Autostikli.lv - Bojājums

Mainījām mašīnas vējstiklu. Nomainīja diez gan ātri un normālā Cenā (120 eiro) . Braucot prom, gribejām notīrīt logu slotiņas, lai viss forši uz jaunā stiklā. Pacēlu slotiņu un man viņa vienkārši palika rokās, kronšteins salauzts. Dodos atpakaļ, skaidrot situāciju, jo slotiņas pirms mēneša mainītas un kopš tā laika nav aiztiktas. Atnāk servisa darbinieks, apskatās, saku - paceļu slotiņu un viss mehānisms nokrīt un paliek rokās, viņš Saka - nu man tāpat bija, kad es mainīju logu. Nu nopietni? Kipa cēla slotiņu, maģiski nokrīt salauzts kronšteins, bet tā vietā, lai pateiktu, viņš uzmanīgi saliek puzli atpakaļ, lai to pēc tam atklāju es? Nu kaut kā neticami!: (

31.07.2020

Atbilde no Autostikli.lv Support Pārstāvja atbilde 31.07.2020

Lūdzu sazinieties ar mums, lai varētu atrisināt problēmu.

S Stiklaremonts 23.11.2020
Nekompetenti un ne kvalificēti darbinieki

Ne kvalificēti darbinieki, kuriem nevar uzticēt remontu darbu izpildi. Neadekvāta attieksme pret klientiem. Neatbild par savu darbu izpildi.

S Sudzibas.lv Admin 28.10.2021