www.sudzibas.lv Avārijas brigāde Cena neatbilst pakalpojumu kvalitātei

Avārijas brigāde/ Atrakciju parks - Cena neatbilst pakalpojumu kvalitātei

Izklaides parka "Avārijas brigāde" apmeklējums izvērtās par pilnīgu vilšanos. Cena ikvienam apmeklētājam, sākot no 2! gadu vecuma ir viena un tā pati ( pērkot uz vietas biļete maksā 12 Eur/personai). Nekādas diferenciācijas. Tas nekas, ka, piemēram, pensionāram, pieaugušajam tur praktiski nav, ko darīt. Bet nē - maksā tik ragā! :) :) Ak, jā, īpašo vajadzību apmeklētājiem bija atlaides apmeklējuma cenai - bet baidos, ka viņiem arī tur īsti nav, ko darīt ( atrakcijas nav piemērotas, piem., cilvēkam ratiņkrēslā; fiziski tas tur vienkārši nav iespējams). Vārdu sakot, nožēlojams latvju bāliņu bizness, kārtējā naudas kāstuvīte bez seguma - par ko tad īsti maksāt to naudu. Bēdīgi, ka tā. Nevienam neieteiktu turp doties.

Atbilde no ABpark Support Pārstāvja atbilde 24.07.2017

Visa informācija par biļešu cenām un parkā pieejamajām atrakcijām un apskates objektiem ir korekti atspoguļota mūsu mājas lapā www.abpark.lv. Tāpat gan facebook gan google profilā ir pieejams daudz bilžu, gan paša parka, gan apmeklētāju pievienotas. Tādējādi jau pirms apmeklējuma ir plašas iespējas iepazīties ar parka piedāvāto atrakciju klāstu, izvērtēt piedāvātās izklaides piemērotību savām prasībām un uzzināt cenas. Pērkot biļeti internetā to ir iespējams izdarīt lētāk.
Parks ir veidots ar uzsvaru uz to, lai visa ģimene ar bērniem piedalītos visās aktivitātēs kopā.

N

Kritiskā 23.07.2017

Pirms brauksanas vajadzeja palasit atsauksmes - uzreiz butu sapratusi ka nav jega tur braukt. Ir tik daudz negativu atsauksmju. Ja velaties apskatit dinozaurus, tepat uz Lietuvas dinozauru parku var braukt. Vismaz tie kustas un izdod skanas un ir kaut cik interesanti mazajiem berniem. Kurs musdienu berns atpazis tadu "Avarijas Brigadi" ? Ja velaties apskatit kaut ko lidzigu, var uz Igaunijas Lotes ciemu aizbraukt, vismaz par to cenu ir ko darit un apskatit, ka ari pati multfilma
atpazistamaka. Protams, zel ka tas nav pieejams tepat Latvija, bet ko lai dara ka izskiez naudu par neko?

N Niknā Ilze 23.07.2017

Meitas klase devās turp ekskursijā maija pēdējā nedēļā ( vēl pat oficiāli nebija atklāts), tomēr skolu ekskursijas jau uzņēma. Manējā netika, tādēļ sasolīju obligāti aizvest turp šovasar. Solījums jāpilda. Pie kam - pati arī esmu klases audzinātāja un bērni pavasarī rosināja nākamo ekskursiju braukt turp. Tāpēc vien bija specifiska interese papētīt savām acīm - vai ir tā vērts.
Starp citu, netā mani pārsteidza neskaitāmas pozitīvās atsauksmes. Gan jau paši īpašnieki tās tad nu arī cep...
Pirms gada bijām Bilundas Legolandē ( Dānijā), kur par 4 cilvēkiem dienas biļete bija 200 eiro mūsu naudā pārrēķinot. Bet pēc tur pavadītās superīgās dienas, kad līdz slēgšanai bija apmeklējamas neskaitāmas foršas atrakcijas, nebija žēl nevienas iztērētās kronas. Tādēļ bija īpaši smieklīgi lasīt netā angļu valodā cukursaldas atsauksmes par vietu, kur atgriezties un atgriezties, īstu vietu ģimenei. :) :) Ar vīru spriedām - vai tad tiešām šie it kā :) ārzemnieki itin neko labu savā dzīvē nav redzējuši?! :)

C critical thinker 23.07.2017

tastak ir smieklīgi - taisīt multeņu parkus. ok, disnesjs. bet kaut kād lote, ko visi jau sen aizmirsuši. un AB? ja neskatās kaut kur kreisos resursos, kur tad to tagad var redzēt?

L Laila 26.06.2019

Brīnišķīga iespēja atpūsties visai ģimenei! Visas dienas garumā baudījām daudzveidīgas atrakcijas un nekur nenācās stāvēt rindā! Viss organizēts lieliski! Darbinieki zinoši un pretimnākoši. Visjaukākā dāvana bērnam dzimšanas dienā ir iespēja doties visai ģimenei (var ielūgt arī labāko draugu) uz AB Parku! Paldies kolektīvam, no sirds! Esam sajūsmā. Lotes parks nudien nestāv blakus!

C critical thinker 23.07.2017

tad jau ezīša miglā parks būtu populārāks :D

L Laffan 24.07.2017

Izklausās pēc kārtējā garlaicīgā ekskursiju objekta sākumskolas klasēm, tāpēc jau tik lēti, jo nekā interesanta nav.

Kritiskā 24.07.2017

es neteiktu, ka 12 eiro ir baigi leeti par so parku, vel pie tam, ja nav nekadas atlaides ne berniem, ne skoleniem, ne pat pensionariem...

J jan007 18.10.2018

nu jaa pa 12 eur super neto daudz alina Tev sanaak i normali kuleni uzmest vari

K Kaspars B 01.08.2017

Aprobežotam latvietiem ieteiktu sēdēt mājās un komentēt internetu, jo visa pārējā pasaule vienmēr būs slikta. Nekur nav teikts, ka parks ir pabeigts, bet kurš gan skatās tālāk par savu degungalu. Jā, protams, varēja mazliet vēl pagaidīt, tomēr katrs, kurš nav bezdarbnieks un ir ko pats kādreiz sācis, zin cik svarīgs ir katrs euro. Mani bērni ir informēti, kas ir Avārijas brigāde, mēs skatamies vecās latviešu multiplikācijas filmas un bērniem tās ir smieklīgas un interesantas. Tāpēc arī parkā, ja ieslēdz radošo domāšanu var pastaigāties svaigā gaisā un uzburt bērniem pasaku. Kaunējušās būtu mammas, kuras tikai gaida, lai citi paveic audzināšanas darbu. Nolikt bērnu pie planšenes, iestumt atrakcijās, ka tik liek mieru.

N Niknā Ilze 03.08.2017

Nožēlojami, cien. Kaspar, ir tas, ka par nepabeigtu ( kā Jūs pats atzīstat) darbu tiek prasīta gana pietiekama naudas summa tā apskatei. Pie kam - tā tiek iekasēta arī no pavadošajām personām, kuras tikai un vienīgi staigā pa parka celiņiem. Veca ome, pavadot mazbērnus, nešļūc pa kamertrasi un neminās velokartos. Bet - maksā tik ragā, jo bāliņiem-īpašniekiem ir jānopelna. Ieslēgt radošu domāšanu un elpot svaigu gaisu, Kaspar, var jebkur un par brīvu! Tādēļ man viennozīmīgi ir skaidrs, ko atbildēt saviem 4.-klasniekiem rudenī, kad lemsim par kārtējās ekskursijas maršrutu ( pavasarī viņi bija ārkārtīgi saintriģēti par jauno parku un kāroja doties turp)...
Pie kam - ārkārtīgi nekompetenti cilvēki atbild uz vienīgo mājaslapā norādīto tālruni...Uz manu jautājumu - kā jūs atrast, vai ir kādi orientieri ceļmalās, 23.07.2017. rītā skanēja idiotiska atbilde: "Neesmu vietējā, nemācēšu pateikt, esmu no Ogres..." ( jo visa pasaule nedzīvo Waze, man mašīnā ir sava navigācija, pēc kuras vados un Waze pieturas punkti-koordinātes neatbilst manai mašīnā esošajai navigācijai). Vai tas Jums šķiet nopietni?!

L LesLesin 01.05.2018

Жалоба ни о чем, цены никто не скрывает. Ездили туда летом 2017 - детям очень понравилось, поедем и в конце этого лета, посмотреть что там нового появилось. Нытикам сидеть дома, для них самое то.

N Niknā Ilze 24.05.2018

Jasli Vashi deti v svojej zhizne ne videli nichevo luchshe etogo parka, to im navernoje eto pokazalosj nebesnoj mannoj...:))

F Flavia 25.07.2019

Niknā Ilze Jūsējie gan, laikam, visas pasaules Disnejlendas izbraukājuši, bet joprojām nav saprašanas, ar ko salīdzinat - Latviju ar Parīzes iespējām? Tiešām?

T toto 06.05.2018

biju sodien avārijas brigādes atrakciju parkā.
biļešu cena liela(12€)
liela daļa atrakciju kas ir uzradits bukleta neiksiste.
Ēdināšana preīga (cepeškrāsni ceptu gaļu sauc par šašliku) par tadu cenu rīga var pāēst loti labu šašliku.
vienīgais kas tur patika ir šūpuļtīkls.

L LesLesin 24.05.2018

Ну, уровень вашего интеллекта понятен. О чем с вами вообще говорить. Успехов в делах.

L LesLesin 24.05.2018

это коммент не туда напечатал

K Kirkjis 11.06.2018

piekrītu, ka cenas ir lielas. Gribētos atlaides gjimenes apmeklejumam, Jo ar diviem bērniem sanāk padārga cena plus benzīns plus nashkji, kas ir ljoti augstaa cenas. Ljoti parsteidza darbiniece atrakcija Laser Tag. Ljoti rupja meitene. Nekādas informācijas,nekadas pieklājības.

A Aigars Lācis 05.07.2018

ŠODIEN BIJU AB PARKĀ UN VIENĀ NO KAFEINĪCĀM MŪSU BĒRNAM UZ GALVAS NOKRITA LIELAJS KAFEINĪCAS LIETUSSARGS UN NEVIENS NO PERSONĀLA PAT NEPIENĀCA UN NEPAJAUTĀJA VAI VISS IR KĀRTĪBĀ UN NEATVAINOJĀS STRĀDĀJA TĀLĀK IT KĀ VISS OK

V vinese 11.07.2018

NEPĒRCIET SUVENĪRU TIRGOTAVĀ SPĒĻMANTU -DINOZAURU,KURU SASPIEŽOT PIEPŪŠAS ZILI BURBULĪŠI .MAKSĀ MANUPRĀT 4 EIRO.NOPIRKĀM UN VAKARĀ PĀRPLĪSA ,IZTECĒJA ZILA ŽELEJA KURA NOSMĒRĒJA VISAS DRĒBES.TĀDAS MUMS SPĒĻMANTAS BĒRNIEM.KAS TO ZIN KAS TĀ PAR ŽELEJU...

S Sandris Bērziņš 22.07.2018

Bijām 21.07 aizbraukuši, pavadījām visu dienu , atpūtušies bija gan bērni, gan mazbērni, gan arī paši izklaidējāmies. Ieejas maksa advekāta piedāvājumiem. Vienīgais kas iespējams vēl pietrūka : gaisa taka pieaugušajiem un varētu būt piezemētākas cenas bufetēs - alus 400ml maksā 4,- euro , kvass 2,- euro , mazās 0,5 L pudelītes padzērieni 1,50 euro , saldējums kas veikalā maksā 0,50 centi , tur 1,50. Ja neskaita tirdzniecības uzcenojumus tad pašā atpūtas centrā laipni strādnieki un jauki pavadīts laiks , es iesaku ;)

F Flavia 25.07.2019

Mums arī viss patika! :) Man gan liekas, ka bērnu parkā alum vispār nav vietas.

п Посетитель 04.08.2018

В принципе как разово посетить, ок есть что делать. Но в чем прикол сезонного билета? Дети сказали - интересно, но не хватает американских горок. Вот если поставить этот аттракцион, тогда будет супер. И в следующем году мы бы туда ещё приехали. И для малышей можно было бы сделать площадку с электромобилями, как, например, в Рамкалнах. Думаю, это сразу сделало бы парк ещё более привлекательным.

J jan007 18.10.2018

Sodien bijam AB parka. Viss loti apmierinaja, loti atsaucigs un laipns personals.
Lielie kritizetaji jautajums Jums: ja jau esat tik ''kruti'' un piesienaties pie visadiem sikumiem tad hulji nebraucat uz disneilendu vai lidziigaam iestaadem?
ZB visi sitie chikstetaji

F Flavia 25.07.2019

AB parku atklāja paātrināti - to varēja just no visām negatīvajām atsauksmēm, tādēļ sākumā visi teica, ka kvalitāte neatbilst cenai. Tomēr es tur biju 2018.gada vasarā un es + mani bērni bijām ļoti apmierināti! Parks ir liels, tur ir, ko darīt, tur var pavadīt visu dienu. Bērniem ir daudz atrakciju: sākot ar dinozauru apskatīšanu un uzrāpšanos tiem virsū, golfa spēlēšanu, AB pilsētiņas apmeklēšanu un skraidīšanu pa mazajām mājiņām un beidzot ar braukāšanu ar katamarāniem pa dīķi, atrakcijām, mašīnītēm un karuseļiem... Mums patika! Neuzskatu, ka tagadējā cena - 15 eur - ir pārāk liela, jo uz vietas tur arī nav papildus jāmaksā par visām atrakcijām, kā tas mēdz būt daudzos parkos. Salīdziniet ar Lotes zemi, kur cena ir lielāka: no 2 gadiem 20 eur!
Un Lietuvas Dino Parkā nav kā AB parkā - tur praktiski ir tikai dinozauri.
Tā kā es pilnīgi nepiekrītu sliktajām atsauksmēm!

L Laura L 04.08.2019

Ir doma driz doties, tapec interese cik garas rindas pie atrakcijam. Paldies!