Kempings Inesieši - Slikta attieksme

Nu tā!!! Atbraucām ar ģimeni 23. 06. Sagaidīja mūs jauna saimniece. Visu izrādīja. Peldvieta blakus namiņam, kādi 15 metri. Teica ka ka šeit varam peldēt, bet ne vārda ka tā ir publiska peldvieta. Blakus peldvietai ir lapene...Kuru arī noīrējām. Un tad sākās jautrākais. Lapenē bija noliktas personīgās mantas...Telefoni...Dators...U. C. Lietas. Paši bijām pie namiņa galda...Cepām gaļu...Kad sākās lielā staigāšana. Vesels bars atnāca sāka savas mantas likt mūsu lapenē...Kur atradās mūsu mantas...Gāja garām mūsu pusdienu galdam...Vēl riteni veda. Paši saimnieki arī gāja. Cūcība. Vai tiešām nevarēja cauri pļavai apiet. Kad mans vīrs aizrādīja...Tas nepatika. Savācām mantas un atbrīvojām lapeni...Kaut arī bija samaksāts. Tā attieksme ir vnk cūcīga. Nākošā dienā 24. 06 atnāk ome (sakot ka ir īstā saimniece) noskaidrot kā bija. Kad paskaidrojām...Ka tā nav smuki. Viņa"te neviens nezog un tie ir mūsu draugi, bet mums vienalga. Tas nozīmē ka esi savējais un vari darīt ko gribi??? 25. 06 ap plkst. 16. 00 kad visi pusdienojām...Pēkšņi atnāk jauns vīrietis un saka" jums līdz 17. 00 jāatbrīvo namiņš, jo nāks nākamie, bet mums teica ka varēsim palikt līdz vakaram.. Kooooo??? Tā ir viss cūciskākā attieksme kādu jebkad esam redzējuši. Gaismas ātrumā visu savācām...Un nekad vairs tur neatgriezīsimies. Esam pa kempingiem visu Latviju izbraukājuši...Bet neko tādu nekad nebijām piedzīvojuši. Un runājos par namiņu...Nav tik labs kā bildēs. Gultas izgulētas...Gaisa vispār nav...Durvis čīkst tā ka pa nakti sēdus esi ja kāds tās atver. Un varu pateikt to...Pārējos labos komentārus un "nelikus" saliek paši saimnieki. Ja nebūtu sasāpējies, tad nerakstītu.

E