Autoskola Real Proff - apmacība

Labdien cien. dāmas un kungi!
Es te palasīju visādas sūdzības par autoskolām. Gribu teikt sēkojošo, kad izlēmu nodot tiesības, pirmkārt aizgāju uz Masterklass auto skolu, bet uzreiz atteicos no tā, jo tur man īpaši nebija skaidrs ar apmaksu par vadīšanu. Tagad sežot pie interneta, atrādu jauno auto skolu - Real Proff, kas, starp citu atrodas pašā centrā. Piezvānīju, visu skaidri un gaiši man paskaidroja un tagad te mācos, drīz jau pabeigšu, un gribas pateikt, ka viss iet ļoti viegli un saprotami. Jau sāku vādīšanu un ar apmaksu viss ir skaidri. Tākā visiem rekomendēju šo te skolu, šeit Jūs točna neapmaldīs.

O

A Alise 20.05.2010

Noteikti, pikrītu! Masterklass ir garām.
Bet šo te jauno autoskolu jau dzirdēju.. vajadzētu piezvanīt, painteresēties..

L Liene 22.05.2010

Tiešam laba skola :)

N nagla 24.05.2010

beidziet pirst pīlītes, nav labu skolu ir tikai mazas un lielas, ar ilgadeju pieredzi un entuziasti

M Madara 26.05.2010

Nu sviests gatavais, tgd šādā veidā autoskolas reklamējas ???? Smieklīgi ļooooti protams .. Kauns šitajai skolai, fujjjj, tā nu gan nedariet !Apdirš citus, un domā, ka nu bari uz jūsu skolu trauksies, muļķības ! Viss ir atkarīgs no skiolas darbiniekiem, cenām, un kvalitātes, vai skola sastāv no vienas mācību klases vai 3 filiāles ūķiem, tam tak nav nekādas nozīmes, svarīgi, lai tiktu mācīties pie normāla pasniedzēja un instruktora, nevis pie kautkādas izbijušas apkopējas vai bērnudārza audzinātājas, :) Un svarīgi jau arī tas, kāda ir skolas administrācija, vai ir sakarīgi cilvēki, vai uzpūtīgi auni, kuri latviski prot vienu vārdu- naudu daj, daj naudu !!!

D Draznjilka 26.05.2010

Kā bij ? REAL PROF ? Ne mūžam neeiet uz šito sūdu ! Lūdzu palasiet pirmo tekstu, ha ha ha ... -tgd sēžu pie datora, un internetā atradu jaunu skolu, ņēmu un pazvanīju, un tgd mācos te, un tgd gatavojos jau beigt !!! Ew meli, šitā var dabūt arī bietē ! Un citu nomelnošana, tas ir tāds pediņu gājiens ..., nožēlojama kaktu skola, NEIESAKU NEVIENAM !!!

A atbilde 27.05.2010

Vienīgo nesaprotu, kapēc, kad Latvijā notiek kaut-kas labs, uzreiz atrodas cilvēki, kuriem visu janodirst... tik tiešām mentālitāti nekur nepaslepēs... žēl tādus..

D Draznjilka 27.05.2010

Ha ha ha Latvijā ir kautkas labs- atvērts kautkāds Fake -Real prof, un tauta aiz sajūsmas sāka spiegt ! Tak neesat tik smieklīgi un nerakstat paši par sevi rakstus, un jūsu intelekta zemo līmeni uzreiz var pamanīt, aj aj aj - un nemākat latviešu valodu- nu palasat savus tekstus, un vēl- Nekad nevajadzētu aprunāt komkurentus, tas liecina - par ļoti neveiksm;īga biznesa sākumu !!!

G Gustavo 28.05.2010

Pilnīgi piekrītu Draznjilkai !!!

J juris 16.12.2010

Hallo, šī autoskola tiešām ir ļoti, ļoti laba. Es pats šeit mācos jau pusotru gadu un man patīk gan attieksme, gan personāls. Visiem iesaku.

O Oļegs Pavlovskis 01.08.2016

Patiesham laba.. :D

J jurim 14.02.2011

Kādēļ tu autoskolā mācies pusotru gadu???? Tik slikti māca, ka nevari pabeigt?

A Ainārs Krastiņš 10.05.2011

Real Proff tik tiešām ir vienkārši super un vadītāja māk iemācīt tā, ka visu ir ļoti viegli atcerēties. Visiem iesaku! Visu tur var sarunāt un pa pieņemamām cenām. Super!!!

K kn49 31.12.2012

reAL PROFF o4enj horowaja skola! POlu4il u nih CE DE 95 Kog po smewnim cenam! Zaplatil vdva raza menwe 4em u ih konkurentov! Problem nikakih nebilo! POdvodnih kamnej NET! Vsem sovetuju etu wkolu :)