www.sudzibas.lv Avtolog neizmaksātas algas

Avtolog - neizmaksātas algas

Kolēģi tālbraucēji, nekad neejat šajā firmā strādāt, es tikko aizgāju prom pēc 6 nedēļu darba. Nervi beigti, alga nav izmaksāta. Tik prastu uzmesšanu es pat nevarēju iedomāties. Mani jau citi brīdināja, bet es nedomāju ka tik traki būs. Esiet gudrāki un neticiet tam ko Olegs un Zanna sola. Sola vini visvairāk, tkai kad pienāk algas diena labākajā gadījumā pēc ilgas kasīšanās pametīs kādus 40 Ls lai badā nenomirstat !!!

G greeenx 29.06.2013

Nu man gan liekas ka ir ok

A artursinita 25.07.2013

Firmas LV, diezgan daudzas strādā uz šādu principu..
Šoferis vel reisa, bet Načaļņika jau meklē ar ko vinju aizvietot.
Ar piebildi "" nu viņš vel nezina ka ir atlaists" ( Pasmējos!! un atbildeju: Tad jau es ari nezināšu kad es būšu atlaists!!! ) pagriezu muguru un devos prom...
No, tā brīza LV firmām pat neskatos.
Kolēģi, novertējiet sevi par zemu!!! Nepārdodiet savu prasmi, iemaņas, zināšanas par siemīšu čaumalām, kuras vel ir jalūdz.
Lai veicās!