www.sudzibas.lv Aventes SIA Krāpšana, saņēma priekšapmaksu, darbu neizpildīja.

Aventes SIA - Krāpšana, saņēma priekšapmaksu, darbu neizpildīja.

Šinī uzņēmumā strādā Rūdolfs Jozuus, viņš piedāvā it kā lētāku apkures un ventilācijas risinājumus, bet neuzrāda galējo tāmi, beigās viņa piedāvājums sanāk dārgāks un nepamatoti sarežģits, kuru citam meistaram būs grūti labot. Tā viņš sevi nostāda neaizvietojamā lomā. Ja dodat Rūdolfam priekšapmaksu, tad noteikti pieprasiet izziņu par naudas saņemšanu un izpildes termiņu ar soda sankcijām.

NEPATIESĪBA!
Laimīgu visiem Jauno 2018. Gadu!

Redz, ko man te PATEICA, tas nekas, ka mūsu kompānija ir 5% Latvijas drošāko uzņēmumu "DOROŠĀKAIS PARTNERIS" vai kā nu to sauca, starpā!

Labākā reklāma ir slikta reklāma :)

Ja interese Pašlaik Pieejamas mazlietotas katlu mājas:
1. skaidu, šķeldas, granulu katlu māja 1,5MW,
2. Dīzeļdegviela 1MW u.c.

Par sūdzību:
Tas noteikti ļaunais gars te kādu pārņēmis?

Gribu brīdināt, ka Arnolds Kalniņš (SIA "ULE", ETHIL CHEMICAL") ir uzmetis ne tikai mani, bet arī citus DRAUGUS, KAS VIŅAM PALĪDZĒJUŠI.

Naudiņas par darbu gaidām no 2013.gada marta, jo pats sev būvēja jaunu māju un naudiņas beidzās.
Ja ir vēlme varam Tavu "netīro veļu" te pamazgāt ir vesels materiāls apkopots.

Naudiņu ilgi un pacietīgi gaidījām, tad tikāmies vairākas reizes, summu katru reizi samazināja, jo nekas nav labi, tas nekas, ka naudas trūkuma dēļ labi, ka vispār tika sadarīts, lai pagaidu režīmā darbotos. Viss tika sazīmēts pateikts, ko vajag un kā darīt. Tāmes uzmetumu tiku devis, bet naudas trūkuma dēļ lika visu pa posmiem, tagad pagriež to savādāk.

Piemērs:
Ūdens sūkni ieliekam urbumā, lai celtniecībai būtu ūdens, gudru sūkņa Automātiku uzliekam Hidraforam naudas nav, tādēļ celtnieki pieliek spaini pie caurules un uzpilda ieslēdzot sūkni kontaktā, vai ar slēdzi.
Pēc vairāk kā gada, jau, kad sācis dzīvot sūknis nodeg, nu un tad nu visi vainīgi. Bet ne jau pats Arnolds Kalniņš, kurš jau aizmirsis, ka Hidraforu nenopircis un nepielicis, jo nebija finanšu materiālam, nerunājot jau par darbu.

Viņa abām firmām tika sniegti pakalpojumi jau no 2007.gada, bet tur viss bija OK, jo nebija naudas problēmu. Lielākais no tiem 400 tonnu pārsūknēšanas terminālis, kur realizējām daļēji t.i. tikai 2x 100Tonnu tvertnes, bet ar to viss bija OK.

Ieteikums citiem! Naudu tikai avansā!

Arī, kā draugam, tiku aizdevis naudu, jo celtniecībai steidzami vajadzēja, tēloja, ka aizmirsis, tad, ka atdevis nu un tā tālāk.

Tagad pārdevis veco māju un darīja darbus tālāk, pa telefonu pat sniedzu konsultācijas, ko un kā labāk, bet kamēr nav atdots par sadarīto, tur nebrauks, par to arī apbižojies, arī juristi ieteica visu rakstiski ar viņu, bet dēļ tām mazajām naudiņām nav vērts braukt un nervus beigt.

Te nedaudz ieskats par projektu, ko kāds te grib vienkārši, es gan Gribētu gan, lai parāda arī shēmas tie "meistari"(drīzāk bijušie bezdarbnieki bez izglītības", ja viņiem šķiet nepamatoti sarežģīti risinājumi:

Atceros, ka tiku zīmējis shēmas, kur ēkā:
1. Ūdens sūknis ar frekvenču vadību, jo parastais on/off cēla no urbuma smalku smilti, kā arī akas debets neļāva sūkni darbināt uz 50 Hz,(trūka ūdens un rāva gaisu, bet tika prasīts vaļējais t.i. elpojošs urbums).
2. Siltumsūknis ar ģeotermālo kontūru, kas jau bija par seklu ierakts. 3 pušu vārsti, apkures un boilera režīmiem(siltuma un elektroenerģijas ekonomijai ),
3. Akumulators ar iebūvētu karstā ūdens boileri
4. Siltās grīdas ar 3 pušu maisītāju un 3 sūkņiem, lai būtu ekonomiskāk.
5. Apkures loks uz ventilācijas rekuperatora sistēmu māja.
6. Apkures loks ventilācijas rekuperatora sistēmu baseins.
7. Apkures loks uz baseina siltummaini.
8. Karstā ūdens recirkulācija, jo 2x dvieļu žāvētāj uz karstā ūdens loku.

Neizbūvējis pagaidām, vismaz man nav tādas info, bet varu uzzināt no kolēģiem
1. Aukstuma akumulators dzesēšanai
2. 3 pušu Vārsts uz aukstuma akumulatoru
3. Dzesēšanas loks uz ventilācijas rekuperatora sistēmu baseins.

Visas iekārtas tika plānotas ar ModBus protokolu (tas tā, kad katra iekārta pasaka ko grib, vai siltumu, vai aukstumu un Siltum/aukstum sūknis attiecīgi saražo nepieciešamo.

Piemērs:
Telpās ir par vēsu, Siltum/aukstum sūknis sāk sildīt
Telpās ir par karstu Siltum/aukstum sūknis sāk dzesēt
Baseina telpā ir palielināts mitrums, ieslēdzas baseina rekuperators, kam nepieciešams siltums Siltum/aukstum sūknis sāk sildīt.
u.t.t.

Un te kāds meistars var pateikt, ka sistēma vienkārša un kāds katru dienu tādas montē? Mums ar kolēģiem/ draugiem tikai pie iekārtu izvēles un visu shēmu izstrādes aizgāja vairākas nedēļās, bet kāds vēl te d...

Ai nu labi, Kristieši nelamājas, bet viens vārdiņš gan derēja!