AVA Estate, Brionix - Krāpšana

Veicu sadarbību ar Aleksandru Abramovu bez līguma, ar domu, ka sākumā vajag iestrādāties un paļāvos uz viņa vārdiem. Oficiāli maksāt par pakalpojumiem viņš iesākumā atteicās, tāpēc norunājām, ka viņš maksās skaidrā naudā. Šī persona sākumā rada priekšstatu kā godīgs un patīkams cilvēks.

Nosaucu savu darba cenu, teica, ka priekš sākuma ir par lielu...ieteica strādāt pa bišķinam, kam arī piekritu, bet beigās sanāca, ka par mazu summu tiku nodarbināta kā uz pilnu slodzi.

Viņiem sniedzu digitālā mārketinga pakalpojumus, mājas lapas labojumus vairākām mājas lapām, gatavoju mārketinga plānus vairākiem viņa uzņēmumiem (kuri vēl ir tapšanas stadijā) : AVA Estate, Brionix, Brionix jaunie projekti, Brionix CoWorking un AVA Invest. Sagatavoju visus nepieciešamos Google kontus, izveidoju vairākas reklāmas, gan Google Ads, gan ss.com banerus LV un RUS valodā. Tika ieguldīts liels darbs. Bet... naudu par pēdējo mēnesi neesmu saņēmusi! Pa to laiku, kad reklāmas konti tika izveidoti un tika veikti pirmie testi, piesaistīju 2 klientus, par kuriem es pati esmu personīgi informēta (pateicoties konta piekļuvēm). Reklāmās ieguldīju savu personīgo naudu. Regulāras atskaites, regulāras startēģijas izstrādes, regulāras pārmaiņas darbības mērķos. Digitālais mārketinga procesā 70% aiziet vien tikai uz datu analīzi.

Kād nonācām līdz darba samaksai, sākās visādi iemesli, lai tikai nevajadzētu maksāt. Beigās man atvērās acis un sapratu, ka viņš ir ļoti viltīga persona, kura veiksmīgi māk manipulēt. Brīžiem jutos bezspēcīga ar viņu strīdēties. brīžiem pat likās nereāli, jo hitrā persona runā tikai par rezultātiem, neskatoties uz to kādu bardaku bija jāsaved kārtībā un kāds laiks aizgāja savest visu to kārtībā, lai varētu kārtīgi sākt piesaistīt klientus. Tā arī naudu neesmu saņēmusi un nesaņemšu arī.

Šī persona neciena nevienu, tikai sevi, neesmu vienīgā, kuras patērēto laiku viņš nenovētē. Piespēlēju viņam sev zināmu IT speciālistu, kurš izveidoja mājaslapu, bet beigās tā arī viss palika...laiks iztērēts un par to nav saņemts ne centa. Tad vēl uz kādu laiku viņam bija "labā roka" jauns pusis, kurš konkrēti tika izmantots , kā arī netika samaksāts ne centa par patērēto laiku, jo nebija rezultāta, tas jau nekas, ka pusis tērēja savu benzīnu, auto, lai to kungu izvadātu visur, kur vajag..pat bērnu no dārziņa bija jāsavāc. Pirms manis bija vēl citi speciālisti, kurus viņš nomelno un saka, ka viņš tika 'uzmests' , tikai pašās beigās sapratu, ka problēma nebija speciālistos, bet viņā pašā.

Ar šo ziņu vēlos brīdināt citus, lai neuzķeras uz šo diplomātisko, labsirdīgo un hitro personu, kurš jebkuru situāciju mācēs pagriezt sev par labu.

Es nevienam neiesaku sadarboties ar šo cilvēku!