AVA - Clinic - Nekompetence

Labdien,

man nācās kontaktēties ar vecāko medmāsu Nataļju Miklaševiču no AVA - Clinic personāla. Esmu šokēts par nekulturālo uzvedību un necieņas izdarīšanu no Nataļjas Miklaševičas puses.

Uzdodot jautājumus, tiek nekorekti atbildēts krievu valodā, beigās piebilstot: "svoboden". Es tādu attieksmi nēesmu redzējis nevienā normālā iestādē!

Nav saprotams, kā šāda darbiniece var sniegt psiholoģisko palīdzību pacientiem, kas ir rakstīts pie viņas darba pienākumiem mājas lapā!
Kā arī silti iesaku neapmeklēt AVA - Clinic, lai tas negrautu Jūsu prestižu un reputācijas līmeni!

Ar cieņu, Andris

L Liga 27.10.2010

Esmu apmierinata.

Z Zane 01.02.2011

Taa meitene ir ljoti pozitiiva cik es zinu un cik esmu gaajusi.Savaa darbaa vinja ir profesionaalis.Nezinu kaadus jautaajumus Tu vinjai uzdevi, ka sanjeemi taadu atbildi.
Cik man sanaacis-vinja atbild uz pacienta zvaniem pat 6dienaa plkst.21, kad man saakaas asas saapes peec hiperstimulaacijas.