www.sudzibas.lv Avon Briesmīga kvalitāte

Avon - Briesmīga kvalitāte

Dzimšanas dienā kā vienu no dāvanām saņēmu AVON šampūnu un skropstu tušu. Rezultāts--mati pinkojās un krita ārā, bet skropstu tuša - visas skropstas saķepušas nesaprotamā putrā. Pēc vairākiem mēnešiem intereses pēc pāršķirstīju jauno katalogu un acīs iekrita acu šķidrā kontūrlīnija, kas attēlā bija violetā krāsā ar sīkiem mirdzumiņiem. Reāli apskatot iegādāto violetā krāsa drīzāk atgādināja netīri brūnu un no mirdzumiņiem ne vēsts. Iespējams man pārmetīs, ka nepareizi tika norādīts pasūtījuma numurs. Nekā, pati akurāt pārbaudīju ko pieraksta konsultants, turklāt brūna acu lainera tajā sērijā nemaz nav. Tāpēc tagad rokās nonākušos Avon katalogus lieku pie malas.

Z

P Pāvels 12.07.2009

Анита, если Вас не затруднит напишите пожалуйста свою претензию на сайте www.avon.lv

I Iveta 13.07.2009

Pilnigi piekritu

S savējais 14.07.2009

Jūs zinājāt, ka gadījumā, ja jūs neapmierina AVON preces kvalitāte, jūs to varat 3 mēnešu laikā atgriezt atpakaļ preci konsultantam, kurš atgriezīs Jums naudu! Nav jāsamierinās, ja produkts neder tieši Jums.
Zinu ļoti daudzus cilvēkus, kas ir sajūsmā par Avon produkciju, bet katrs cilvēks ir individuāls! Viens šampūns neder visiem cilvēkiem! Krāsu uztvere arī ir atšķirīga! Tāpēc, ja neapmierina tas, ko iegādājieties, sazinieties ar savu konsultantu, nevis vienkārši tukši šūmējaties un rakstiet šeit muļķības!!!

Mamma 14.07.2009

Vai ta taisniba? Tik traki? Varbut krutka?

S Sņežana 07.01.2010

Mīļā Anita!
Avon kosmētika ir patiešām jauka! Kā Avon konsultante darbojos jau 10 gadus! Ir jāsaprot, ka jau sejas ādas tipi ir vairāki, kā arī matu šampūns taukainiem matiem nekādā gadījumā nederēs plāniem matiem un otrādi.
Skropstu tuša arī nav tā lieta, kas ir uzzieķējama, kad rezultāts ir tiešām saķepušas skropstas. Ir jautājumi, pajautā konsultantam, taču, ne tam, kuram galvenais pārdot, bet tādam, kas runā un atbildēs uz Taviem jautājumiem. Ieej Avon mājas lapā un uzdod tur savu jautājumu. Pirms vēlies ko nopelt, apstājies un jau pēc mirkļa sapratīsi, ka tas neko neatrisinās, bet tikai vairos Tavu nelāgo noskaņu!
Atrodi savu Avon konsultantu un Tu noteikti būsi priecīga!
Lai veicas!

B Burunduks 07.01.2010

Kā tik ne arī. Avon kosmētika ir mēsls. Tai ir pilnībā sintētiskā, nekādu vērtīgu vielu, pat kopjoša kosmētika (kremi, losjoni, matiem produkti) ir pilnībā sintētiski, tie nekopj, nebaro un nemitrina, tiem ir tikai un vienīgi kondicionējošās īpašības - uz ādas visi tie līdzekļi atstāj plānu silikona vai kādu polimēru kārtiņu, kamēr tā ir uz jūsu ādas, tikmēr liekas, ka āda maiga, tiklīdz aizgājāt to nomazgāt - āda atkal ir sausa, apsārtusi utt. Tāpēc arī tik daudzām ir alerģija, īpaši no solutions sērijas. Jo tie pārsvarā ir naftas pārstrādes produkti, kuros nav ne piliena dabīgo eļū vai citu dabīgu izejvielu.
Dekoratīva kosmētika zem katras kritikas, ēnas izgaist divu stundu laikā, tā pat arī ar zīmuļiem. Visas lūpenes ar stipru ķīmisku piegaršu un nepatīkamām sajūtām. Vienīgais vēl SPA sērijā ir kas dabīgs. Tā un vēl sērumi un tušas (dažas) vēl ir ņemami.
Tas pats ar Oriflame. Arī Faberlic nav nekas īpaši labs.
Labāk nežēlot naudiņu un nopirkt ko labu sejas kopšanai aptiekā vai no dekoratīvās kosmētikas veikalā no labiem brendiem vai pasūtīt profesionālu kosmētiku. Vēlams pirkt ārzemēs, ne pie mums. Jo pie mums arī labām firmām ir daudz viltojumu vai nav kvalitātes. Diemžēl. A, un kaut arī laba kosmētika maksā dārgāk, rezultāti arī ir daudz labāki (īpaši kopjošai kosmētikai) un pietiek ilgākam laikam.
P.S. arī biju konsultante, tagad vairs praktiski nedarbojos, jo nu kosmētika ir švaka, smaržas arī - smaržio labi, bet notība uz pusstundu.

X xxxx 15.01.2010

Salīdzinājot Avon, Oriflame un Faberlic savā starpā - visiem ir švaka kvalitāte, bet Faberlicā tā ir divreiz dārgāk!!!

E Es 12.08.2011

ieskatieties šīs atsauksmes...

K kriksis 16.09.2011

kas te teica, ka nav dabīgu vielu?
vakar pasūtīju solutions krēmu. no 20stast. tikai divas ir kaitīgas +divi parabēni. 4augu ekstrakti, 1kkāds sviests, nesapratu, tik labi angļu val nezinu kāds tieši. un 7eļļas. varbūt vnk vajag izvēlēties pareizo produktu, nevis tikai to kurš smuki izskatās un ir lētākais. priekš tam starp citu iepriekš var paraudziņus par velti dabūt, pilnīgi visam, sākot ar lūpenēm beidzot ar krēmiem utt.

A aija 09.10.2011

Kosmētika priekš nabagiem

F female 02.03.2012

Nezinu, man vel nav gadijies kad atšķirtos kāds tonis vai kas cits. Aija ! kādu kosmētiku jūs pati lietojat?kāda nav priekš nabagiem?:D

Anita! Jūs varējāt droši sūtīt atpakaļ produktus un saņemt atpakaļ savu naudu.

A Avon 03.10.2012

Nekā jauka Avon kosmētikai nav. Ir izmēģināti gan šampūni, gan citas lietas...par tādu naudu var nopirkt daudz labāku kosmētiku.