www.sudzibas.lv A.V.S. Krāpšanas/slikts serviss

a.v.s. - Krāpšanas/slikts serviss

Lielākais kaktu kantoris ar ilggadēju pieredzi. Izplata noliktavas programmas sastāstot zilu brīnumus, bet praktiski saņemsiet pretī nulles līmeņa servisu, sliktas valodas zināšanas no "projektu vadītājiem", bezjēdzīgas sarunas un apvainojumus. Tas viss raksturo šo kantori ar priekšgalā. Pēc vairāku mēnešu mocīšanās ar šo arhaisko un neizprotamo noliktavas uzskaites programmu secinājām, ka nesaprotam ne cik, jo lasot instrukcijas ir nesaprotams praktiski viss. Tās ir sarakstītas tēlaini raksturojot funkcijas, nevis soli pa solim kā tam vajadzētu būt. Pats šīs firmas direktors epastā atzīst, ka neesot nekāds instrukciju rakstītājs un vaina esot manī. Lieki piebilst, ka tikai nesen pēc stingras sarunas atklājas, ka programma domāta pieredzējušiem grāmatvežiem (par ko ļoti šaubos, jo neloģisko f-ciju atrašanās vietas ir neizprotamas pat šīs profesijas pārstāvjiem, ko pēc padziļinātas izpētes atklājām grāmatvežu forumā). Turklāt "projektu vaditājs" kas knapi spēj parunāt bija aizmirsis pastāstīt par vairākām vitāli svarīgām funkcijām kas mums bija nepieciešamas, ko arī secinājām pēc apvainojumu pilniem epitetiem no direktora! Secinājums- pirms iegādāties uzņēmumam pamat programmas, lūdzu iztestējiet tiekaties ar tās veidotājiem, vadību. Mūsu situācijā tikām nolikti fakta priekšā, ka būs jālieto ši programma un jāsastrādājas ar vēl 90. gados iesprūdušiem cilvēkiem, kas savu padomju laiku domāšanu nekad nemainīs, jo galvenais ir notirgot un pēcapkalpošana ir vienaldzīga. Pielikumā pievienotās mājas lapas priekšlapa runās pati par sevi. Nosmējos kā gan cilvēks uz biznesa tikšanos ar klientu spēj atnākt zvejnieka tipa šortos, zandalēs un mikimauša kaklasaite- lūk tomēr tas liecināja par nenopietnu attieksmi pret klientu un gribētu teikt arī jau nopietnu vecuma demenci izdomāt un izskaistināt neesošas lietas. Galvenais arī neatzīt savas kļūdas, jo nauda nesmird! Tādēļ, ja kāds šo lasa un vēlas nelietderīgi izmantot savus uzņēmuma līdzekļus, tomēr lūgšu atturēties no sadarbības ar šo kantori- nav vērts bojāt savus nervus, jo gluži vienkārši cilvēki nesaprot ko dara!

K Kārlis 04.02.2016

Paldies par komentāru, tieši gribējām uzņēmumā izmantot viņu programmu. Tagad atturēsimies no liekām problēmām.

A AVS-Nē! 04.02.2016

Mēs vēlētos, kaut jau iepriekš šeit būtu kāds brīdinājis par šo uzņēmumu. Ieguldīto naudu norakstīsim zaudējumos, bet pazaudēto laiku un nervus vairs neviens neatgriezīs. Lai veicas sameklēt sev vispiemērotāko programmu.