Avotu ielas suņu frizētava. - Priladisa

Redzu ka kads neapmierinats par Lily salonu. Mums Avou ielas salona vasara bija tiesi tada pati situacija. Liekas ka visi vinu radinieki, kuri ir palikusi bez darba tagat cerp sunisus. Velak musu kluba pastastiju situaciju kada lidz pat konfliktam bija tur nonakusu. Tad man vaditaja pateica ka visi suni kuri nav pirkti pie Priladisas ( ta ir si salona saimniece) un milziga sunu tiesi jorksiras terjera kluba ipasniece, ir otras kategorisas. Un vinuprat musu kluba suni ir kranci un attiecigi apkope ir vajadziga tikai par 50%. Ta ssievietei kura mus frizeja, zel ka neatceros vinas vardu pirmais ko pajautaja bija. PIE KA PIRKTS SUNS, nu vai ta ir lieta. Laikam ja tu cauru dienu grozies tikai ar sunu tantem, tad pats par tadu ari paliec. Fuj cik pretigi.

. ..... 17.11.2009

manuprāt ved uz neaizdomīgu salonu, kur frizē arī citus suņu, net tiaki yorkus;)tur nav tik liela vienlīdzība un nedala suņus pēc klubiem.