autoskola VANAGS

NEPIEKRĪTU RAKSTĪTAJAM PAR VANAGA AUTOSKOLU!!!!ESMU TIKUSI PIE TIESĪBĀM 3 MĒNEŠU LAIKĀ! TEORIJAS PASNIEDZĒJS BIJA BURVĪGS, TĀPĒC VISS BIJA SKAIDRS UN SAPROTAMS. TĀPĒC NOLĒMU, KA BRAUKŠANU ARĪ GRIBU PIE VIŅA - ATTEICOS NO INSTRUKTORA, PIE KURA MANI PIERAKSTĪJA. ESMU PILNĪGI DROŠA - KA LABĀKA INSTROKTORA NAV! JAU VAIRĀK NEKĀ GADU ESMU PIE STŪRES - UN VISS SUPER!TOTIES MANS DRAUGS, AR KURU KOPĀ AIZGĀJĀM MĀCĪTIES - NOMOCĪJĀS, VIŅAM BIJA CITS INSTRUKTORS, TĀPĒC VIŅŠ'PUSDAGU MACĪJĀS. -_________________________JA JUMS RĀDĀS KĀDAS PROBLĒMAS MĀCĪBU LAIKĀ, NEVAJAG "AP**RST" VISU SKOLU UN VISUS INSTRUKTORUS!

* ***** 04.02.2006

Autoskola"Vanags"- v dekabre vo vremja akcii zapisalisj v etu shkolu, zaplativ 14,80Ls i poluchiv 10% skidku na teoriju. Zanjatija dolzhni bili nachatsja 21.01, v sluchae esli naberetsja grupa, obeshali pozvoniitj, ne pozvonili. Pozvonili sami 23.01, a zanjatija uzhe bili. Eto pervoe. Vtoroj sjurpriz ot etoj firmi- lishili 10% skidki, kogda na 3 zanjatie mi xoteli zaplatitj. Okazivaetsja uzhe pozno, nigde o srokax oplati i dejstvija skidki ne bilo ukazano v dogovore. Ochenj neprijatnij osadok ostalsja ot etoj firmi. Odnoi rukoj dali skidku, zamanili, drugoj ee zabrali. Obuchenie prodolzhaetsj, vot i zhdi, chto oni eshe vikinut. Kstati, za medicinskoe obuchenie nado eshe zaplatitj 15Ls, xotja v dogovore eto ne ukazano, kak i u nix na saite. Otkazatsja ot nego neljzja. (xotja uzhe estj kategorija "B")

S sdfg 26.03.2006

Loti laba skola, man bija super teorijas pasniezejs un instruktors reals entuziasts, ka pat mani iemacija braukt, CSDD ar pirmo nokartoju!

J Janis 07.04.2006

Man bija vel tizlak-"Mustangs" autoskola-tur ir vel sliktak-teoriju maca amatieris-instruktors, kuram masinas pasam nav!!! Skolas eksamenaa, B kategorijai, ir 60 jautajumi-jaa, normali-bet tajos ir veci jautajumi, kuri ir nemti no vecajaam CSDD gramatam PIRMS 1998 gada!!!!!!! +EKSAMENAA man dod jautajumus, kuri ir jazin D kategorijai!!!! Ja gribat sajukt prataa-ejiet uz "Mustangs" autoskola!!! Ta ir skola mazohistiem!!!!

N nangu 01.12.2007

Tiesības nopirki, ka te plāties?Jeb ar kādu no inspektoriem pārgulēji?

K kurmis 21.05.2009

Taisniba kam ir smadzenes tam arī pieleks, bet kam to nav tam arī ta pat nepalīdzēs pat labākie pasniedzēji, kas manuprāt ir Lagzdiņs Juris, iesaku visiem, saviem draugiem arī :)

P pii 21.05.2009

:D :D