Avotu iela 16 - Kaimiņš

Cēsu Avotu ielas 16 īpašnieks Jānis Graudiņš ir "varonis", ka var iedzīvoties uz sava kaimiņa -Avotu ielas 14 zemes īpašnieka Ernesta Granovska - zemes, to piesavinoties. Ir sūtīta Cēsu Domes vēstule (4.augustā 1999.g.), vēlāk ir arī otra izsūtīta (13.jūnijā 2006.g.), raidījums "Manas tiesības" ir ziņojis par pārkāpumu par to, ka nojumes ar malku daļa ir jāatbrīvo, jo tā atrodas uz kaimiņu -Avotu ielas 14 - zemes. Šis "varonis" ne tikai to neatbrīvo, bet arī nostiprina balstus, tos iebetonejot, š.g. maijā, un jūnijā novieto malku.

E

A anna 25.06.2009

Uzraksti uz Tautas balss vai Bez tabu

. ....kl 25.06.2009

Lai Avotu ielas 14 saimnieks iesniedz sūdzību, ka uz viņa zemes ir nelikumīga celtniecība...t.i. tie balsti. ... Kautgan pat nezinu, kur var sūdzēties. :((((((((((

H Hrjusha 25.06.2009

Tā malka var netīšām sadegt...

S sancho 26.06.2009

Netīšām var viskautkas notikties...