AVVA SIA Liftu avārijas dienests - Slikts serviss,

Sveiki, gribētos noskaidrot kādi strāda liftu avārijas dienestā Sia “Avva” jo lieta ir sekojoša, Rīga, Pļaviniekos salnas iela 14 nosprūda lifts par kuru tikka zinots 21: 38 bet lifts nav salabots vel tagad un tagad kad es šo rakstu plkst ir 00: 21, un gribu piebilst ka mana sieva ir stāvokli un ar ārsta diagnozi mana sieva nedrīkst pārvietoties pa trepem no pirmā stāva uz septīto jo mēs dzīvojam septītajā. Jautājums ja kaitkas notiks ar manas sievas vai mana bērna veselību gruntniecības laikā kurs par to atbildes? Es šaubos ka jūs Sia “Avva” aptaurētie par to atbildēsiet. Tak sataisāt kārtīgi lfitus daudzstāvu majas jo padomājiet ari par cilvēkiem kuri nedrīkst pa trepem pārvietoties Jūs.

N