www.sudzibas.lv B - Bārs (Doma laukums) +10 % - bāra politika

B - Bārs (Doma laukums) - +10 % - bāra politika

Bijām 4 cilvēku kompānijā B.BĀRĀ Doma laukumā. Sēdējām ārā, terasē.
Blondā oficiante apkalpoja pavirši, bija neapmierināta, ne smaidīja, ne radīja kaut mazāko vēlmi mūs apkalpot. Varbūt viņai nepatika, ka sēžam ārā, jo nesen bija lijis lietus, bet tā galu gala ir klienta izvēle un darīšana - kur sēdēt. Viņas uzdevums ir apkalpot. Mūsu - samaksāt.
Sākās ar to, ka apsēdāmies pie galdiņa, oficiante slaucīja blakus galdu un krēslus un pēc lūguma (beidzot) mūs apkalpot, oficiante atteica: "es vēl neesmu pabeigusi slaucīt!". Ok, pēc brītiņa viņa pienāca...
Mēs vienmēr atstājam dzeramnaudu, bet visas apkalpošanas laikā šoreiz mēs nolēmām, ka viņai neko neatstāsim. Tā galu galā ir klienta izvēle - kam atstāt un cik.
Tad saņēmām rēķinu, taču summa likās jocīga - 5 ls par daudz. Skatamies: ak, jā, viņi ierēķinājuši "+10% terase". Noskaidrojām pie oficiantes, ka tas nozīmē, ka par sēdēšanu terasē (ārā) jāmaksā +10%. Centāmies noskaidrot, kur tad tas rakstīts un kāpēc mūs par to nebrīdina. Oficiante teica, ka tāda esot viņu politika un pasauca menedžeri.
Menedžere arī blondīne. Teica, ka pirmo reizi viņa saskaroties ar šādu problēmu, lai gan izskatījās, ka viņa vispār 1.reizi runā ar klientiem, jo neko sakarīgu, argumenmtētu un pamatotu tā arī nepateica.
Atbilde uz +5 ls par apkalpošanu terasē: "tāda ir mūsu politika".
Atbilde uz to, kur tas rakstīts: "ēdienkartes pašā pēdējā lapā" (kuru loģiski, ka neviens nelasa).
Atbilde uz jautājumu, kāpēc pēdējā lapā, kuru neviens nesatās: "a kur likt - uz vāka?!"
VISPĀR - JĀ, UZ VĀKA, MĪLĪT! Klientam ir tiesības zināt jūsu "politiku", ko un par ko viņš maksā!! Vai tad brīdinājumu "smēķēt aizliegts" arī liek pēdējā lapā maziem burtiem?! Normālās vietās +10% dzeramnaudu liek uz katras lappuses ēdienkartē! Galu galā - kas tā par politiku? - "pārsteiguma politika", ka tavam rēķinam pierēķina mistiskus 10%, it kā terase būtu klienta obligāts un speciāls lūgums. Terase ir viņu pašu bonuss, ar ko viņi pelna. Vai tagad visas āra kafejnīcas liks maksāt +10% par to, ka tev tiek dota iespēja sēdēt ārā?! Absurds!
Vārdu sakot, apkalpošana draņķīga, menedzere nekompetenta, bet, neskatoties uz to, tu esi spiests maksāt +10% par mistisko "terase"... par draņķīgu apkalpošanu uz āra terases. Jauki...
Starp citu, ja sēž kompānija, kas sastāv no 7 un vairāk personām, par to arī jāpiemaksā +10%! Arī neloģiski - jo vairāk cilvēku, jo jūs vairāk nopelnat, bet jūs vēl liekat viņiem maksāt par to, ka viņu ir "par daudz". Politika!!! =)

S Sisi 02.09.2011

Jāaaa, Latvijā diezgan daudz ir dranķīgu vietu:(((( Ticu sūdzību autoram. Šajā valstī cieņu pat ar naudu nevar nopirkt, tikai ar bailēm. Ja cilvēks no Tevis baidās, tad cienīs. Skumiji...