AV. Pārvadājumi SIA - Krāpšana

Šis uzņēmums pieder bijušajam Valmieras policijas darbiniekam Andrim voitkānam kurš 2020. Gadā atlaists no darba un tiesāts par cigarešu kontrabandu un krimināllietu safabricēšanu.Viņš kopā ar otru atlaisto Valmieras policijas priekšnieku Jāni Zaueru(arī par kontrabandu) nodibināja šo firmu lai tirgotu nereģistrētus un Lietuvā zagtus traktorus. Sludinājumi tiek ievietoti krāpnieku serveri ss.com!Viņus piesedz viņu bijušie kolēģi prokurore Solvita,Kristapa un inspektors Uģis Ulmanis!Ir apkrāpti vairāki cilvēki kuri pirka traktorus no Andra Voitkāna. Šim Andrim Voitkānam sieva strādā Valmieras domē un arī piesedz viņus !

R Robinshuds007 31.07.2023

Andra Voitkāna numurs 26518415 ,uzmanieties no šā cilvēka, viņš var izmantot savu pazīšanos policijā lai piespiestu jūs maksāt par neesošu preci