www.sudzibas.lv Autoskola "Pilots" nekompetenti/nezinoši

Autoskola "Pilots" - nekompetenti/nezinoši

Esmu iegrābies ar šo "skolu" ne pa jokam! piedāvājam šo un to, un tikai tik un tik, mēs strādājam reitingam, nav slēpto izmaksu, nav skolas eksāmena utt. Pat slima suņa murgi sakarīgāki! līguma nosacījumus maina kā grib! Gribat izšķiest laiku, naudu un bonusā vēl nervus pabojāt-tad tik uz priekšu pilotējiet uz pilotu! pat saviem ienaidniekiem neiesaku šo skolu un fantastisko kolektīvu - vīrs un sieva, ha - visa lielā autoskola!

Z Zane 30.06.2010

A kur šitais murgs atrodas, Rīgā ? Vai taisnība, ka tur teoriju pasniedz bijusī baletdejotāja, līdzīgi kā Credo ?

S samanta 01.07.2010

Es varu teikt to pašu par šo pilotu skolu, nervu bendēšana, itsevišķi ši te sieviete ir neiecietīga, pati nervoza, brrrr es izmeģināju so skolu, paldies! noteikti neiesaku.ja nav kur naudu likt tad drosi dodaties uz šo skolu.

S samanta 01.07.2010

un tas sarkanais golfs ar ko maca viņas vīrs, tas nu vispar parodija ne mašīna bail pie stures sēsties, ka nenojūk! kā vispār ar tādu mašīnu var mācīt braukt, murgs kaut kāds!!!lai noreguletu spoguli, jāatver logs un ar roku tas 'jādara!!! nja!!!

U U 01.07.2010

Statistika CSDD mājas lapā izsaka visu! Graujoša!

M Madara 01.09.2010

Es nu gan nepiekrītu. Ja meklē vainu tikai instruktorā, tad nav ko meklēt nevienā autoskolā, jo visi būs slikti.
Varētu teikt tieši pretējo - instruktori meklē individuālu pieeju katram cilvēkam. Man personīgi patīk, jo tur nav tipiskais konveijers.

Es drīzāk uzskatu, ka šeit naudu var ietaupīt, jo cenas ir daudz zemākas kā citur un ja pats cītīgi seko visam līdzi, nevis tikai pabraukājas, tad ar tādiem instruktoriem, nu nevar neiemācīties.

S sii 21.01.2011

Nu nav gan tā ka cenas tās labākās.. tagad daudz kur tādas pašas par braukšanu. Bet Svetlana ir vienkārši nervoza briesmīga.. dauza pa stiklu bļauj, elš un pūš.. gribat pabojāt nervus un sajusties kā lūzeri - uz priekšu - Pilots īstā vieta

V vietējais 26.01.2011

Ko te cepjās! Tagad taču var mainīt instruktorus kā zeķes!
Man bij iespēja savulaik pabraukt pie dažādiem instruktoriem! Viennozīmīgi varu teikt, ka pie Svetlanas vairāk ieguvu nekā pie pārējiem kopumā! Braucot pie viņas vismaz jutu, ka kādam interesē tas kur es skatos, kā turu rokas, kā stūrēju, kā braukšu pēc eksāmena u.t.t. Vismaz zināju par ko maksāju. Visādas fīčas pamācīja! Ir gadījies sēdēt pie instruktora, kas nesaka neko, lūk tad gan kā lūzers jūties, jo īsti nezini pareizi brauc vai galīgās auzās! Uz ceļa neviens netamborē, tur vai nu māki braukt vai nu ej laukus art. Iesaku autoskolu Pilotu!

M Madest 25.03.2011

Nesaprotu šo neapdēsto cilvēku rakstīšanas motīvus!

Šī ir lieliska un vienreizēja autokola! Ja kāds man jautā kur labāk mācīties es vienozīmīgi atbildu ka PILOTĀ!

Pats mācījos šet braukšanu un man iebildumu nau pilnīgi un galīgi nekādi tieši pretēji es labprāt brauktu vēl un vēl! Pasniedzēja Svetlani ir ļoti talantīga un prasmīga pasnedzēja! Nebīja pirmā reize kad mācījos braukšanu bet nu šeit tā bija vienkārši apbrīnojama! Šeit viss kā pienākas, kā pie zolīdiem cilvēkiem! Paskaidro apskaidro uzzīmē un paskaido atkārtoti ja ko nesaprot!

Tiesa neko nevaru teikt par teoriju jo to es šinī skolā nemācījos bet nedomāju ka būtu bījis sliktāk pa praktisko daļu!

Tā kā ar lepnumu varu teikt droši nākiet un mācaties tiesības būs kabatā! Proams ja paši to vēlēsieties! ;)

Bučas Svetlanai un cerams turpināsiet tik pat veiksmīgi mācīt skolniekus kā mācijāt mani!!! VEIKSMĪGI...

R raivita 10.06.2011

Es ari varu pateikt tikai visu to labako par so autoskolu, jo te macas tadi, kas patiesam velas iemacities braukt pareizi, nevis tikai lai dabutu tiesibas un braukt ka blondinei un ceret, ka viss tiks piedots.Galvenais ir braukt drosi savai un citu dzivibai, netaisit sastregumus savas neprasmes deel vai vel kas cits.Parmest var tikai tadi, kas iedomajas, ka visu zin un prot.Ja kads taa domaa, tad vins neko nezin.Tie, kas parmet sai autoskolai, diez vai nokarto tiesibas ar pirmo reizi, dikti saubos.Loti profesionala pieeja, izstradata metodika un individuala pieeja.Sliktam braucejam bus slikta jebkura masina(varbut tadi brauc tikai ar BMW?), un tas jau ir atsevisks stasts.Tie, kas domaa pretejo, ar tadu es negribetu satikties uz ielas intensivaa satiksmee.Ari mans virs pec maniem nostastiem slave so skolu, jo ar savu sofera pieredzi brinas, cik daudz knifu te iemaca, ka pat ari sagribeja pa jaunam macities saja autoskola.Noveelu veiksmi un daudz skolnieku, lai turpmak uz cela butu labi, profesionali brauceji.

A AIva 20.06.2011

Nepiekrītu Andis 30-06-2010 ierakstam!
Patīkama autoskola un pasniedzēji, gan braukšanas instruktori, gan arī lekciju pasniedzējs. Lekcijas - teoriju - izskaidro labi un saprotami.
Braukšanas instruktore (Svetlana) ļoti laba, palīdzēja pārmācīt manas braukšanas kļūdas, kuras bija radušās citā autoskolā, kā arī aizpildīt robus pašos pamatos, kuri tā arī nebija ielikti. Attieksme vispār super, ja ir bijusi kāda kļūda, uz to norāda un izskaidro kā to vairāk neatkārtot! Patika, ka var saskaņot braukšanas laikus tā, lai būtu maksimāli ērti man - gan no rītiem, gan arī vakaros.
Pateicoties autoskolai Pilots esmu nokārtojusi gan CSDD teoriju, gan CSDD braukšanas eksāmenu ar pirmo reizi! Iesaku!

S sandra 04.07.2011

Vispār jau viss ir katra paša rokās, bet varu piebilst, ka mans bērns mācijās Autopriekā, brauca un brauca un pat līdz skolas eksāmeniem netika, patrenējās pie Svetlanas un pēc 2 nedēļām tika Autopriekā pielaists pie eksāmena. Tur gan instruktors pat nepainteresējās no kurienes pēkšni ir uzradušās iemaņas, bet domāju ka pēc vairāk kā 30 braukšanas reizēm ( maksa tad bija 10Ls/st) tāpat bija apmierināts.Tāpēc es tagad arī pati esmu nolēmusi iegūt tiesības ar Pilota palīdzību un varu katram ieteikt šo autoskolu.

A Alla 25.08.2011

ja ir vēlme raiti iegūt autovadītāja apliecību, tad šī nu nav īstā vieta, kur to darīt, arī skolas eksāmena braukšanā it kā nav, bet patiesībā ir, tikai eksāmena vietā slēpjas vārdiņš ieskaite jeb braukšana uz punktiem... teorijas eksāmenu liekot saskāros ar problēmu- mācos, mācos, bet eksāmenā trāpās jautājumi, kas tīri uz muļķi ķer, nevis vairāk praktiski izmantojami, kā tas ir, piemēram CSDD testos(ir tādi jautājumi: kuras no norādītajām zīmēm nav jāievēro sabiedriskajam transpotam? Come on, mēs taču mācamiea auto nevis autobusus pasažieru vadīt !! )... Mūs taču gatavo CSDD eksāmeniem, nevis literatūras olimpiādei! Laikam jau droši varu ieteikt tomēr apmeklēt skolas, kurās teorijas eksāmenā izmanto datorus un CSDD testus, citādāk, var sanākt pat 5x eksāmenu likt un nolikt tikai tad, kad biļetes sāk atkārtoties, un arī pārtraukumi sanāk, ja viņiem nav grupas tajā brīdī arī teorijas eksāmena nolikt gribētāji gaida līdz brīdim, kamēr jauna grupa izveidojas, un pa to laiku jau daudzas fīčas piemirstas, un viņu atbildee ir - nu mācies katru dienu, katru nakti ( līdz prātā sajūc un vispār sapinies tajā visaa :D ) .. Iesaku labāk samaksāt vairāk primārajās iemaksās, nevis pēc tam grūst naudu Pilotā, jo ne par velti arī reitingos šī skola ir zemu-nepārdomāti līguma noteikumi un nekādu cilvēcisko faktoru ievērošana, nepiekrītu ka kāds no abiem vadītājiem izvērtētu katru individuāli...