Autoskola Master-Klass - Krapšana

Man ir ļoti bēdīga pieredze ar šo autoskolu. Kad es to izvelējos, bija baigi izdevīgais piedāvājums - ļoti lēta teorija. Kā tad! Skopais maksa divreiz: bija cerības saņemt tiesības par summu ne lielāku pa 350 latiem, manai paziņai šāda pieredze bija cita autoskolā, un skolas darbiniece man solīja, ka pietiks pat ar 300 latiem. Tomēr kamēr es neiztērēju visu naudu līdz pēdējai kapeikai (mans šāds prieks izmaksāja vairāk nekā 500 latus) tiesības es nesaņēmu. Mani nelaida pie eksāmena: no sākuma kaut-kāda murgaina teorija (par pārkārtošanu ir jāmaksā, bet noteikumi ir šausmīgi - vairāk par 60 jautājumiem un pieļaujama tikai 1 kļūda), vēlāk arī praktiskā daļa - instruktors nevēlējās laist pie eksāmena 5 mēnešus, kad es staigāju 2x nedēļā. Ja kāds šaubas par to kādu autoskolu izvēlēties - labāk skatīties citus piedāvājumus no citam skolām. Mastreklass autoskolai ir svarīga tikai jūsu nauda, nevis rezultāts. Kad jūs esiet viņiem vajadzīgi, noslēdzot līgumu – viņi labi un puķaini, bet kad jums no viņiem kaut-ko vajag, būs jāskrej un jāmeklē pa visu pilsētu. Attieksme – šausmīga.