www.sudzibas.lv Aveko Nekompetence

Aveko - Nekompetence

Šeit nu vairs nav, pagalam piekasīga klienta, sūdzība. Šī firma uzstādija skapīšus manā virtuvē. Jau pašā sākumā radās domstarpības par uzstādīto mēbeļu kvalitāti. Meistari veda pārtaisīt uz savu darbnīcu gan nekvalitatīvi ražotas, gan uzstādīšanas rezultātā bojātās mēbeles. Šī procedūra atkārtojās aptuveni piecas reizes. Strādnieki darbu gaitā vēl pamanījās sasist gāzes plīts stikla durvis. Kad firmas īpašniekam izteicām pretenzijas par sniegto pakalpojumu kvalitāti, tad atbilde bija vienkārša - Jūs vienkārši negribat maksāt pasūtījuma atlikušo summu, tāpēc droši vien tagad visam piekasaties. Beigu beigās ar dažiem, nelieliem, defektiem samierinājos un mēbeles un uzstādīšanas darbus tomēr pieņēmu.
Pēc pus gada, šīs firmas uzstādītie, augšējie skapīši ar to saturu nogāzās.
Šim notikumam sekoja zvans AVEKO priekšniekam Aldim Višam. Viņš pie mums ieradās un sākotnēji apsolīja visus defektus un zaudējumus, kas radušies, novērst un atlīdzināt. Nākamajā dienā firmas strādnieki savāca mēbeles, itkā, uz remontu. Vēl dienu vēlāk, kad firmas īpašnieks Aldis Višs atteicās sniegt garantiju mēbeļu atkārtotas uzstādīšanas kvalitātei, šīs firmas strādnieki atveda itkā atremontētās mēbeles, sakrāva tās mūsu dzīvoklī un aši pazuda. Rezultātā varējām mēbeles atpakaļ montēt pašu spēkiem.
Kā vēlāk ekspertīzē noskaidrojās, tad 18kg smags skapis tika stiprināts uz diviem parastiem riģipša stiprinājumiem, kuru abu nestspēja ir 16kg. Neskatoties pat uz to, ka vienā skapja sekcijā bija speciāli paredzēta vieta mikroviļņu krāsnij.
Neiesaku nevienam šo kantori, tas apdraud jūsu materiālo stāvokli un arī dzīvību.

P.S. Ja līdz SIA AVEKO vadībai ir nonākusi šī ziņa, - ZINAT, ka nekas vēl nav beidzies. Ierakstītu vēstuļu ignorēšana no jūsu puses apstiprina to, ka jūs atzīstat savu vainu un arī kompensējamās summas apmēru. Jebkurā brīdī šo tiesas procesu es varu turpināt.:)

G

G Guntars 23.09.2011

Tur pat nav jābūt nekādam ekspertam, lai saprastu, ka reģipsī ieskrūvējamie plastmasas dībeļi nav paredzēti virtuves skapju stiprināšanai. Vari pats apskatīt jebkurā stiprinājumu ražotāja katalogā, - viena šāda stiprinājuma maksimālā nestspēja ir 8kg. Toties pēc LV celtniecības normatīviem ir noteikts, ka šim stiprinājumam ir jābūt vismaz 80kg. Takā nevajag savu nekompetenci un bezatbildību novelt uz klientiem. Ekspertīzes slēdzienu vari atrast Latvijas Neatkarīgo Ekspertu Asociācijā.

Neiesaku nevienam šo kantori. Kā redzams šīs firmas priekšnieka komentārā, - galvenais nogrūst vainu uz kādu citu nevis atrisināt problēmu.

G Guntars 24.11.2011

Tad nu lūk, pats esi atzinis, ka esi kļūdijies, tikai par savu kļūdu izraisītiem zaudējumiem arī ir jāsamaksā, nav te nekāds bērnudārzs, un par savām kļūdām tu arī samaksāsi. Lūk tava roku darba bildes, lai cilvēki paši spriež cik augsta kvalitāte ir tavam darbam. Saprotu, ka tava bērnudārza loģika neļaus tev atzīt savu vainu, gan jau citi potenciālie klienti to novērtēs.
Man prieks, ka šajā lapā tava sētas firmele kļūst populāra.:)

V Valža 22.03.2013

Man virtuvē arī ir skapīši pie reģipša sienas, lai būtu drošs ka nenokritīs, es tos pieskrūvēju ar gariem dībeļiem, cauri reģipsim, pie mūra sienas. Reģipsim ir vēl tādi labi dībeļi, kas galā izplešās, ja atrod kur ir profili ( var ar magnētu), tad pieskrūvējot tur arī ir drošāk. .. Varbūt kādam noder mans komentārs

д Денис Волков 31.07.2016

Kompānija "Aveko" nodrošina viss labāko darba kvalitāti. Un ja skatāmies uz šo situāciju, tad, jāuzdod jautājumu pasūtītājam, kas neapdomājot sekas, uzdod šādu uzdevumu.