www.sudzibas.lv AV Mebeles SIA Virtuves mēbeles

AV Mebeles SIA - Virtuves mēbeles

Iegādājos virtuves iekārtu AV Mēbelēs. Izcili rupja, neprofesionāla apkalpošana. Pazaudēti nervi un laiks. Neiesaku nevienam sadarboties ar AV Mēbelēm.

I Ingrīda 28.10.2020

"AV Mēbeles" bez saskaņojuma ar klientu pagarināja pasūtījuma izpildes laiku, kas stipri pārsniedz līgumā noteikto. Kad ieradās viņu atsūtītīs uzmērītājs, viņš darbojās neprofesionāli, uzmērīšana tika veikta pavirši un bija jāatkārto, kas iespējams būtiski aizkavēja pasūtījuma izpildes termiņu un mēbeļu uzstādīšanu.

E Endija Vitola 22.02.2023

AV Mēbeles pēc mēbeles uzstādīšanas pilnībā ignorē bijušo klientu. Pasūtīju TV sienas mēbeli pie AV Mēbeles 2000€ vērtībā. Pēc gada mēģināju sazināties ar AV Mēbeles, jo bija plānota pārvākšanās un vēlējos konsultēties ar AV Mēbeles kā manas TV mēbeles ražotāju un uzstādītāju par iespējām demontēt mēbeli. Jautāju, vai viņi paši sniedz demontāžas pakalpojumu. Vai vismaz telefonisku, vai rakstisku instrukciju, kā šī mēbele ir demontējama. Mani zvani un e-pasti tika pilnībā ignorēti. Neviens solījums par atzvanīšanu netika izpildīts. AV Mēbeles pēc naudas saņemšanas savu klientu pinībā ignorē. Neiesaku, ja neesat droši, ka šī mēbele jums būs uz mūžu, jo nekādu skaidrojošu informāciju nākotnē jūs nesaņemsiet.