Avārijas brigāde - Silts serviss

Ļoti žēl ka tāda attieksme pret cilvēkiem ir arī jums! Septembri visu uzrakstīju uz avārijas brigādi vai nu strādās viņu oktobri. Uz ko sniedza atbildi: ja strādās, vēl nekur nebij paziņots. Protams pajautāju vai var tad iet ar biļetēm (derīgi līdz 30.09) arī oktobri. Ja droši - atbildēja Abparks. Protams mēs izvelējāmies iet oktobri meitai uz dzimšanas dienu. Bet dēļ situācijas valsti 21.10 parka tik segts. Es uzrakstīju 18 datuma lai pārliecināties vaļā būs vai ciet. Uz ko sniegta atbilde būs ciet, protams es palīdzu pārnest biļetes uz nākamo gadu kaut vai uz pirmo nedēļu kad parks būs vaļā. Jo ne dēļ mūsu dēļ mēs zaudējam 60 €. Uz ko tik sniegta atbilde ne! Ļoti žēl ka nenāk cilvēkiem pretī! Tomēr 60€ uz ceļa nemētājas!

16.11.2021