www.sudzibas.lv Autoskola p Izvairīšanās no nodokļu nomaksas

Autoskola p - Izvairīšanās no nodokļu nomaksas

Laba diena! Vēlējos dalīties pārdomās, par šo iestādi! Biju intervijā, kas notika dīvainā Namatēvs iestādē, pirms un pēc intervijas vel vairāk parunāju ar draugiem, precizēju dīvainas lietas, kas atrunāja mani te uzsākt darba attiecības! Firma pārstāv prestižu zīmolu, kas itkā ir Nr 1 Latvijā, tomēr strādā zem dažādiem SIA, kuriem visiem kā viens ir nodokļu parāda saistības... Dīvainība vai sakritība? Nezināšu teikt... bet aizdomāties noteikti liks. Pakonsultējos ar VP strādājošu draugu, kas apstiprināja, ka firma varētu piekopt nepiedienīgu dzīves veidu! Tādēļ domāsim kur labāk stradat un mācīties gan jau arī.

L Lelduks 25.05.2018

Lursoft dati

"firma varētu piekopt nepiedienīgu dzīves veidu" - varbūt nākamreiz, pirms izperēt ko tādu, ieslēdz smadzenes?!

L Lelduks 28.05.2018

Vai tad nodokļu nemaksāšana un parādi ir piedienīgs dzīves veids? Briesmīga reputācija, piekritu īsts kaktu kantoris, cerams VID drīz pieversīsies šādiem “itkā” uzņēmējiem:)

Bomboklak 28.05.2018

Labāk šo aizsūtiet uz VID, īpaši to foto, kur Jūsu draudzene Diānīte, būdama bezdarbniece, vēl paralēli strādā.

L Lelduks 28.05.2018

Šķiet īstie foto noderētu gan VID vīzijai par autoskolas darbībām, ja Tu nebūtu tik aprobežots zinātu ka bezdarbnieki noteikti var būt saimnieciskas darbības veicēji! Bet nu laikam tālāk par asfaltu neredzi neko.