www.sudzibas.lv b/d Zelta Rasa B/d vadītāja Liene

b/d Zelta Rasa - B/d vadītāja Liene

Mīļie vecāki,Sekojiet līdzi rēķiniem un dienām, kad jūsu bērns nav apmeklējis šo b/d. Diemžēl grāmatvežiem bieži izdodas aprēķināt lielākas summas, nekā bērns apmeklējis dārziņu. Un tad, kad sanāk uzķert kļūdu rēķinos, tad ilgi jāskrien nopakaļ vadītājai Lienei, kura no dienas uz dienu, mēnesi uz mēnesi sola atmaksāt vecāku pārmaksāto naudu. Vadītāja Liene, šajā b/d ļoti nekorekta. Uz konkrētiem uzdotajiem jautājumiem nespēj atbildēt konkrēti. Atrunas sagroza tā, ka aizrunājas ne pa tēmu. Esi nositis laiku klausoties tukšus solījumus un nekorektus paskaidrojumus. Kad gājām iepazīties ar šo b/d, tad šī vadītāja ļoti skaisti stāstīja kā tuvākajā laikā tiks ierīkots skaists bērnu laukums. Tie kas nezin, kāds ir šī b/d laukums, tad varu pastāstīt vienā vārdā" NEKĀDS". Smiltis, kur bērni rotaļājas ir melnas un netīras, laukumā nekā priekš bērniem nav, viss ir vecs un nolietots. Gada laikā ir mainijusies dzīve grāmatvežiem, kuriem tika iekārtots šiks kabinets. Bet bērni........, bērni un viņu vecāki ir cērpjamās aitas. Neiesaku nevienam apmeklēt b/d Zelta Rasa, Spulgas ielā. Jūs būsiet vīlušies ne tikai ar vadītāju, kurai būtu jābūt šī dārziņa sejai, bet ar visu pārējo ja iedziļināsieties dārziņa iekšējā dzīvē.

Z

Komentāri (11)

OKN 16.11.2016

Отдали летом 2016 в Zelta Rasa на Spulgas iela 17 своего 2-х летнего ребёнка. Вначале мы были очень довольны и ребёнку тоже нравилось. Немного смущали по утрам постоянные сквозняки из-за проветривания на 2 и 3 этажах, но относились с пониманием, думали что так и надо. Потом начались проблемы со здоровьем у ребёнка. Мы понимаем что адаптационный период, нарабатывается иммунитет за счёт болезней, но у ребёнка уже начались осложнения. За эти несколько месяцев второй раз потёк гной из уха. Получается что мы только платим больше 100 евро за место в садике а сами дома лечимся да бегаем по врачам. Семейный врач когда узнал что садик частный так и спросил - "что, в садике хорошо проветривают?" и услышав положительный ответ посоветовал срочно менять садик. Когда мы созвонились с заведующей, её беспокоил только один вопрос - мы по договору должны предупредить за месяц поэтому должны оплатить место за ещё один месяц. При этом её совершенно не интересовало что мы в садик уже почти не ходим из-за болезней. Учитывая что когда мы уходили уже был октябрь, а в садике по прежнему активно проветривалось и много детей ходит с обильно текущими соплями, складывается впечатление что в этом садике такой "бизнес" - родители и рижская дума платят за место, а дети тем временем дома болеют. Получается что наша радость о том что это такой хороший садик где ребёнок будет развиваться, быстро закончилась. Осталось одно недоумение и негодование - как можно детей специально доводить до болезненного состояния. На вопрос о соплях у такого количества детей детей заведующая сказала что это наверное аллергия. Когда при уходе из садика нам выставляли последний счёт, то вместо того чтоб посчитать что мы были 5 дней в месяц, нам посчитали что нас не было только 5 дней. И ещё дали дополнительный счёт от фирмы “ESKS” с которой у нас не было договора, якобы ребёнок успел за эти 5 дней пройти какие-то 3 дополнительные занятия.

A Ann90 21.02.2017

Тоже добавлю. Построили площадку, но не используют. Нарушили договор. С февралс 2017 нежданно подняли цену (Без предупреждений!), когда увеличилось финансирование Думы. В договоре ОБЯЗАНЫ предупредить за 3 месяца 5,7 пункт договора. Счет выписан 7 числа, а предупреждение на стенде - 9-го. Как это?
Звонили, ругались. Сказали что поднять цену их заставили. Не предупредили, да, извиняемся, но менять счет не будем. Форс мажор у них))))
Наверно многие родители даже и не заметили изменений.
За январь цену не поднимали, но перерасчет не сделали из-за повышения пособия.
Итог мошенничество на 77,00 ЕВРО.
Будем судиться с ними.

N Natālija Sidorova 02.06.2017

Ho4u eto zavedenije podatj na sud. Kak mozhna s Vami sozvanitsa? Pishite pozhalujsa mne na email: [slēpt]@inbox.lv

A Ann90 21.02.2017

Воспитатели на Спулгас очень хорошие! НО начальство мошенники. И да, ошибки в счетах не 1 раз

B BlackSmith 26.04.2017

Простите, если они такие хорошие, почему все знают и молчат?

A Ann90 27.04.2017

Что именно знают?

B BlackSmith 26.04.2017

Полностью похожая ситуация. Считаю что необходимо поставить в известность налоговую, и аннулировать лицензию у этих мошенников.

N Natālija Sidorova 02.06.2017

Soglasna, pozhalujsta svizatsa so mnoj po e-mail: [slēpt]@inbox.lv

N Natālija Sidorova 02.06.2017

Neiesieku ne vienai māmiņai sūtīt savu bērnu uz Bērnu dārzu Zelta Rasa, kas ir Ziepniekkalnā. Naudas izspiešana, un neadekvāta rīcība. Ja ir māmiņas, kas piedzīvoja ko līdzīgu, kà arī kuras ko nepatīkamu ir piedzīvojušas, tad lūdzu sazināties ar mani pa e-pastu: [slēpt]@inbox.lv ir ko izrunāt, šeit nevēlos publiski afišēt šo pretenziju, zinu ka mans bērns šo iestādi pēc 3 dienu apmeklējuma vairs neapmeklēs. Zinu, ka cīnīšos līdz pēdējam, lai Tur beidzot tiktu ieviesta kārtība!

M marasarara 30.01.2018

Par audzināšanas procesu nevaru neko sliktu teikt, jā audzītes mainās kā zeķes, bet savu darbu izdara, meitiņa ar prieku iet uz dārziņu. Vadība ? Vai tur tāda vispār ir? Ja rodas kāds jautājums par naudas lietām visi pēkšņi pazūd, tad slimo, tad atvaļinājumā. Viena meitene, kas šķiet atbild par visu, bet kādu amatu ieņem nav ne jausmas, konkrēti nekad atbildēt nemāk, kļūdas rēķinos daudz, rēķini vienmēr ar kavēšanos, bezsakars! Pēc pēdējās situācijas un sarunas pārliecinājos, ka šajā iestādē strādā negodīgi cilvēki, nevēlos vairs savu meitiņu vest uz šo iestādi. Valstij būtu jāpārbauda privātie dārziņi biežāk!

U Ucc 04.08.2020

Man kā darbiniekam bija ļoti nelāga pieredze. Daļa algas tiek maksāta skaidrā naudā, pulciņu naudas arī visas skaidrā naudā, tas uz algas lapiņām neparādās. Un lai šo "aplokšņu algu" saņemtu, nepārtraukti jāuzbāžas grāmatvežiem un tad vēl šie tēlo - kā, vai tad nesamaksājām!?
Nevienā brīdī nebija situācija, kad nebūtu problēmas. Ļoti zems morāles līmenis darbinieku vidū, jo nav atbalstoša vadība. Arī citas audzinātājas tikai sūdzās par attieksmi un izturēšanos, bet neviena neko skaļi nesaka.
Dokumenti visi tiek kārtoti ar atpakaļejošiem datumiem, algas aprēķini nesaprotami, liekas, ka ne pēc kādiem likumiem paši nevadās. Algas lapiņas ir bijušas rādītas profesionāliem grāmatvežiem, par ko tie atbildējuši - ka izskatās pēc kaut kāda kreisā kantora.
Tika ieskaitīta prēmija, kura pēc tam algas lapiņā parādījās kā avanss.
Par pēdējo mēnesi vispār man nesamaksāja visu algu.

Ja negribat liekas problēmas dzīvē, neiesaku tur strādāt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes