Autoskola "Einšteins” - brauksana

Pati autoskola likas loti laba,teorijas pasniedzeja super.Bet tagad,kad sakas brauksanas apmacibas rodas sajuta ka Tevi uzskata par lohu. Brauc uz Valmieru 2 kursanti,katram 2 stundas brauksanai,bet pasas beigas izrdas ka tu nemaz nebrauc tas 2 st.,bet maksa par 2.Varbut kadam bija lidzigi? Negribas jau lieki strideties ar autoskolu,bet sanak ka es atdodu naudu neparko-nobrauc kopa 1.5 st.,bet maksa par 2 st.Tas tomer ir 4.00 Ls

P

B Bebe96 23.09.2013

Vai tik tās nebija domātas 2as mācību stundas 2x45 min.

P padomdevejs 23.09.2013

Nee 2x45 min 14 Ls. 2x60 min 18 ls.

L laimis 24.09.2013

pēc pareizrakstības var spriest, ka neesi kaut ko līdz galam sapratis/-usi!

P padomdevejs 24.09.2013

Loti jauki ka tu visu saproti !!! Savas jelibas raksti citur !

P padomdevejs 24.09.2013

Kads sakars pareizrakstibai un saprasanai??? Viss uz taviem komentariem nevelos reaget! Jauku dienu!!!

L laimis 24.09.2013

Tu brauc no laukiem uz Valmieru, kur notiek braukšanas apmācība, varbūt laiks, ko pavadi braucot virzienā uz, virzienā no Valmieras, atpakaļ uz laukiem tiek pieskaitīts laikam, ko pavadi pie stūres!
Vai arī Tu brauc tik briesīmīgi, ka neviens ilgāk par 2x45min nav spējīgs Tevi paciest!

P padomdevejs 24.09.2013

Braucu super !!! Velreiz lai jauka diena, pilsetniek :)

A aleksandra S 25.09.2013

Уважаемая администрация сайта www.sudzibas.lv!, прошу обратить внимание на беспорядок на вашем сайте, который навел пользователь под названием "bambarbia2221" . Я хотела опубликовать жалобу, но, к сожалению, почти все страницы в рубриках об организациях и предприятиях засыпаны хаотичными символами клавиатуры. Этот человек зарегистрировался под тремя пользователями под названиями" nufrik", "Mrs" и "mr23" Доказательством подставных пользователей является то, что пользователи созданы один за другим в течении нескольких минут, 25.09 и опубликованы в следующем разделе http://www.sudzibas.lv/julija-gribuste-c30437.html#comment Этот пользователь набирает для массовости 5 страниц хаотично набранных знаков, чтобы визуально и количественно увеличить число жалоб конкретной персоне, написав лживые доводы без доказательств ( на почве личной неприязни), а чтобы не казалось подозрительным, он делает тоже самое в других рубриках( хаотичный набор знаков клавиатуры). По времени вы сможете определить с какого раздела он начал и какие рубрики засорил .Наведите пожалуйста порядок в следующих разделах, так как там нельзя добавить комментарии.

и другие.

M Magonīte123 13.06.2019

Sveiki. Šobrīd vēl lieku tiesības, bet diemžēl bija slikta pieredze ar pirmo instruktoru, ilgu laiku pie viņa nogāju, pēctam nomainīju instruktoru jo iepriekšējais visu laiku bļāva uz mani, nevarēja mierīgi paskaidrot manas kļūdas 2 reizes līdz asarām noveda. Bet labi nomainiju citu, viss ar to kārtībā. Bet kad man tgt pienāca braukšanas eksāmens, tad izrādijās ka mans pirmais instruktors bija nepareizi iemācijis kreisās rokas manervu tieši uz nostāšanos un iznāca tā ka dēļ tā es izgāzu savu eksamenu. Ļoti nepatīkami ka šādi rīkojas paši instruktori, samāca tev kā nav pareizi.