www.sudzibas.lv Avon Meklē darbiniekus zem viltus amata nosaukumiem

Avon - Meklē darbiniekus zem viltus amata nosaukumiem

Esmu darba meklējumos un vienīgais kur mana informācija ir ievietota ir cv.lv, cik zinu tad tā ir redzama tikai uzņēmumiem, nu tad attiecīgi AVON ar to dalās pilnīgi visiem saviem darbiniekiem... Dažas dienas atpakaļ saņēmu zvanu vai mani interesējot pozīcija DARBINIEKU APMĀCĪBA ( pirms tam strādāju mārketinga jomā un viens no maniem uzdevumiem bija darbinieku apmācība). Protams, ka mani tas interesēja- aizbraucu... Priekšā 'vairāki galdi un pie visiem no tiem meklē DARBINIEKU APMĀCĪTĀJUS :) Tas ir jauns piramīdas veids kā iesaistīt konsultantus, tikai viņi uzskata, ka var saukt šo "amatu" (nezinu kā to pat nosaukt) kā viņiem ienāk prātā "pārdošanas asistenta palīgs", "darbinieku apmācītājs" utml. Algu pēc 6 mēnešiem solīja jau 500-600Ls utt. Es pieklājīgi noklausījos un beigās pateicos par interviju, piecēlos, bet viņa man vēl uzjautā vai es nevēlos nopelnīt lūpukrāsu par velti, man tikai jāiedod piecu draugu kontaktinformācija- kā tad! Tad es viņai pajautāju cik viņa nopelnīja pagājušo mēnesi- tādu jautājumu viņa gaidījusi nebija un no šoka atbildēja ka 300Ls (viņa strādā tur jau 1, 5 gadi) :D Kur tad solītā alga? Diez vai viņa saņēma pat tos 300Ls!
Kauns!
Avon tā tikai grauj savu reputāciju!

E

M Milija 30.03.2011

Man bija tas pats, man ir jau viens darbs, bet gribeju kaut kur vel pastradat, nu tad mana draudzene teica ka Avon meklee darbinieku kursh apmacis citus, aizbraucu uz turieni. Apmeeram 30 minutes man stastija un prasija vai es tiesham velos maciit citus, vai es tam esmu gatava, vai man patik darbs ar cilvekiem, vai man bus laiks (apmeram 4 stundas 2 reizes nedela) ko es veltiitu darbinieku apmaciibai, nu protams es teicu jaa... nu tikai tad kad es parrakstiju liigumu, man iedeva katalogu, mani (teiksiim taa, piespieda) zvaniit saviem draugiem un prasiit vai tie arii negrib stradat Avonaa, labi ka visi atteikushi... nu tad protams man teica atved veel 2 draugus pie mums, atrod cilveekus kuri tev kaut ko pirks no kataloga, tad tu kaut ko peliniisi, protams nekadas darbinieku apmaciibas tur nav... kaut tur vini arii saka ka nav jaskrien pa 12-stavu maju un jameklee klienti, bet reaali, ja kaut cik gribi nopleniit, taa arii jadara... chakaretaji!!!

L LelleBezMatiem 30.03.2011

interesanti, a cik tad var nopelnīt, pat ja atrod tos draugus, kas ir gatavi nopirkt pāris preces no tā kataloga? grūti noticēt, ka par to naudu vispār atmaksājas kaut pakaļu pakustināt?

G gita 17.04.2011

ja, es ari iekritu uz tadu tipa "asistente". uznemums noradits jau nebija. darba deveja bija dita, e-pasts: [slēpt]@inbox.lv si man galvenais saka, ka uzaicina uz draba interviju, bet pat normali nepateica, kas par uznemumu, neatgadinaja pat, kas bus jadara. pectam paraknajos interneta un uz sis pasas e-pasta adreses atradu AVON! turklat vel paraknajoties interneta, uz sis pasas adreses atradu ari piedauzigas padsmitgadnieces bildes, kas pec nopietnas darba devejas neizskatijas. stulbi, ka ta tiek terets cilveku laiks. sutot tos visus CV un pieteikuma vestules nenormali daudz laika paiet, ja vel sita cakare. kaut kas butu jadara ar tie viltus "darba devejiem"!

A AgneseMalta 26.04.2011

Man ar tikko zvanīja un uzaicināja uz šo darba interviju - par asistenti :) meklējot informāciju, kas intervijā sagaida - uzgāju šo sūdzību! Un ļoti labi ka tā - rīt uzzvanīšu šai dāmītei un atteikšu...man nav vēlēšanās meklēt auklīti bērnam, lai tik bezjēdzīgi izšķiestu laiku!

K Kika 28.06.2011

Man arī ir bēdīga pieredze šai darbības lauciņā, pat ja tev izdodas ko nopelnīt, tad tas vēl nenozīmē ka tu vari to saņemt. Es savu nopelnīto naudiņu jau 6 mēnešus kā neesmu redzējusi, līgums ar ir tā noformēts, ka pat darba inspekcijā var tikai rokas noplātīt.

L Laura 23.09.2011

Ta ka esmu darba meklejumos un savu CV esmu iesniegusi visas iespejamajas sludinajuma vietas, man zvanija no avon un piedavaja uz pusslodzi darbu avon .Protams es piekritu un ierados sarunataja darba intervija.Ta nu mani iepazistinaja ar avon kosmetiku, vinju majas lapu .Nu kad tas bija pastastits, jutaja kas ir manas prioritates, kadu algu veletos sanemt, alga bushot tada cik daudz es darba ieguldisgot, cik man daudz ir pazinas kam varetu piedavat katalogu un konsultantes amatu un tamlidzigi veel visadi jautajumi ...Protams es to visu noklausijos kadas 1 ha garuma, liidz beigas nonaca lidz tam ka prasija apliecinoshus dokomentus lai sleegtu liigumu, pat nepajautajot vai es to veelos .Tas vis bija avon jelgava katolu iela .

S sanda 19.10.2011

es arī esmu darba meklējumos, esmu uz tik daudz vietām savu cv izsūtījusi. Tad ieraudzīju, ka meklē asistentu darbam birojā, domāju jānoriskē un jāaizsūta arī tur, kas nekaitētu mazam darbiņam ar papīriem, kādām palīdzēt, to es varu. Un jā man zvana prasa vai aktuāli, es protams, jā biju tā sapriecājusies, ka man kāds aicina uz interviju, jā, jā iešu norunājam tikšanos. ( netiek pieminēta no kurienes zvana) Sapriecājusies dodos uz nosaukto adresi, ceru, ka dabūšu darbu mazā firmā, kurā tiešām meklē asistentu, palīgu. Un tad es ieraugu, ka tas ir AVON, viss prieks man vienkārši sabruka. Ar naivu cerību, ka esmu aizgājusi uz nepareizo vietu, pārzvanu un, ja man iznāk pretī no AVON. noteikti sliktākā intervija manā mūžā, jo biju sagruzījusies, jutos piečakarēta . vēl jo projām nesaprotu, kādēļ tādā firma, ka AVON zem savām vakancēm neliek firmas vārdu ?

man liekas, ka zip.lv visi pēdējie sludinājumi zem sadaļas asistents ir AVON, jo visos ir daudz maz vienāds teksts. Mācība man neatsaukties uz sludinājumiem, kur nav minēta firma.

D Daiga 09.12.2011

Es arī tikko atteicu, būtu jau aizbraukusi, uzķērusies, ja nebūtu ieskatījusies te.
Viņi paši no sava AVON tā kaunas, ka neuzdrošinās telefonsarunā atbildēt, kas tā par kompāniju, izvairās no šī jautājuma. Kā nav kauna, baigā stratēģija, kā nopelnīt, mānot cilvēkus! Drīz jau viņi meklēs darbiniekus zem amata nosaukuma ''prezidents''. Lielais FUI Avonam! Tagad viņiem vēl pa lielu bariņu cilvēki pazuduši.

Z zirdziniece 06.10.2012

Es gari neizteiksos, pati stradaju par asistentu naudu nopelnu un stradat ari patik, !

L Laura-90 13.10.2012

Es nevaru saprast, jus visi nosodat SIA AVON, bet ja tur neko nevaretu nopelnit, vai tur sedetu cilvēki un vadītu jums šīs intrvijas, es domāju ka neviens tur "pa jokam" nestrādā..
- PAti esmu tur strādājusi un saņēmusi pietiekami lielu algu, jā protams ja Tu nestrādāsi, tad ne nieka nesaņemsi..
- Un es jau pirmajā gadā saņemu šos 300LS un esmu apmierināta.. jo darbs ir tikai 2x nedēļā.

P pasmaidi 06.12.2012

Gribēju padalīties ar savu pieredzi arī. Tā tad, esmu studente un arī darba meklējumos, tā nu mani uzaicināju uz Avon asistenta vakanci. Pirmais ieraudzīju daudz galdiņus un visi kaut ko čubinās ar visiem tiem žurnāliem. Tā kā man tiešām bija nepieciešams darbs, nolēmu pamēģināt. Tā nu nostrādāju 1 mēnesi un 2 nedēļas, bet naudu nekādu nesaņēmu. Man tikai pateica - "Nebiju tevi šeit nemaz redzējusi, ka tu strādā, tā tad naudu tev nekādu neredzēt." tā nu dusmīga un aizvainota devos prom. Piebildīšu tikai to, ka paliku lielos parādos, jo tā meitene pie kuras strādāju - Inga- uz mana vārda sataisīja daudz pasūtījumus, kuru summas bija tiešām lielas. Kā saka, "Prieks, kur tu rodies"! man tagad jāsedz viņas parādi, jo viņa izvairās un saka, ka nomaksās, bet neko nav maksājusi, un kur man, studentei, dabūt tādu naudu. Drausmīga pieredze!

P pasmaidi 06.12.2012

S sincis35 20.02.2013

Mana pieredze šajā uzņēmumā ir gan no mammas puses, gan no savas, ar mammu gadījās tā, ka daudzus gadus lika viņu mierā, bet te pēkšņiuzradās pēc desmit gadiem, un pateica ka esot parāds palicis (kaut kādi trīs santīmi) Kurš šo 10 gadu laikā ir audzis līdz dažiem latiem. Bet sava pieredze ir šāda- kaut kad pirms pāris gadiem piedalījos loterijā, ko avon izsludināja, pēc tam man pazvana, un saka ka esmu vinnējusi, viss itkā kārtībā, nopriecājos un eju pakaļ savai balvai, bet kad aizgāju manus datus uzreiz jau sāka vadīt datorā, un deva jau katalogus, un teica lai sāku piedāvāt saviem draugiem kosmētiku, tā nu es laipni atteicos, un pieprasīju savu dāvanu, un biju šokā dāvana nemaz nebija sagatavota, tas viss bija viltus scenārijs ar mērķi pievilināt cilvēkus. Ziniet par šo kompāniju neko labu nevaru teikt. Cūciska rīcība. Nemūžam vairs neko no avon nepirkšu. Mani kā klientu viņi ir zaudējuši, jo kādreiz ļoti daudz iepirkos pie viņiem.

S sincis35 20.02.2013