Avstils SIA - Krāpnieks

SIA AVSTILS postojanno podaet objavlenie o rabote voditelem v germanii.Firma nahoditsja v Rige,Raunas 44.Vdeistvitelnosti nado rabotat gruzcikom i dopolitelno za eti ze dengi,a eto 70evro i voditelem.Gruzciki alkonavti sackujut tebja gonjajut seli v masinu i kvasjat,a ti dolzen narusat pravila doroznogo dvizenija i vezti v kabine 5 celovek kogda imejut pravo ehat tolko voditel i naparnik toest dva celoveka.POLICIJA poimaet malo ne pokazetsja,straf horosi,lovili ih uze neraz.Zarplatu platit zdes v Latvii minimaku oficialno ostalnoe v konverte i to viscitivaet neponjatno za cto.Zavut ego Andrei tel.29206171,objavlenie podaet kazdi mesjac podumaite sto raz prezde cem soglasatsja?

J Janet33 13.09.2016

Pered tem kak shto to pisatj ,podumj golovoj,tam platjat bolshie zarplati,i jesli tebja uvolili ,to ne nado tut pisatj bred

J Janet33 13.09.2016

Ja naprimer ochenj dovolenj rabotoj i zarplatoj,horoshij kolektiv i zarplata,ne kakih problem.

Z zurkuciems 24.03.2017

Pec savas pieredzes varu teikt ko ka tur neko nemaksa dzivosanu itka nodrosina bet jadzivo ir kopa ar 4 cilvekiem viena istaba, tad vel piedava iet uz hoteli kur jamksa 300 euro bet tas ir uzreizi jamaksa kur tev ari no sakuma neteiks ka jamaksa par stradasanu var teikt ta ka saka ka bus darbs 5 dienas nedela bet ta nav parasti ir 3-4 dienas un tad pareikiniet cik jus nopelnas ja maksa 70 euro diena un vel ja jamaksa par dzivosanu, un vel ietur viena menesa algu tas ir 1400, bet to ari riga neteica teica ka pirmas divas nedelas bus pa 100 euro tas ari ir mulkibas jo maksas tos 100 euro kamer bus skarajies tas 1400, bet pareikiniet cik ilgi jus stradasiet par 100 euro man tas sanaca 3 menesi par 100 euro un tad vel pec tam nesanak ka jums bus normala alga atkarigs cik dienas nostardajat tas bus 210-280 euro maksimums un man vel tad neko neizmaksaja palika parada vins man vel 500 euro tiesam neiesaku so firmu.

A [email protected] 03.05.2017

Cien. Edgar Kinstler,
vai bērnībā neesat mācīts, ka melot nav labi?

Z zurkuciems 10.05.2017

Cien.Aleksandr Vaņin,