AtrisinātaAutoskola Enšteins - Krāpšana

Labdien! Pieteicāmies un reģistrējāmies caur autoskolas mājaslapu uz online apmācību, kā arī ar bankas karti veicu daļēju kursu apmaksu. Pieteicu nepilngadīgo meitu. Nākamajā darba dienā no autoskolas piezvanīja un teica, ka reģistrācija notikusi veiksmīgi. Atsūtīja linku, lai meita varētu mācīties. Zvanīja uz meitas tel. Nr. Vēl pēc dienas piezvanīja meitai un teica, ka mēs neesam samaksāJusi par mācībām. Es paskaidroju, ka samaksājam. Aizsūtīju maksājuma uzdevumu caur watsapp. Mums atbildēja, ka nauda nav atradusies. Zvanīju uz banku, tur teica, ka viss kartibaā, maksājums veikts. Bet autoskola noliedz naudas saņemšanu. Piedāvāja vēlreiz daļēji samaksāt, lai varētu sākt mācības. Es atteicos, teicu, lai atrod vispirms jau samaksāto naudu. Uz ko nav nekādas reakcijas - neviens no skolas nav zvanījis, meita tā arī nemācās, nauda pazudusi! Paldies!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ligucis77 21.02.2023

Autoskola uzrakstīja e-pastā vēstuli . Paskaidroja situāciju, atsūtīja naudas atgriešanas iesnieguma veidlapu. Aizsūtīju parakstītu skolai, šodien atgrieza naudu manā kontā. Paldies!

Velvetpopstar 09.02.2023

Izskatās pēc krāpšanas.

K Kills 16.02.2023

Pilnīgi piekrītu par Einšteinu,vīrs arī iemaksāja par kursu naudu paldies Dievam tikai 30 eiro, tad kad nāca tuvāk datums, tad Einšteins atcēla grupu izvēlētajā pilsētā un pārlika uz Pilnīgi citu pilsētu, tā kā nebija tādas iespējas braukāt, zvanījām lai atceltu visu un atgūtu naudu (zvanījām vismaz 20 reizes gandrīz katru dienu un katru reizi solijumi,bet darbu 0)tā arī naudu vairāk kā pusgadu neesam redzējuši atpakaļ un esam atmetuši visas cerības.Galīgi neiesaku iesaistīties.