www.sudzibas.lv Autoskola Ieva Auto Pieklājīgas komunikācijas normas

Autoskola Ieva Auto - Pieklājīgas komunikācijas normas

Izskatās, ka autoskolas Ieva auto vadītājs nesaprot un nemāk vienkāršākas cilvēcīgas komunikācijas un uzvedības normas. Kad, interesējoties par iespēju izmantot autoskolas pakalpojumus, tevi pa telefonu nosauc par stulbu un izturās kā pret pēdējo niecību un glupekli, rodas jautājums - vai šāda autoskola tāda vadītāja vadībā var sniegt saviem klientiem normālu un kvalitatīvu pakalpojumu. Dziļi apšaubāmi.

A arturs 31.05.2011

Nevajag, tad ar tadiem kaktu kantoriem ielaisties, tad nebuus probleemu!Iesaku tev credo !!!

ģ ĢirtsLazdiņš 31.05.2011

Man Credo gāja līdzīgi, ja kas .. beet nu ir jau skaidrs, ja diendienā sakrīt virsū ar nepārdomātiem jautājumiem- gribu gribu gribu ..un vēl vnk tādi, kuriem nav ar ko parunāties.. bet ja godīgi, komunicē jau divas puses...tā kā ..varbūt vajadzētu ko pārdomāt ja jau reiz ar Tewi negrib runāt...

E Ewita 31.05.2011

Ha ha ha, konkurentu cīņas ? Kas tad nu ?

J Juriks 31.05.2011

Vai vēlaties noskaidrot raksta autora identifikāciju ? Rakstat, palīdzēšu !

E esun tu 03.01.2012

Pilnigi nepiekriitu sim sarakstitajam murgam :) respekt autoskola :)