www.sudzibas.lv Avoko apsardzes firma Nepiedieniga attieksme pret darbiniekiem

Avoko apsardzes firma - Nepiedieniga attieksme pret darbiniekiem

Šī firma vispar galigi leva neejat stradat avansus izsniedz ar procentiem darba grafiks mainas ik pec minutes viss neoficiali,liek katru dienu stradat ja guli atbrauc un atdauza ar steku.brivdienas jaludz ar lugsanu .diena pat paspesi tris vai cetros veikalos pastradat jo ja atbrauksi un jau bus apsargs sutis uz citu nav nekadas kartibas.atvalinajuma iet tikai darba vaditaji.ka nokavesi ta sods lielaks neka nopelnisi maina vienas mainas samaksa 25 euro

J

J janka33 21.09.2014

sudiga firma

badzhoo 28.09.2014

Ne velti pilns SS.LV ar viņu sludinājumu drazu :D

badzhoo 25.11.2016

25.11.2016.g (SS.LV) https://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/security-guard/gmefb.html

Uz pastāvīgu darbu Jelgavā (Pasta ielā, Dobeles šosejā), veikalā nepieciešams apsardzes dežurants.

Prasības kandidātam:
- valsts valodas zināšanas ne zemāk par 2. kategoriju.

Mēs piedāvājam:
- stabilu atalgojumu,
- apmaksāto apmācību,
- individuālo pieeju grafika sastādīšanā,
- plašas darbu apvienošanas iespējas,
- profesionālās izaugsmes iespējas,
- motivējošo piemaksu sistēmu,
- draudzīgu kolektīvu.
Gaidīsim Jūsu zvanus vai CV uz norādīto e-pasta adresi.

J jancupans 19.04.2015

Parasts neveiksminieks, kas darba neko nedara, kave, dzer, nak ar pagiram, un avansu neviens nespiez nemt, ja pasam smadzenu nav tad nevaig firmu, vainot drosi ka naca stradat domaja ka nav nekas jadara, bet avoko firma ir viss stingri un ta tam jabut, visam pats esmu gajis cauri un joprojam ir labas attiecibas ar prieksniecibu, vismaz saja firma nikuli uztaisa pa veci bet sim neapmierinatajam nikulim bus ari japaliek pa nikuli, visu muzu bus apbizots jo pasam ta patik...

Dmitry Resnais 04.04.2016

A kā ar ljevajām algām? Tikai nedirs ka tādas šajā firmā nav!!! Ko, negribas runāt par šo tēmu??? Tad es nedaudz apgaismošu lasītāju prātus. Dzīvoju Jelgavā un darba meklējumos biju uz pārrunām pie vietējā apsargu "brigadiera" Pāvela. Tad viņš man skaidri un gaiši pastāsīja par algu sistēmu šajā firmā. Kaut kādas "kapeikas" pārskaitīs uz kontu, pārējais konvertā.
Tāpat jautājums par šeit pieminētajiem 'neveiksminiekiem', Lasot SS.LV darba piedāvājumu slejas rodas sajūta ka Avoko viņu ir pārāk daudz. :)

A Andris T. 29.12.2016

Vai tik šo tekstu nav rakstījis Oļegs Kirjanovs vai Leonīds Lipjanskis no sia Avoko iekšēja drošības dienesta, gramatika, kā jau Avoko, kur valsts valoda ir krievu. Uzņēmuma vadītājs I.Ņekrāsovs, latviski prot pateikt labdien vai sveiks draugs.

M migass 02.02.2016

Nu pastraadaasim paskatiisimies,pagaidaam vainot vinjus nekur nevaru ,ja radiisies probleemas ,tad vinjus var arii nolkt pie vietas,taa nav probleema,ceru ka man ar sho firmu viss buus okei-ir tach firmas 100 reiz speeciigaakas unpreztiizjaakas kaa Avoko -cereesim uz to labaako Aigars -pagaidaam veel apsargs

M migass 02.02.2016

sgdrtjxfky

A ansiskreiss 16.02.2016

hm, pats tur esmu stradajis. stradaju riga, imanta. aizgaju ieprieksheja gada beigas. aizbraucu no rigas vecakiem palidzet daugavpili. nostradaju gadu un kaut ko tadu neesmu pats piedzivojis ari kolegim nekas lidzigs nebija. nevaru pateikt neko negadiju, pat brinijos kad so izlasiju

R Ronaldino 23.04.2016

Nu nezinu, varbut kaut-ko nepareizi saprata viena otru. Stradaju ventspili pie sis firmas kamer neaizbraucu dzivot riga. Sieva labaku darbu atrada tur.
Izradijas ka riga ari pie sia firmas atrodu darbu un joprojam stradaju. Itka problemu vel nebija.
Nu a runajot par lielu sludinajumu daudzumu, g4s un grifamto sludinajumu ari ir dofiga, bet nu tas nenozime ka viss ir slikti...

Dmitry Resnais 28.05.2016

Bet algu ta kā izmaksā, mazumiņu oficiāli un pārējo konvertā? Tikai nestāstiet ka tā nav, vismaz Jelgavā tādu lietu piekopj.

STUKACHS 31.05.2016

Šeit netiek apspriestas firmas G4S un Grifs!

Dmitry Resnais 18.06.2016

Uz pastāvīgu darbu pārtikas veikalā Jelgavā (Pasta ielā, Dobleles šosejā) nepieciešams apsardzes darbinieks.

Ar 2-3 mēnešu regularitāti tiek ievietoti šādi sludinājumi. Tikai nestāstiet ka visi no darba atbrīvojušies apsargi bija pļēguri, slaisti vai neaptēsti ozoli. Un neticēšu ka pēkšņi atrada labāku darbu.

D Didzis Rubenis 13.07.2016

Šo firmu VIS's nodokļu nemaksāšanas dēļ ir ļoti iemīļojis un bieži Avoko darbiniekus ielūdz pie sevis ciemos uz pārrunām.

Z Zemgus Vasulis 21.07.2016

Paradījas vēlme pagooglēt par firmu kur strādāju un atradu tē.
Paldies dievam man negatīvas pieredzes nebija, ko tē rakstā. Strādāju pārdaugavā Rīgā, adresi rakstīt negribu.
Strādāju vairāk nekā pus gadu un viss notiek normāli. Kad uzsāku strādāt viens kolēģis strādāja ka viņam smadzenes čakarē ne par ko, bet pēc tam izrādījas ka pats vainīgs, uz darbu nenāk vienkarši nevienam neteicot.Uzzināju kad mani brīvdienā dēļ vina uzsauca )))

Z Zemgus Vasulis 15.09.2016

sveicināti kolēģi,
kādu laiku atpakaļ rakstīju tē savu atsauksmi par darbu avoko. rakstīju jo serfojot internētā atradu info par firmu kur strādaju. izlasīju citu cilvēku atsauksmes, uzrakstīju savējo, bet palika velmē pēc kāda laika uzrakstīt vēl reiz, jo dažreiz viss mainās un dažreuz uz slikto pusi.
bet ne šoreiz. joprojam strādāju. joprojam pārdaugavā. sargāju veikalu. algu maksā, maiņas dot ka vienojāmies ar priekšnieku. dažreiz vajag papildus - arī iedēva. protams ir kādi sīkumi, bet nu tas uz darbu neietekme un dzives pieredze parādīja ka visur mīnusi ir.
visiem veiksmi!

V Vitalijs1970 18.08.2016

esmu strādājis rīgā šī firmā pastāvīgi vairāk par gadu, bet tagad ņemu tikai halturas, dēļ veselības stāvokļa un vecuma nevaru strādāt pilnu slodzi. lasu ko te raksta, dažiem piekritu, dažiem nē. nevaru piekrīst tiem kas rakstā ka viss ir slikti un nav nekādas cieņas pret darbiniekiem. vismaz tas ir mans personīgai viedoklis. varbūt tas ir saistīts ar to ka es nekāvēju uz darbu un nemētu maiņas nost. tā kā esmu jau ne visai jauns :) , piecielties no rīta un braukt uz darbu man problēmas nav. un ja kadreiz kas ir bijis kas man nebija saprotams, vienmēr bija iespēja atrast izeju ar vadītāju.

Z Zemgus Vasulis 15.09.2016

sveicināti kolēģi,
visiem veiksmi!

A Andris1985zzz 23.10.2016

hi visiem. strādāju jau trīs mēnešus firmā. pagaidam viss apmierina. esmu no rīga. strādāju ķengarāgā un pļavniekos. darbs nav viegls, bet nu par to brīdīnāja jau paša sākumā. paldies dievam sākumā apmācīja viens no skolotājiem. pašam pieredzes nebija nekādas pirms tam :)

A Andris T. 29.12.2016

Kaut kā visās šajās pozitīvās atbildēs saskatās sia Avoko iekšējā drošības dienesta teksts, pārsvarā ļoti daudz atkārtojās domu gājiens un vienas tās pašas gramatiskās kļūdas.
Kāpēc ne vienā sūdzībā ne figurē kāda konkrēta cilvēka vārds vai uzvārds?
Tad lūk, es šajā uzņēmumā nostrādāju gan drīz 10 gadus, pēdējos gadus strādāju sia Avoko ietvaros par apsargu un maiņas vecāko Baltic beach hotel kamēr mani apmierināja kreisā alga un stundas likme( eur 1.90 par stundu, kas ir smieklīgi zema). Līdz ko sākām ar kolēģiem prasīt algas pielikumu un lielāku likmi vismaz pa svētkiem, iekšējais drošības dienests (Edgara Leikuča un Kaspara (uzvardu nezinu) personā, pēc Igora Ņekrasova rīkojuma sāka presēt visus neapmierinātos, paskaidrojumi un naudas sodi par katru sīkumu.
Kā rezultātā vairāki apsardzes darbinieki, kam ir pašcieņa un iespējas atrast citu darbu, piecēlās maiņas vidu un pameta šo purvu, ko sauc par Avoko, ko vada I.Ņekrasovs un S.Ņekrasovs, šie cilvēki principā izvairās no kādas nodokļu maksāšanas par darbiniekiem. Visas iekasētās soda naudas nokļūst Igora Ņekrasova kabata. Ja izlasām darba likumdošanas kodeksu, tad tur ne vienā pantā nav teikts par naudas sodiem,ko drīkst piemērot darba devējs.
Darba grafiks mainās pa stundām, brīvdienas zvana izsauc uz darbu, ja atsakies, sākas draudēšana ar sodiem, it sevišķi labi cenšas Kaspars( no Baltic beac hotel iekšējā drošības dienesta).
Algu saņēmu 35% caur banku uz kartiņas, pārējo uz rokas(aploksne), man viņu izdeva Edgars Leikučs, parasti tas notika koridori pie drošības dienesta kabineta durvīm.
Veikalu apsardzes darbiniekiem algu izmaksā tieši tādā pašā kartībā, tikai tur to veic Olegs Kirjanovs un Tomas Ņekrasovs, noteiktā datumā aptuveni ap 15 datumu izvadā pa objektiem vai pieved uz mājām.
Un beidziet par fantastisko attieksmi sia Avoko, tā ir bedre.
Ar cieņu Andris.

T Taras 28.02.2017

Es pastrādāju šajā "Jaukajā" firma "Avoko" mazu laiku un sapratu - bedre. Esmu priecīgs ka pametu to vietu. Viniem ir objekti veikali un viesnīca es stradaju viesnīca "Baltic beach hotel" visa viesnīca smejas par apsardzi jo tur strāda pensionāri, dzērāji un pat viens otrs narkomāns. Šausmas kas tur daras. Apsargi bez sertifikātiem un Ņem visus kuri grib. Apsargi slikti ož un bieži ir piedzērusies darba. Uz tādiem balstas viesnīcas drošība. Pie ta visa ir vainīgs vadītājs Edgars Leikučs jo viņš ir itka visu nolaidis līdz tādai bedrei un viņš daudz lietas nokluse un nesaka talāk priekšniecībai. Lai gan ka sapratu no kolegiem tur ka tas esot izdevīgi ka tur dzērāji strāda jo tad var likt sodus un nopelnīt uz sodiem. Algu maksa pusi uz konta un pusi aploksne. Atvaļinājuma naudu nemaksa un nelaiž atvilinājuma. Man liekas ka firma avoko boja visu 5 zvaigžņu viesnīcas prestižu. Nesaprotu kur skatas viesnīcas īpašnieks vai tad viņš to neredz.