? Mans "kucens" sver gandriz 50 kg! Esmu gatava maksaat tik cik buus nepieciesams, man nekaa nav zheel prieks mana miilula. Katru reizi kad es ieskatos vina actinaas, man pashai gribaas raudaat, jo juutos vainiiga tikai tamdeel, ka palaavos uz sho 2u iestaazhu vizuaalo teelu, uz aarstu vecumu un uz skaidro latvieshu valodu. Neprofesionalitaatei nav attaisnojuma! Gribeetu redzeet shos aarstus staigaajam meenesi ar pliisushu saiti.

R Rita 21.04.2007

Kas tās par muļķībām, ka mazam kucēnam nevar saplīst menisks un saites. Mierīgi pat mazam dekoratīvam kucēnam un kaķēnam arī. Man pašai 2 mēn vecam kaķēnam tas notika. Un viņš pat neleca, tikai skrēja. Ceru, ka Fixa kungs nav kārtējais gudrais dakteris. Pie tādiem labāk netikt ar savu mīluli.

H hh 22.04.2007

3 goda nazat moja sobaka prigaja s devana na kreslo slomala nogu. Bil ve4er a rengen no4ju togda delali toljko na Candara, nam zdelali rengen, perelom v kolennoj 4awe4ki bil viden na leco, no rengenolog skazala 4to ne4ego nevidet. Kogda ja stala s nej sporitj, zenwena zaevila 4to ej kak doktoru lutwe znatj i ukazala nam na dverj.

E Esesesseseseseses 23.01.2008

Candera klīnikā manam kaķim izrakstīja zāles ausu ērcītes ārstēšanai. Mēnesi mocījām lopiņu, tīrot ausis un pilinot tos pilienus, bet nekas nemainījās. Kad aizvedām beidzot nabaga lopu pie cita ārsta, izrādījās, ka tās zāles, ko mums iedeva Canderā, ērcīti nemaz neārstē. Vot tā lūk...

K Karinas Nidejai 10.06.2008

man gan par šo vet-klīniku ir tikai un vienīgi vislabākās atsauksmes :)

G Gunta 09.08.2008

Man par B. Reinikas klīniku ir ļoti labas atsauksmes - esmu vedusi gan trušus, gan kaķus jau piecu gadu garumā, un visas problēmas vienmēr ir atrisinātas. Pati iesaku abas ārstes.

Par Candera klīniku gan neko nezinu.

A Aiga 07.09.2010

5 gadus savu kaķi esmu vedusi tikai pie Reinikas un otras dakteres, kas tur strādā. Vienmēr viss ir izārstēts, pret minci attieksme vislabākā. Visu pastāsta, parāda. Ir izārstēts gan limfmezglu iekaisums, gan sastrutojums uz gurniņa pēc nobrāzuma, gan otra kaķa sakosta ķepiņa, gan ausu iekaisums. Vienmēr bez lieka stresa, ar jauku attieksmi un pareizo diagnozi.

D Diāna Happy 31.03.2016

Arī mums Baiba Reinika palīdzēja izārstēt dzīvnieciņu- visu labi izskaidro un bez lieka stresa. Esam viņai ļoti pateicīgi!