www.sudzibas.lv Avārijas brigāde Mana meita salauza kreisās rokas pirkstu

Avārijas brigāde - Mana meita salauza kreisās rokas pirkstu

Vakar 21.08.21. Mana meita bija uz Avārijas brigādi, kur salauza kreisās rokas pirkstu. Pirkstu vēl vajadzēja ievilkt savā vietā. Tas nozīmē, ka mēs no Siguldas dabūjām braukt uz Rīgu pie ārstiem, lai saprastu kas noticis ar manas meitas roku. Tur mēs pavadījām 3 stundas. Izskatās, ka vasarā tur strādā skolas vecuma meitenes, kas pasaka-tur nekas slikts nav noticis. Būtu vismaz iepriekš brīdinājuši ka nav droši. Redzot šo situāciju varēja atmaksāt vismaz dārgo ieejas biļeti. Uzskatu, ka biļetes Cena ir pārāk augsta.

22.08.2021

Atbilde no ABpark Support Pārstāvja atbilde 22.08.2021

Sveiki!

Parasti, ja apmeklētājam ir nepieciešama medicīniska rakstura palīdzība vai noticis negadījums, tad vecākiem par to informējot jebkuru atrakcijas uzraugu vai citu parka darbinieku tiek izsaukts atbildīgais darbinieks, kas var sniegt pirmo palīdzību un izsaukt NMPD brigādi apskatīt traumu.
Šajā gadījumā šāda informācija nav saņemta ne parkā ne arī pēc tam pa epastu vai telefonu.
Lūdzu sazināties ar mums un informēt par šo negadījumu.

K Krist.ne 22.08.2021

Jūs nopietni?varbūt jūs esat vīlusies apmeklējumā tāpēc grubētu atgriezt naudu atpakaļ?
Personāls šaubos ka pirmais par ko padomāja ir atgriezt jums naudu atpakaļ tikai ka ir notikusi neliela nelaime,pie kā ir vainīgs personāls ka jūsu meita salauza pirkstu?

G Gulbenietis 23.08.2021

Jāsēž mājās gan mammai, gan meitai, lai sevi un citus neapdraudētu :D

G Gii 23.08.2021

Un ko mammīte vainos un kam prasīs naudu, kad meita paklups uz ielas un salauzīs kājas pirkstu? Laikam nesaprot, ka negadījumi un notizlošanās var jebkur gadīties. Ja būtu bojāta kāda iekārta, kuras rezultātā gūta trauma, tad citādāk..., bet šis ir absurdi.