www.sudzibas.lv Averto Produkta kvalitāte neatbilst reklamētajai..

Averto - Produkta kvalitāte neatbilst reklamētajai..

Esiet visi piesardzīgi izvēloties Averto tirgotās siltumnīcas.. Divus gadus atpakaļ iegādājāmies 3x8 metru siltumnīcu Nova. Šo pavasar tā vienkārši sagāzās - lielākajai daļai konstrukcijas caurulēm nolūza gali.. Zvaniju firmai viņi pa telefonu atbildēja vienkārši - siltumnīca nēsot bijusi nostiprināta, siltumnīca vējā esot lidojusi. Lūdzu lai atbrauc apskatīties, jo kaut kādai garantijai taču vajadzētu būt un no manas puses viss bija izdarīts - konstrukcija uzstādīta uz pamatiem, plēve gar malām ierakta, nostiprināta, viss izdarīts kā instrukcijā bet šajā firmā nostāja ir ļoti vienkārša - garantija beidzas kā pasūtītājs saņem preci. Bildes gan nesanāk pievienot.. ;(

A Averto Pārstāvja atbilde 01.06.2015

Labdien.

Te pats AVERTO.

Pēc rokraksta izskatās, ka mēs šo cilvēku pazīstam un esam ar viņu par šo tēmu komunicējuši.

Tieši tā, 25 mm caurules nelūzt kā sērkociņi no ne no šā un ne no tā. To arī šim klientam paskaidrojām, ka tā NEVAR būt patiesība, ka siltumnīcai vienkārši stāvot, bet ārēja mehāniska spēka iedarbības, salūzis karkass. Piedāvājām rezerves caurules, un saunā par naudu pat nerunājām. Tā vietā, lai klients godīgi tzītu sav vainu, viņš izvēlas šo nomelnošanas kampaņu. Tās protams ir viņa tiesības.

Bet varam APGALVOT, ka AVERTO siltumnīcu karkass (kas ir 25 / 32 mm, un stiprinās savā starpā kopā ar SKRŪVĒM, nevis plastmasas savienojumiem) šādi nelūzt un mēs nedodam garantiju pret paviršības rezultātā radušiem bojājumiem.

Ar cieņu - AVERTO

A Averto Pārstāvja atbilde 01.06.2015

Atvainojamies par drukas kļūdām - kaut kas nozadzis burtus :)

saunā = sarunā
bet ārēja = bez ārēja
tzītu = atzītu
sav = savu

L Lilita_Ozolina 31.03.2017

Nopirku polikarbonāta siltumnīcu, viss vislabakaja kvalitāte! Piegādāja uz mājām un palīdzēja ar padomu uzstādīšanai! Iesaku

A Averto Pārstāvja atbilde 17.07.2017

Paldies, Lilita par labiem vārdiem un uzticēšanos! Lai ilgi kalpo!