www.sudzibas.lv Avon Pūdera pērlītes

Avon - Pūdera pērlītes

Ieraudzīju AVON žurnālā (2010.gada 6.katalogs ) skaistas pūdera pērlītes par pieņemamu cenu un nolēmu iegādāties. Liels un ļoti nepatīkams pārsteigums mani sagaidīja, atverot šo pūdera pērlīšu kārbiņu. Kataloga attēlā pērlītes kārbiņā izvietotas vismaz trijās kārtās, bet īstenībā ir knapi divas pērlīšu kārtas, bet bonusā tiek dota porolona ripa 2.6 cm biezumā, kura žurnālā nav parādīta. Visticamāk kataloga attēlotajā trauciņā ar pūdera pērlītēm tik biezu ripu nemaz nevarētu ietilpināt.
Esmu ļoti apvainojusies uz AVON, par to, ka mani tā apčakarēja.

M mgm 23.04.2010

ha ha

P pufa 24.04.2010

to porolona ripu ieliec pērlīšu kārbas vāciņā, ielej ūdeni un varēsi pirkstus slapināt naudu skaitot, vai pastmarku pirms līmēšanas paslapināt utt., re cik praktiski.

: :) 09.05.2010

Šā vai tā, bet vienmēr ir jāskatās, kāds ir piedāvātā produkta daudzums mililitros, litros, gramos vai kg. Tikpat labi varēja būt tā, ka saņem tās pērlītes 3 vai pat 5 slāņos, tikai attēlā tas viss ir, teiksim, 2-3x palielināts :)

L laasma 07.07.2010

stulbumam nav robezu...
kad suta no kataloga nekad nav tads ka bildes...

L Līga 07.07.2010

Tas porolons ir tāpēc, lai pērlītes netraumētos pārvadājot pārnēsājot.
Un jā, jāskatas mililitrus u.tml. :)

P.s.
Neaiztsāvu, bet nu ja cilvēks grib sūdzētes - atradīs par ko!

K kristine 23.07.2010

Esmu AVON konsultante, ja vēlies iegādāties preces ŗaksti [slēpt]@inbox.lv, un izstāstīšu par visam precēm lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu.Tādēļ jau ir konsultanti, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu...

K kintija 05.10.2010

Reklāma ir viens:)vienmēr tās ir skaistas-it sevišķi skropstu tušu reklāmas-visām modelēm tur ir pielīmētās-lai būtu efekts!Man arī ir tās pērlītes, jau gads būs apkārt kad viņas iegādājos, ļoti labas, lietoju diezgan bieži!

S Sabīne 10.11.2010

Smieklīga sūdzība!! Marita, tās pērlītes divās rindās kalpos ļoti ilgi, ka pat apniks un gribēsies citas. To es saku pēc savas pieredzes. Nu jau 3 gadu krāsojos ar tām pašām. Un paralons ir tiešām labs ja sanāk nēsā līdzi. Nu cik AVON preces ir nācies pirkt, līdz šim neesmu vīlusies.

K kriksis 11.01.2011

haaa...es pasūtīju naudas maku. bildē bija smuki zeltains, spīdīgs. saņēmu sūdu krāsā, nepārspīlējot. zaļganbrūns tonis un nekāda spīduma:D

A anna 24.02.2011

arī garantija nav mūžīga, rūpējas AVON par tavu ādu :D

T ToAnna 24.02.2011

Izkaltē sūdu, nokrāso zeltainā krāsā, aplīmē ar pērlītēm, varēsi pat izstādes rīkot!Varbūt ar laiku kļūsi pat visā pasaulē atzīta māksliniece.

E Es 12.08.2011

ieskatieties šīs atsauksmes...