www.sudzibas.lv AV Motors Nekvalificēti strādnieki veic nekvalitativi, pavirsi, nevizīgi savu darbu.

AV Motors - Nekvalificēti strādnieki veic nekvalitativi, pavirsi, nevizīgi savu darbu.

Autoserviss paņemot automašīnu uz remontu, ilga laika perioda, nespēj kvalitatīvi veikt automašīnas remontdarbus, jo pēc automašīnas saņemšanas klients konstatē, ka novēršot bojājumus, klāt ir nākusi jauni papildus bojājumi.
Bojājumi tiek, nevis novērsts bet gan labojot papildināts ar papildus bojājumiem. Pakalpojumi nav leti!

J

J jamipokuai 02.10.2016

Ja pilnigi piekritu.Pec si servisa apmeklejuma konstate,ka jaapmekle uzreiz nakamais serviss.Griezoties cita servisa pec palidzibas,konstate,ka nav mainita detala,jeb nomainita loti nekvalitativa leta,bet nauda panemta ka par dargu detalu.

I Ingars Siliņš 03.10.2016

Mūsu LV prakse. Nebeidzamais "bēdu" loks pa auto remontdarbnīcām. Tiklīdz iegriezies vienā un aizbrauc uz otru - tad VIENMĒR pēdējie secinās, ka pirmie savu darbu ir veikuši slikti, kaut gan PAŠI parasti nedarīs neko labāku - prakse rāda - čakarēs tāpat vai uztaisīs vēl sliktāk, beigās slavēs savu "muhuli", lai esi viņu klients. Bet ja būsu pietiekami gudrs, lai tiktu pie trešā - stāsts būs atkal tāds pats - iepriekšējie divi būs "maitas", un arī trešais atradīs kā "čakarēt" - tā šo loku var turpināt mūsu autoservisos līdz bezgalībai. Caur bēdu asarām smejoties gan jāsecina, ka kaut ko jau viņi visi dara, citādi sen neviena mašina nebrauktu - bet, bieži, neko labu. Visi šīs "sugas" darboņi rūpēsies, lai atgriezies.

J J@fs 10.06.2018
Sabiedriskā attieksme

Šos visu laiku "raspirajet"! Iemīļots zāģeru ciemata apciemojums, kultūras glaimošana, familiaritāte, liekulība un violence.

J J@fs 02.09.2019

Riktīgas Žurkas!