www.sudzibas.lv AV Mebeles Slikts serviss

AtrisinātaAV Mebeles - Slikts serviss

AV Mēbeles pēc mēbeles uzstādīšanas pilnībā ignorē bijušo klientu. Pasūtīju TV sienas mēbeli pie AV Mēbeles 2000€ vērtībā. Pēc gada mēģināju sazināties ar AV Mēbeles, jo bija plānota pārvākšanās un vēlējos konsultēties ar AV Mēbeles kā manas TV mēbeles ražotāju un uzstādītāju par iespējām demontēt mēbeli. Jautāju, vai viņi paši sniedz demontāžas pakalpojumu. Vai vismaz telefonisku, vai rakstisku instrukciju, kā šī mēbele ir demontējama. Mani zvani un e-pasti tika pilnībā ignorēti. Neviens solījums par atzvanīšanu netika izpildīts. AV Mēbeles pēc naudas saņemšanas savu klientu pilnībā ignorē. Neiesaku, ja neesat droši, ka šī mēbele jums būs uz mūžu, jo nekādu skaidrojošu informāciju nākotnē jūs nesaņemsiet.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Endija Vitola 24.02.2023

Nezinu, vai sūdzības.Lv palīdzēja, bet AV Mēbeles ļoti operatīvi beidzot atsūtīja meistaru un viss tika nokārtots. Pateicos!

Komentāri (4)

В чём проблема? Шестигранник, отвёртка и две руки из плеч. Просто заплатите мастеру за работу, за 2000 ничего особенного в вашей мебели точно нет.

E Endija Vitola 22.02.2023

2 dažādi meistari, apskatot uz izpētot demobtāžas iespējas, teica, ka, bez izgatavotāja un uzstādītāja informācijas par to, kā šī mēbeli oriģinālā tikusi uzstādīta, nav iespējams zināt, kā veikt demontāžu nesabojājot mēbeli. Ir detaļas, kuras ir līmētas, tāpēc nav zināmas sienas aizmugurējā paneļa skrūvju vietas. Ja demontāža nemaz nav iespējama, nesabojājot mēbeli, tad klientu apkalpošanai nevis mani jāignorē, bet, apskatot izgatavošanas un uzstādīšanas instrukciju, atzvanīt klientam un izskaidrot, ka šī mēbele tika ražota un uzstādīta bez demontāžas iespējas. Un šādam pakalpojumam par uzņēmuma meistara izsaukšanu demontāžai vajadzētu būt pieejamam mēbeļu ražotāja servisā klientiem.

Есть большая вероятность, что 1. нет никакой инструкции по демонтажу. 2. то что ставили на клей, скорее всего ненадо было ставить на клей.

E Endija Vitola 23.02.2023

Tāpēc jau ir sūdzība “Slikts serviss”.
Nav neviena instrukcija. Sakiet, kāpēc būtu jāignorē zvani, ja es tik vien kā prasu instrukciju, vai, lai atnāk viņu pašu meistars un iedod man pēc tam rēķinu par darbu. Slikts serviss un viss! Nekāda interese no ražotāja puses!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes