www.sudzibas.lv autovaditaji gājēji peļķu un autovadītāju gūsta

autovaditaji - gājēji peļķu un autovadītāju gūsta

Visticamāk, ja esi kājāmgājējs rēķinies, ka lietus laikā tiksi nošļākts visā augumā. Cienījamie autobraucēji varētu bbūt nedaudz uzmanīgāki un neskriet pa ielām kā pa šoseju un rēķināties, ka ir arī uz ietves gājēji, kuriem arī ir kkur jātiek Tīriem un Sausiem!!!
Visinteresantākais ir tas, ka sievietes autovadītājas ir viss bravurigākās un brauc kā uzvarētājas, iebraucot visās lielākajās peļķēs, neievērojot nevienu citu, jo jūtas uz ielas kā zvaigznes. Un protams, jo labāks auto - jo lielāka iespējamība ka tiksi apšļākts!

L Loreta 20.11.2009

mani vienreiz Lāčplēša ielā pie Elvi apšļāca tā...džinsenes, kurtka- brrrr, pilnīgi netīras un slapjas, jā, un seja arī...

H Hugo Djego 20.11.2009

Miks, vai pats esi autobraucējs un braucis lietainā laikā pa Rīgu, kur intensīva satiksme? Varbūt mēģini stādīties priekšā situāciju, ka brauc kolonnā, kurā atrums ir 50km/h, Tev aiz muguras cieši seko cita mašina.Un tieši tajā situācijā iznak braukt cauri peļķei, bet uz ietves ir vismaz 1 gājējs.
Saproti, man tā ir gadijies un tici man-es ļooti nožēloju, ka ta kadreiz gadās, te nav vairs runa par bravūru un zīmēšanos. Es arī esmu ticis apšļākts un bijis pamatoti dusmīgs, bet tad, kad pats braucu, tad acis vairāk uz ceļā, lai kādam neuzbrauc virsū uz gājēju parejas.Un tas jau tad būtu daudz, daudz sapīgāk...

A andy 22.11.2009

Es esmu autobaucēja, gan arī gājēja un sm arī nošļakstīta no galvas līdz kājām.
Bet kā autovadītāja varu teikt, ka reizēm gājēji iet tādās vietās, kur nav ne trotuāra, ne ietves.Par savu dīvību bail nav?Ja šādā situācijā man gadās iebraukt peļķē un nošļakstīt, sorry, nejūtos vainīga, ka gājējs iet tur, kur tam nav jāiet.

H Hugo Djego 22.11.2009

Andy, pareizi, nav nevienam ar kājām jaiet nepareizās vietās, jābrauc vismaz ar autobusu vai tramvaju :))