LV RU
www.sudzibas.lv AZ Mežs AZ Mežs - negodprātīgs meža pircējs

AZ Mežs - AZ Mežs - negodprātīgs meža pircējs

Vēlos brīdināt visus meža pārdevējus un lauksaimniecības zemes iznomātājus par uzņēmumu Az Mežs, Sia un tā saistītajiem uzņēmumiem: Nz Mežs, Sia, Jaunkarnas, Limbažu pagasta Aināra Zeidmaņa Zs, madaras dārzs sia. Visi šie uzņēmumi pieder vienai ģimenei.
Esmu pensionāre, man ir 74 gadi. Esmu pirmās grupas invalīds. 2016 gadā izlēmu pārdod savu īpašumu - lauku viensētu ar mežu un zemi Limbažu novada Viļķenes pagastā (24,3ha) .
Ar pircēju Aināru Zeidmani vienojāmies par cenu 23'000 eur un 2016. Gada 8 decembrī tikāmies pie notāra, parakstījām pirkuma līgumu, kur Aināra Zeidmaņa pārstāvētais uzņēmums Az Mežs, Siaapņēmās samaksāt 6000 eur līdz nākamajai dienai un atlikušo 17000 eur līdz 30.03.2017.
Pirmos maksu veica korekti, bet solīto atlikušo maksājumu trīs mēnešu laikā veica tikai daļēji - 1500 eur apmērā. Vēl nebija samaksājis 15'500eur un Ainārs Zeidmanis jau nāca lūgties, lai nelaužu līgumu, lai gan man tas bija jādara iepriekš nepildītos solījumus. A. Zeidmanis paskaidroja, ka viņam esot īslaicīgas problēmas, bet atlikušo summu esot gatavs samaksāt gada laikā pēc noteikta grafika. Ierosināja noslēgt vienošanos.
Nācu pretim šim "problēmu māktajam" uzņēmējam/zemniekam un tikšanās laikā viņš ar savu roku uzrakstīja punktus, kad jāveic atlīkušie maksājumi un vienojāmies, ka viņš atvedīs man piederošās lietas no pārdotā īpašuma, kā arī, ja kavēs kādu maksājumu tad soda procenti būs 1% dienā un citi punkti.
Vadoties pēc tā, viņš sastādija vienošanos pie pirkuma līguma ar atrunāto grafiku, bet izmantojot manu uzticību, viņš līgumā ielika tikai 0,5% soda naudu, nevis kā bijām vienojušies iepriekš.
Parakstījām vienošanos, kurā viņš apņēmās veikt 9 maksājumus visa 2017. Gada laikā. Katru maksājumu solija līdz konkrētam datumam.
Diemžēl, a. Zeidmanis doto vārdu neturēja un visa gada laikā tikai vienu maksājumu veica kā solījis. Ikmēnesi man bija jāzvana un jālūdzas, lai viņš veic maksājumu, jo pensija man ir gaužām maza. Daži maksājumi tika kavēti pat vairāk kā mēnesi.
Kavējuma naudas par katru kavēto dienu veido vairāk kā 2000eur, ko nu šis "uzņēmējs" atsakās samaksāt. Protams, īpašums jau pieder viņam, dotais vārds vai pienākums a. Zeidmanim vairs neko nenozīmē. Kā arī viņš līdz šai baltai dienai nav atvedis manas mantas no pārdotā īpašuma, kā solija.
Ņemot vērā to, ka visiem šiem saistītajiem uzņēmumiem ir nodokļu parādi, saprotu, ka tāds ir šī uzņēmēja darbības stils - solīt, solīt solīt un nepildīt. Uzskatu, ka esmu apkrāpta. Mana uzticība tika izmantota, lai šis negodprātīgais uzņēmējs tiktu pie vērtīga īpašuma. Mīļie ļaudis - neticiet šim cilvēkam, viņam nav ne kauna ne goda. Vienmēr rūpīgi pārlasiet līgumus, ko slēdzat ar šo personu vai uzņēmumu.
Pielikumā pievienoju dokumentus, kas pierāda manu taisnību:
1. Nekustamā īpašuma pirkuma līgumu.
2. A. Zeidmaņa pašrocīgi pierakstīto, kad tikāmies, lai vienotos par grozījumiem pirkuma līgumā.
3. Vienošanās par pirkuma līguma grozījumiem.
4. Izrakstus no sava bankas konta, kas atspoguļo ienākušos maksājumus no az mežs.

Papildināts Bijusī īpašniece 14.05.2020

Pēc šīs sūdzības ievietošanas sākumā saņēmu zvanus no Zeidmaņa juristes un trešajām personām, kas it kā vēlējās "nokārtot" Zeidmaņa parādu samaksājot dažus simtus, kam es nepekritu. Vēl īsi pirms 2019. gada Ziemassvētkiem saņēmu zvanu no paša Zeidmaņa, kas taisnojās, ka esot Goda vīrs un neesot aizmirsis par parādu. Apsolīja atbraukt un nokārtot savas saistības konkrētā datumā, bet tā arī neatbrauca, lai gan gaidīju viņu.
Šai personai nav ne goda, ne cieņas. Viņa dotais vārds nenozīmē neko! Esiet piesardzīgi!

Komentāri (1)

Z Zane Ulriha 14.05.2020

A. Zeidmanis ir apkrāpis arì mūs. Savulaik iznomājām lauksaimniecības zemi. Nemaksāja, bija jātvarsta pa Limbažu pilsētu, jo saistības nepildīja un baroja tikai ar solījumiem un cinkstēja par īslaicīgām problēmām. Turaties pa gabalu no tās dzimtas!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes