Avia Express Jsc/ Lidoju.lv - Krāpšana

Pēc nenotikuša lidojuma, naudu neatgriež jau no 01.2020., pārtrauc telefonsarunas, kad prasa par atmaksu, uz e-pastiem neatbild, neatgriezti naudas līdzekļi vairāk kā 1030 eur apmērā. Vienīgā informācija- uzņēmuma nosaukums AVIA EXPRESS, JSC, nav reģistrācijas numura, juridiskās adreses.

K kmaja 23.04.2021

Izskatās pēc kārtējās lietuviešu lapas:
[Domain]

Address: Perkunkiemio g. 13-91, Vilnius, 12114, Lithuania
RegNr: 304936373

[Tech]
Type: Natural person
Visit: https://www.nic.lv/whois/contact/lidoju.lv to contact.

[Registrar]

Registration code 304936373
Manager Tomas Brundza, direktorius
Address Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius
Mobile phone Klerfas Mobile phone
Email address Contact by email »
Sales revenue 2019: 0 - 5 000 € excl. VAT
Authorized capital 2,500.00 €
Company age 2 years 6 months 4 days

H Helsu 23.04.2021

Neesat mēģinājuši ar šo jautājumu vērsties pie aviokomnijam, kuram bija jāizpilda jūsu reisi?

I Inga Sileniece 28.04.2021

Bija aktīva komunikācija ar Airbaltic, pateica ka naudu drīkst pārskaitīt tikai uz to kontu no kura saņemts pārskaitījums, sūtīju viņiem informāciju, kas bija pieejams- sākotnējā komunikācija ar lidoju.lv, bet tāpat saņēmu noraidījumu, ka naudu nevarot atgriezt trešām pers. Šai gadījumā biļetes pasūtītājam-man.